Skocz do zawartości
melonowy

Pimp My Case - Odpicuj Mi Kubeł :)

Rekomendowane odpowiedzi

@melonowy to ty nie wiesz na jaki kolor malowac wlasnego moda? Hehehe, sorry ale to zalatuje tymi wszystkimi kolesiami co to wstawia szybke i pytaja "Co by tu jeszcze zmodowac?"...

Odstaw ten smietnik, bo w moczuu czuje ze g...z tego bedzie. Wez sie za Dirta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK dobrze prawi, zielony oryginaly rulez :D

 

ps. Jakby jeszcze udalo sie ladnie zamaskowac napedy itp., zeby przypominalo to w 100% kubel, to byloby super ;)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mowiac myslalem o zoltym, bo w tym kolorze tez sie kubly spotyka. (szczegolnie mi sie to kojarzy z firmą Transformers :) )

Zielony hmm ten lakier jest juz rowno poobcierany wiec trzeba go bedzie i tak zmienic, a nie wiem czy sie w odcien wpasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie dzis wyprawa po papier ścierny & lakier :D

Jutro powinno byc już przygotowane okienko. To bedzie okienko ala akwarium, tzn prostopadloscian z pleksy, do polowy nawrzucamy smieciochy a przez reszte otworu bedzie widac bebechy :) Ponieważ zrezygnowalismy z typowych dystansow, postanowilsmy miedzy tacke na mobo a sam kubel wsadzic steropian - czy nic sie nie stanie ? Bo to jest izoltor, nie bedzie zbierac ladunkow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znalazło sie dzis troche czasu toteż wraz z Wiktusserem pomęczyliśmy jeszcze troche nasz kubełek :)

 

Tutaj widzimy pacjenta przed operacja :)

 

Dołączona grafika

 

Zaraz pozniej ujecie z noga Macka (BTW thx za pomoc) oraz z moja dłonia i wyżynarka :)

 

Dołączona grafika

 

Wiadomo, trzeba sie rantow pozbyc :) Te na zdjeciu to malutkie iskierki w porowaniu z tymi ktore mogli zobaczyc aktywni uczestnicy "modowania"

 

Dołączona grafika

 

A tu już widzimy pacjenta po operacji :)

 

 

Dołączona grafika

 

Prawie cały, ale zdrowy

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mod przestał mi się podobać... Po członek te okno? Tysiac razy lepiej byłoby gdybyś jak najmniej zmieniał ten kubeł. A tak będzie to kolejna obudowa z oknem jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentować to my będziemy cały czas, jeżeli nie chciałeś żebyśmy komentowali to po co ten topic? A rzadko spotyka się kubły z oknem dlatego obawiam się że może to nie przypominać już śmietnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mod przestał mi się podobać... Po członek te okno? Tysiac razy lepiej byłoby gdybyś jak najmniej zmieniał ten kubeł. A tak będzie to kolejna obudowa z oknem jak dla mnie.

 

Pekaok - mylisz się, ten śmietnik już nie wygląda jak śmietnik :( ... a miało być tak pięknie

 

[...]to nie bedzie okno, a bardziej akwarium, wypchane smieciami[...]

Przylaczam sie do zdania PgX'a smietnik stracil na urodzie - konstrukcja z tym oknem przypomina kompaktowa pralke + jeszcze ten pomysl z malym akwarium na smieci. Troche to nie wspolgra ze soba.

Poczekam na efekt koncowy moze jeszcze uda ci sie odratowac ten smietnik ;)

 

keep workin'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no ale pomyślcie.. musi być jakieś okno czy coś... Co za filzofia postawić sobie kubeł na śmieci w pokoju i przekonywać wszystkich że w środku prócz smieci jest komputer :)..

 

a tak będzie widać co jest w środku, że to komputer, że są śmieci.. a jednocześnie mam nadzieję ze autor postara się aby ostatecznie było widać że przedmiotem wyjsciowym do moda był.. kosz na śmieci

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko, ale jak dla mnie to tak, jakby robiąc moda w stylu radiostacji z II wojny światowej dowalić na froncie wentyl podświetlony :] Takie rzeczy to można robić sobie przy modzie podrzędnym... ;) Jak się idzie w jakąś koncepcję, to powinno się jej bezwzględnie już trzymać moim zdaniem.

 

Zobaczymy jak wyjdzie. Co do moda to jestem zaciekawiony, ale w kwestii okna jestem 'na nie'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, fajny śmietnik :)

Powodzenia, narazie jest spox

Tak z ciekawości - jakiego kompa tam upchniecie?

Do przymiarki mamy codeshita i jakąś tam starą płytę ATX... do fotek wepchamy tam coś pożądniejszego (może płytkę asusa ze złotym laminatem bo będzie dobrze pasować do kolorystyki moda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...