Skocz do zawartości
deek

Uber Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

tak?? jak to możliwe,jak czytalem dzisiaj info i pisze ze gierka bedzie miała premiere 31marca.A tak wogóle zassał juz ktos to demko,to moze by sie wypowiedzial na temat gierki :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tek9

to jest rosyjska gra i wyszla juz dawno temu po rosyjsku ang dopiero teraz bedzie miala premiere , to jest po prostu kolejny shooter z ww 2 theme , z nawet niezla fizyka i grafika

i ai tez nie jest zle

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym arcie :

 

http://www.zalogag.pl/article.php/400/3805...East-Front.html

 

wnioskuje, że gra zwająca się east front znana także pod nazwą "uber soldier" znajduje się w indeksie gier

:mrgreen:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=128736

 

mylę się ? :?

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo bylo lepsze , w fullu nie ma dziur po kulach w cialach i nie ma krwi i ragdoll jest inny moim zdaniem gorszy , moze da sie ta krew jakos odblokowac

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

edit: ukazal sie patch ktory odcenzorowuje gre

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 9800 jak dam wszystko na max to czasami jest kiepsko, ale wystarczy zjechac z detalami modeli(modeli! NIE swiata) na medium i juz jest ultra plynnie :) BTW extra gierka, ostatnio to chyba tylko D3 i HL2 mnie tak wciagnal. Aha potwierdzam w sieci jest patch na krewke :)

 

post-12227-1144877293_thumb.jpg

Edytowane przez AndrzejGolota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna. Zero przycięć (R9800). Dźwięk jakiś taki płaski- brak mu głębi.

Nie podoba mi się sposób poruszania- albo mi się wydaje albo non-stop biegam. Szukałem w opcjach funkcji "always run" ale nie znalazłem- znaczy tak musi być (albo słabo szukałem).

Słabe AI i animacja postaci.

No i najgorsze- bugi. W drugiej misji- po ucieczce ze szpitala. Zaraz na początku ulica i w oknach niemce- mam z ludźmi oczyścić ulicę. Pach-pach i chowam się za róg budynku. Przylatuje ziomal z bazzoką (chyba ten) i też tam się chowa zastawiając mnie i przez to uniemożliwia mi jakikolwiek ruch (nie licząc skok, przysiad). Pozostaje quickload.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, pograłem. Nawet śmiga mi ta gierka (1024x768 high, ps2 - off), czasem fps spada ale da się grać. Wyrzyna się z przyjemnością :D, grafika piękna, dźwięk bez zarzutu, AI jakieś dziwne. Gram na średnim poziomie trudności i boty są jakoś dziwnie inteligentne. Otwieram drzwi, wychodzę z pomieszczenia na dwór, wychylam się lekko i pac... już mnie mają. Podoba mi się efekt tarzczy. Sama gra jest niezwykle szybka i dynamiczna, nasz wojak porusza się szybko. Grywalność jest duża. Doszłem do misji na łodzi podwodnej. Zestrzeliłem torpedami te statki i... później zaczyna się to, czego nie lubię w tego typu grach - zestrzeliwanie samolotów. Wcześniej w potyczce ze statkami łódź się uszkodziła, cholera chyba z 20 razy próbowałem zestrzelić statki tak, by mnie nie dopadły ale nie udało się. Z tym zestrzeleniem samolotów mam problem, pancerza mało a tu nadlatują... Więc ja je trach, trach, trach z tych dział. I dopadają mnie te samoloty. Już ze 15 razy próbowałem ehhh... Ale wkońcu mi się uda.

 

Dla mnie 8/10 - Dobre bo ruskie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ze 15 razy próbowałem ehhh

rozwalasz te które zrzucają torpedy- jak juz zrzuci to walisz w płynącą torpedę

 

notabene- najsensowniejsza akcja w całej dosc beznadziejnej z zenującym poziomem AI przeciwników itp itd grze

 

na dodatek fryce wrzeszczące po angielsku (95% kwestii to: ALARM, ALARM, ALARM)

 

jak widac ruscy i FPS na pieca to dosc odległe światy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla bartezjusz'a najsensowniejsza akcja z calej gry FPP jest strzelanie do samolocikow - to o czym tu gadac z tym czlowiekiem? Chyba, ze chodzi mu o AI samolotow ;) :D fakt, za inteligentne nie sa - w koncu lataja ciagle po tych samych sciezkach Buhahaha ROTFL

 

no jesli dla Ciebie "cos w stylu -przed siebie i napierd...... do 10tys fryców zachowujacych i wygladajacych identycznie" jest wyzwaniem to polecam kierki bądz pasjansa -to bedzie Twój poziom , natomist wspomniany wyzej epizod z gry przynajmniej dla mnie wydał sie najciekawszy - na tle całej idiotycznej reszty

 

pewno AI przeciwnika zrobiło ma Tobie takie wrażenie , ze masz problem z zakonczeniem 1 chapteru

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartezjusz - dla Twojej wiadomosci US na najtrudniejszym poziomie przeszedlem w 2 dni. A tak pozatym Twoj komentarz nt. kierek i pasjansa jest zalosny i odnosi sie raczej do Twojej osoby...

 

A co do AI to jak taki z Ciebie chojrak to napisz cwaniaczku chociaz kolko i krzyzyk w C++ tak aby komp mial wieksza inteligencje niz w US :D to bedziesz dobry(i nie zapomnij przyjsc sie pochwalic)

 

Po Twoim komentarzu widac jedno - nie masz pojecia o robieniu gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oceniam produkt koncowy wiec Twe komentarze o C++ itd są raczej mało trafione (na polibudzie swego czasu programowanie z C zaliczone na 4+ wiec raczej kółko/krzyżyk żadnym wyzwaniem nie jest)

 

widać jestes w znakomitej mniejszosci jako entuzjasta tej gry wiec po co ten sarkazm - kazdy ma prawo wyrazić swą opinie na temat tego tytułu co niniejszym uczyniłem i niekoniecznie oczekiwać komentarzy w stylu w jakim to zaprezentowałes

 

podpasowało , sprawia Ci ta gierka przyjemność to sie ciesz i graj a swe wiejskie uwagi i komentarze zachowaj dla samego siebie

 

zegnam czule- dla mnie koniec tematu

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...