Skocz do zawartości
irnlng

Oszuści na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

IMO pandi moze miec powazne problemy z kasa..

Regulamin Allegro - osoby musza byc pełnoletnie

Czyli jest na Allegro nielegalnie...

A przy zgloszeniu sprawy trzeba podac dane i  tozsamosc..

Sprawe + dane + dokumenty - nalezy przekazc na Allegro...

Jak zauwaza osobe niepołnoletnia to moge zablokowac konta i podziekowac...

1387861[/snapback]

moze na dniach pandi bedzie mial 18-ke ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze na dniach pandi bedzie mial 18-ke ;-)

1387863[/snapback]

No raczej niestety nie tak zaraz. Co zrobilibyście w mojej sytuacji? Gościowi posypały się następne negatywy: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2719674 .

Sam już nie wiem, czyżby to było przez moją głupotę? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teras gosc sprzedaje samochod... to moze byc nie zly wałek. Z negatywnego komentarza wynika, ze na allegro podal jakis lewy adres akademika....

podejrzana sprawa

1387788[/snapback]

Ta cena za to Audi to chyba z kosmosu. Chyba nie chcial sprzedac... Hehe, sporo prowizji musialby zaplacic, jakby ktos jednak wylicytowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac jak juz tego choojka wsadza.. Mam nadzieje, ze nie dostanie tylko zawiasow!

1388329[/snapback]

nie wsadzą go, tu jest Polska nie Ameryka. Dostanie małą szkodliwość społeczną, te wszystkie gwarancje od allegro to można sobie w dupe wsadzić, mam nadzieje że ebay to zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problemik...

http://allegro.pl/show_user.php?uid=677777

Od tego zioma kupilem ten procek:

http://allegro.pl/show_item.php?item=52726806

 

 

Ziomek powiedzial ze procek lata na 2.5Ghz przy 1.7V, niestety procek sie sypie bledami nawet przy 1.95...na 2.4Ghz prime wywala na 1.85. Ewidentnie polecial w ch...

Co ja moge na to poradzic? Koles nawet nie odpisuje...na maile. Powiedzialem mu ze ja mu wysylam procka na swoj koszt a on mi oddaje kase. Niestety koles sie nie oddzywa :(

 

Pomozcie...

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problemik...

1500710[/snapback]

A aukcji przeczytać to nie łaska?

NIE gwarantuję osiągów w czasie podkręcania - zależą one od konfiguracji każdego pojedynczego komputera!

Teraz to go możesz w kapsko pocałować ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale rozmwawialem z nim poza allegro i powiedzial ze normalnie lata na 2.5ghz na 1.v :?

 

Chyba logiczne ze zwalowal skoro nie chce dzialac na 2.5 na 1.95...jesli u niego by latal jak powiedzial to prawie na kazdym kompie by tak latal, a na pewno nie byloby tak jak teraz...

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale rozmwawialem z nim poza allegro i powiedzial ze normalnie lata na 2.5ghz na 1.v  :?

 

Chyba logiczne ze zwalowal skoro nie chce dzialac na 2.5 na 1.95...jesli u niego by latal jak powiedzial to prawie na kazdym kompie by tak latal, a na pewno nie byloby tak jak teraz...

1500738[/snapback]

Ja to wszystko rozumiem doskonale. Przyfcioł Cie - ok. Ale ten wpis na aukcji powoduje, że koleś wygra każdą konfrontacje, bo sprzet zgodny z opisem z aukcji jak najbardziej jest. Wiec nikt Ci nie pomorze, nawet allegro. A jak wystawisz negatywa, to jestem pewny że też dostaniesz. Radze sprawe jeszcze sprobować załatwić polubownie. Inaczej jesteś na przegranej pozycji tylko przez tą mała linijke, która jest zastrzeżeniem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

crash_zero - koniecznie wystaw negatywa, najpierw skontaktuj sie z nim telefonicznie, moze cos jeszcze da sie w tej sprawie zrobic.... swoja droga zwykly oszut i naciagacz!

 

twoj blad ze brales w ciemno, bez zadnych testow itp.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sorry ze odswiezam temat ale coz, kiedys musial byc ten pierwszy raz i zostalem zrobiony w jajo na ebayu... kupilem dysk i co? tak, dobrze myslicie, nie dotarl do mnie... moze ktos jest z glogowa ?:> i moglby cos z tym zrobic ?:> swoja droga pewnie sie nie oplaca isc na policje gdy przedmiot jest ponizej 100zl ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...