Skocz do zawartości
RobertKzn

Mój Komp Sie Wiesza I "pika"...help!

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem...juz od dluzszego czasu...nie wiem co jest powodem ale pomyslalem ze moze to zasilacz...chodzi o to ze lampka czerwona zaczyna mrugac i jednoczesnie komp "pika" (wydaje z siebie dzwiek)..zazwyczaj po pewnym czasie komp sie calkowiecie wiesza...dochodzi nastepnie do tego ze juz w biosie sie wiesza, mruga i pika i kaplica...śmiesznie to brzmi ale tak jest...komp byl kilka razy w serwisie..ale te matoły zawsze mówie ze wszystko jesto ok i nie wiedza problemu...format pomagal na jakis czas a potem od nowa to samo..prosze o pomoc

 

 

 

komp..AMD Athlon 2500+

GF 5200

512 RAM

DVD

CD-Rom

jesli to zasilacz to jaki mam kupic?dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem...juz od dluzszego czasu...nie wiem co jest powodem ale pomyslalem ze moze to zasilacz...chodzi o to ze lampka czerwona zaczyna mrugac i jednoczesnie komp "pika" (wydaje z siebie dzwiek)..zazwyczaj po pewnym czasie komp sie calkowiecie wiesza...dochodzi nastepnie do tego ze juz w biosie sie wiesza, mruga i pika i kaplica...śmiesznie to brzmi ale tak jest...komp byl kilka razy w serwisie..ale te matoły zawsze mówie ze wszystko jesto ok i nie wiedza problemu...format pomagal na jakis czas a potem od nowa to samo..prosze o pomoc

komp..AMD Athlon 2500+

GF 5200

512 RAM

DVD

CD-Rom

jesli to zasilacz to jaki mam kupic?dzieki

Pewnie jest tak że w serwisie cię okłamują-walcz o swoje,albo pójdź do innego serwisu.

Swoją drogą czasami sprzedawców trzeba przycisnąć aby ruszyli swoje mózgi bo często zdarzają sie oszuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o serwis to pewnie sie przejde tam raz jeszcze.....ale moze ktos wie czy opisane przeze mnie objawy sugerują usterke zasilacza czy moze to cos innego....bo jak juz bede w tym serwisie to chce im cos zasugerowac..

..a zasilacz mam taki : Aton A-DR-350ATX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...