Skocz do zawartości
Ghost

Ktora Z Tych Plyt Wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniam karte graficzna na ATI Radeon X1900XTX wiec potrzebuje pomocy przy wyborze plyty. Z gory dziekuje za pomoc...

 

- ASUS A8N-E

- EPoX EP-9NPA+Ultra

- MSI K8N Neo4 Platinum

- SAPPHIRE PURE Innovation PI-A9RX480

Edytowane przez Ghost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił albo tego ASUS'a albo mojego ABIT'a AN8...z większym nastawieniem na abita bo widziałem i tego asusa i mojego abita i mniej więcej wiem co lepsze. :D

 

PS.

widze że jesteś z USA..więc pewnie masz dostęp do ABIT'a AN8 ULTRA...weź go a nie pożałujesz :D

Edytowane przez AdamekSOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnice w wydajności są w granicy błedu pomiarowego pewnie, więc kwestia gustu :) ja kupiłem Epoxa bo to takie mniej trendy DFI (nie kolorowa i bez bajerów)

Edytowane przez adamm84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam karte graficzna na ATI Radeon X1900XTX wiec potrzebuje pomocy przy wyborze plyty. Z gory dziekuje za pomoc...

 

- ASUS A8N-E

- EPoX EP-9NPA+Ultra

- MSI K8N Neo4 Platinum

- SAPPHIRE PURE Innovation PI-A9RX480

Oczywiście Sapphire zdeklasuje rywali bez problemu -żadna z wymienionych pozstałych płyt nie może się z tą płytką równać. Gdyby brać pod uwagę DFI LP, to wtedy można by się było zastanawiać, a tak to wiadomo, że to sapphire będzie najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Sapphire zdeklasuje rywali bez problemu -żadna z wymienionych pozstałych płyt nie może się z tą płytką równać. Gdyby brać pod uwagę DFI LP, to wtedy można by się było zastanawiać, a tak to wiadomo, że to sapphire będzie najlepsza.

Odkad posiadam komputer uzywalem tylko i wylacznie plyt ASUSa wiec nie wiem jak jest z innymi producentami. Czy ktos jeszcze uwaza ze ta plyta Sapphire jest godna uwagi? Zamowienie skladam jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...