Skocz do zawartości
irnlng

Oszuści na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Cwaniak to i owszem, ale czemu oszust?

Jak kupujesz w sklepie ziemniaki po 80groszy za kilogram (cena z głowy) to chyba masz swiadomosc, ze sprzedawca kupił je od hurtownika za 50 groszy kilogram? (cena również z głowy) - i to też jest oszust i cwaniak?

 

Na tym polega cały ambaras, żeby sprzedac tanio i kupić drogo.

Jeżeli temu osobnikowi uzi4u wydaje sie ze moze kupic na allegro karte za 460zl a potem sprzedać ja za 600, to szczesc mu panie boże.

Ja ze swojej strony moge mu tylko życzyć, aby żaden frajer się nie przyplątał i od niego nie kupił, bo takiej chamsko prymitywnej i niewyrafinowanej spekulacji nie lubię ;)

 

A znam ludzi ktorzy wręcz żyją z tego, że kupują coś na allegro, a potem sprzedają to drożej (też na allegro). Mamy wolny rynek, wiec jezeli ktos kupuje coś za ileś tam, to jego sprawa.

 

Żeby nie było watpliwosci - uwazam ze to co usiluje uskutecznic Uzi4u jest po prostu prymitywne i cwaniackie, ale nie jest to oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniak to i owszem, ale czemu oszust?

Jak kupujesz w sklepie ziemniaki po 80groszy za kilogram (cena z głowy) to chyba masz swiadomosc, ze sprzedawca kupił je za 50 groszy kilogram? (cena również z głowy) - i to też oszust i cwaniak?

 

Na tym polega cały ambaras, żeby kupić tanio i sprzedać drogo.

Jeżeli temu osobnikowi wydaje sie ze moze kupic na allegro karte za 450zl a potem sprzedać ja za 600, to szczesc mu panie boże.

Ja ze swojej strony moge mu tylko życzyć, aby żaden frajer się nie przyplątał i od niego nie kupił, bo spekulacji nie lubię ;)

 

A znam ludzi ktorzy wręcz żyją z tego, że kupują coś na allegro, a potem sprzedają to drożej. Mamy wolny rynek, wiec jezeli ktos kupuje coś za ileś tam, to jego sprawa.

 

Żeby nie było watpliwosci - uwazam ze to co usiluje uskutecznic Uzi4u jest po prostu prymitywne i cwaniackie, ale nie jest to oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z takim oszustwem. Sam miałem okazję kupić b. tanio kartę (80 zł) , a potem sprzedałem ją za 172 zł :D Ja jestem zadowolony, kupujący też, karty tego typu tak chodzą na Allegro w podobnej cenie ( 2MX 128 bit na PCI), wiec w czymn problem?

 

A co do mojego oszustwa- ani widu, ani słychu zakończenia sprawy z AXU. Już rok czasu to trwa( a miało być 2 tygodnie). STRZEŻCIE SIĘ!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

A co do mojego oszustwa- ani widu, ani słychu zakończenia sprawy z AXU. Już rok czasu to trwa( a miało być 2 tygodnie). STRZEŻCIE SIĘ!!! :(

Nawet michy mu nie wyklepałeś ?? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregman  

 

kupilem 2 procki athlon xp mobile i do dzis ich nie ujrzalem...

w plecy na 9 stowek :(

 

zakopac...obciac rece...nogi..kadlubkiem zostawic[/b]

Kupowanie u kolesia co nie miał żadnych aukcji sprzętu za 9 stów 8O 8O 8O . Gratuluje pomysłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krawcu: widzisz...tego nie dopatrzylem po wpadlem do domu...zerknalem na aukcje i kurde zalicytowalem....echhhh..ja tez dalem ciala ..nie ukrywam....no ale kurde lipa i tyle..

gregman  

 

kupilem 2 procki athlon xp mobile i do dzis ich nie ujrzalem...

w plecy na 9 stowek [/b]

http://allegro.pl/show_user.php?uid=69319

???

Ostatnie logowanie: 2000-11-08 12:43:25

???

 

... a teraz napisz u którego oszusta "wtopiłeś", bo na 1000% nie był to gregman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegrowicz o nicku "******" to oszust.

 

Ten post został zmieniony, gdyż sprawa się wyjaśniła.

 

Przypomnę:

 

Kupiłem na Allegro grę NFSU2. Długo czekałem na przesyłkę, ale na szczęście w końcu ją dostałem. Gra oczywiście działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary chciales gre kupic za 9,99?

wez pomysl troche .... ta gra kosztuje 10X wiecej... na co liczyles ? Mikołaja?

dziwia mnie tacy ludzie...

rozumien samemu zassac ale kupowac??

ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostalem wykręcony praez zanetta2003 :

http://allegro.pl/show_user.php?uid=1773978

na aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=32466738

na szczęście to tylko 110PLN-ów. W końcu kupiłem upragniony :) regulator w 4Max'ie:

http://www.4max.pl/default.asp?g=124&gg=82&produkt=575

trochę kasy straciłem, ale w końcu mam to co chciałem.

Dołączona grafika

Nie ma to jak odbiór osobisty, czy to aukcja, czy to sklep!!!

ale trzeba być niezłym debilem czyt. idiotą żeby chcieć kupić NFSU2 za 9,99 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek: co znaczy że jest wszystko OK?? Że kupiłeś pirata i jesteś z tego dumny??

edit: 12,12,2004 g17,04

A blokada postów należała ci się już dużo wszśniej ne tyle za piractwo co ca bardzo inteligentne wypowiedzi w niektórych tematach. odemnie masz lol'a roku.. . Ciesz się że udało ci się zdiąć topic pt. Największe lol'e na forum.tewak.pl - do momentu zdięcia tematu byłeś najlepszy!!!

jeszcze jendo pytanko moze głupie ale odpowiedzcie prosze

 

Czemu Chieftec jest taki cięzki ?

Jak go wziąłem do ręki i porównuje z codogenem 300w to

SZOK!!! przezyłem

Bo zawiera dużo więcej elementów niż codegen, a same te elementy są lepszej jakości.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1834943 - lepiej nie sugerować się liczbą komentarzy pozytywnych. Trzeba uwarzać co się u niego kupuje. Ja zdecydowałem się na kupienie obudowy do mojego telefonu Siemens A 52 (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36597943).

 

Co sie okazało - opoznienia z wysłaniem to 1 (z komentarzy wynika że już nie pierwszą osobą jestem która narzeka na tego sprzedawce)

Dalej :

Prosiłem o wysłanie na inny adres - poszła na zupełnie inny adres (kumpla - z jego konta korzystałem) mimo iż 2 krotnie nalegałem aby była wysłana na inny adres.

 

Dalej :

TOWAR OFEROWANY PRZEZE MNIE JEST NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, ESTETYCZNIE
- dziwne poczucie gustu ma ten sprzedawca - rozumiem że nie jest to orginalny panel od Siemensa ale z opsiu wynikało że moge spodziewać się dobrego produktu. Co otrzymałem. Marnie wykonaną obudowe - przedewszystkim - żadnej trudnosci by nie sprawiło jej wczesniejsze spasowanie - okazuje się że tylnia klapka w dolnej czesci znacznie odstaje razem z krawedzią. Jakoś wykonania - odlewy pomalowane farbą na dodatek krzywo. Sam wyswietlacz - zwykła szybka przezroczysta łatwo rysująca się i dająca przekłamania na jej rogach. Klawisze - 2 z nich wytarły się już po pierwszym dniu - zamiast miec dobrą obudowe mam obudowe która chyba bede zakładał na warunki ekstremalne (warsztat itp). Nie polecam kupywać obudów u tego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsumie czego mozna sie spodziewac za ta cene

Masz racje ale spotkałem się z obudowami które były w podobnych cenach i ich jakość wykonania była o wiele wieksza. Coż mysłem żeby rekalowamć ten produkt ale szkoda nerwów dla 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolano0

 

Dla mnie 99,9% wałek

UWAZAJCIE!!!

 

EDIT i znów miałem RACJĘ ja nigdy nie nie mylę :-P :-P

 

Konto dzieki( mojej i pewnie nie tylko mojej) interwencji już zawieszone..

Ale i tak ludzie kupili u niego towar za prawie 2500zł oby nie wpłacili jeszcze kasy.......

 

 

 

pozdro

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupilem 3.04.2005 nagrywarke dvd (tutaj) kase przelalem tego samego dnia. Napisalem maila z potwierdzeniem i ze prosze o jakis kontakt. Do dzis dzien, kontatku zadnego nie mialem. Na gadu 7.04.2005 mial status "Sprzet wyslany, oczywiscie tym ktorych wplaty zaksiegowalem", od niedzieli 10.04.2005 koles ma status "jestem chory i bede dostepny w srode wieczorem". Telefon oczywiscie jest offline. Co dziwne pytalem sie innych allegrowiczow z tej aukcji o jakies informacje i dowiedzialem sie ze Pan "Czaba2" powiedzial (w rozmowie telefonicznej 7.04.2005) ze sprzet z tej aukcji zostal wyslany. Ale nikt sprzetu nie otrzymal, do tego Pan "czaba2" prowadzil jeszcze pare aukcji z nagrywarkami LiteOn LG Nec w sumie liczac okolo ponad 100 sztuk. Kolejna dziwna sprawawa to to, ze ktos w miedzyczasie wystawil pozytywny komentarz czabie2 za sprzet, tez nagrywarke dvd.

 

Czuje sie oszukany, oklamany i zirytowany.

Powiedz cie mi jakie powinienem teraz poczynic kroki. Napewno zgolsic sprawe do allegro, ale co dalej?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten samochod to juz od dawna byl. Pewnie kolo wiedzial co zrobic by "wygladac" wiarygodnie.

 

Trudno sprawa idze na policje pozniej do allegro, dobrze ze nie kupilem pieciu takich nagrywarek, bo allegro zwraca max 300zl.

@pandi

Nie sadze aby to ze jestes niepelnoletni mialo jakis wplyw, zgloszenie na policje w najgorszym wypadku zrobisz z opiekunem/rodzicami.

Edytowane przez ck_@rL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO pandi moze miec powazne problemy z kasa..

Regulamin Allegro - osoby musza byc pełnoletnie

Czyli jest na Allegro nielegalnie...

A przy zgloszeniu sprawy trzeba podac dane i tozsamosc..

Sprawe + dane + dokumenty - nalezy przekazc na Allegro...

Jak zauwaza osobe niepołnoletnia to moge zablokowac konta i podziekowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...