Skocz do zawartości
irnlng

Oszuści na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

1. TOPTAXI - kupił nie odebrał

2. vama - (jeden i ten sam użytkownik co TopTaxi) z mojej inicjatywy zablokowali mu konto

3. DWLOCH - kupil u mnie a potem przyslal mi maila ze koszty wysylki sa za duze i za tyle to on sobie kupi u siebie na miejscu.

4. _QBA- wylicytował i cisza

5. Rostek1982 - zrobil u mnie zakup dla zabawy !!!

6. BiniekKrzysztof - po wygraniu mojej aucji powiedział żebym mu nic nie wysyłał bo mu sie nie che

7. zwierzak7 - ten był bezczelny kupił, odezwał się, poprosił o przesyłkę pobraniową i.... kamień w wodę !!!

8. raptor000 - brak kompletnie odzewu.

9. janskrzynecki - kupil i kamien w wode

10. DarekPardela - namieszał.

 

W razie pytań na allegro znajdziesz mnie TU :

http://www.onet.allegro.pl/my_page.php?uid=419270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOMI1971 - Kupiłem i niedostałem po dwóch tygodniach.

Ma dwa pozytywy, ale wygląda na to że to ta sama osoba, mi się udało kupić w ostatniej sekundce i nie dostałem. A te konta które są całkiem niedawno rejestrowane "przypadek"??

PS. Witam to mój pierwszy post.

PS2. Może zrobić liste osób polecanych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę offtopic, ale sądzę, że taka informacja przyda się każdemu oszukanemu kupującemu. Znajomy komornik mi doradził, żeby nieuczciwego sprzedającego postraszyć urzędem skarbowym. Jeśli delikwent nadal nie reaguje to należy powiadomić urząd skarbowy (nawet anonimowo). W tym celu najlepiej wysłać list polecony. Urząd ten żadnych informacji nie ignoruje i zawsze w takich przypadkach przeprowadza kontrole. Nawet jak nic nie wykryje (co jest mało prawdopodobne, bo czepia się wszystkiego, kary daje bardzo wysoki i w ogóle jak ktoś zadrze z tym urzędem to właściwie może zwijać interes) to sam proces kontroli jest tak dokuczliwy, że delikwentowi się to nie opłaca. Pomysłu tego jeszcze nie sprawdzałem, aczkolwiek jest spora szansa, że będę go musiał wykorzystać. Jak się z facetem nie dogadam to wykorzystam zarówno ten sposób jak i umieszczę go tu. O rezultatach poinformowania urzędu (lub przynajmniej postraszenia urządem) nie omieszkam powiadomić, acz mam nadzieję, że nie będę musiał tego robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert-21 szmata i oszust do paczki wkłada bezwartosciowe zeczy czesto proponuje załatwienie sprawy poza alegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel miał taką sytuację że kupił Peugota 206 na allegro. Rocznik 2002!! za 21 tyś zł pojemność 1,4 HDI. Okazja jak cholera w salonie kosztuje troszke ponad 40 tyś zł. Koleś nie wstawił ceny minimalnej i w ten sposób mój kumpel teoretycznie kupił ten wózek. Jednak jak koleś się o tym dowiedział za ile ten jego samochód poszedł to zaczą się panicznie bronić (wcale się jemu nie dziwie), i za cholere nie chciał go oddać. Mój kumpel świnią nie jest i chciał to załatwić ugodowo zaproponował ażeby przesłał z 500zł i zapominamy o sprawie. Jednak koleś nie chciał nawet i o tym słyszeć. Mój kumpel dzwonił do allegro ale oni oczywiście są bezsilni i nic nie mogli zrobić. Zgłosili się jednak do tego gostka ale on powiedział że przecież nic nie podpisywał i wogóle nie jest do niczego zobowiązany. No i cóż skończyło się na tym że mój kumpel musiał go wręcz prosić!!! o to ażeby ten wystawiłe jemu chociaż pozytywną opinie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzę omijać kolesia RainbowPC.

sprowadza jakieś tandetne karty z chin, ledwo to to działa, obicuje kupony konkursowe, wiatraki na karcie itp a tu d.u.p.a

kanciarz i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm uwazam ze to nie fer wypisywac tu same niki bez potwierdzenia , kazda ze stron moze wypowiadc sie na wlasna kozysc i podanie samych nikow o niczym nie swiadczy (znam to z doswiadczenia) wiec najlepiej chyba bylo by pokazywac tresc negatywu z obu stron (byla by wtedy mozliwosc ocenienia sytuacji) POZDRAWIAM 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym Dariusz_Tyszko to jest dziwna sprawa bo jesli bylby nieuczciwy to jakim sposobem dorobil sie az 100 pozytywnych opini. Rozumiem mogl sprzedawac jakies przedmioty po 1zl albo mniej czyli takzwane smieci i owszem bylo troche jego aukcji na ktorych mial za taka cene przedmioty ale nie tylko bo znajda sie tez po 500zł lub po 100zł, ale komu by sie chcialo takie numery robic ze nabija sobie pozytywy zzeby potem potem naciagac bo sobie wyrobil jakas opinie, zwlaszcza ze od kazdego przedmiotu allegfro pobiera prowizje a 100 osob przekonac zeby mu wystawili pozytywy no ciezko by bylo. Osobiscie sadze ze cos sie stalo z nim, jakis losowy wypadek, wiem moze sie to wydac smieszne ale to tak wyglada ze odpowiadal i nagle cisza kompletna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie dokładnie wszystkie jego negatywne komentarze. Dzisiaj do mnie napisał ("kurcze nie wiem co sie dzieje musze to sprawdzić prosze o chwilke zwłoki i zycze miłych i spokojnych świąt"), wiec nic mu nie jest, a niektórzy mu wpłacili pieniądze już dosyć dawno i niczego nie dostali. Właściwie jeden dostał - kakinho napisał: "Wygralem Winfasta a przyslal mi ksiazki zapakowane w gazety!! ". Wg mnie jest bardzo sprytnym oszustem, który wszystko dawno temu przygotował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio niezlego agenta trafilem na allegro, troche sie smiac chce z niego. Transakcja przebiegla wporzadku wyslal mi towar zgodny z opisem i sprawny za zaliczeniem pocztowym, wiec odebralem sprawdzilem ze jest wporzo i wystawiam kolesiowi pozytywa bo z jego strony odwalil dobrze robote z wysylka, ale to co zrobil potem jest zadziwiajace. Mowi mi ze nie wystawi mi tez opini poniewaz nie wie czy zaplacilem za towar :) Niezle jaja co, jak mozna odebrac cos na poczcie nie placac? Moze niektorzy tak moga ale nie spotkalem sie z kims takim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...