Skocz do zawartości
joso

Niewstający komp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest. Właczam kompa, a ten nie startuje. Nie wiem co mogło siąść. Proca sprawdzałem drugiego i to samo więc to chyba nie to. Płyta gł. niby rusza, wiatraczki się kręcą i diody sie palą. Nie mam zbytnio możliwości żeby sprawdzić co to. Może macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak masz czas i potrafisz:P to rozbierz i złuz to serio pomaga ja tak z serwerem do sdi miałem nie chciał startowac a wczesnij chodził wszystko było sprawdzane az rozebrałem i poskjładałem a tu działa ...a jeszcze wiesz moze zrób mu reset biosu ...i sprawdzdysk...a wydaje z siebi jakies dzwieki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompa rozkładałem i składałem juz kilka razy - nic to nie dało. Biosa też resetowałem. Dysku nie mam podłączonego, podłączyłem tylko płytę ram, procesor i grafikę. Nie wstaje nadal. To pewnie ram albo płyta. Bede musiał u kogoś sprawdzić ram i wtedy bedzie widomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATHLON XP 1700+ @ 2000+' date=' MSI KT3 Ultra 2 -CL, 128 DDR PC2100 No name + 512 DDR PC2700 Samsung , Palit GeForce 3 Ti200 128 DDR 175/400 @ 220/495, CD-RW LG 12x8x32x, DVD Accer 8x, Seagate Barracuda IV 60GB, WD Caviar 13,6GB, Karta TV FlyVideo 3000, Karta Sieciowa C-NETquote']

 

Przepraszam ze nie w temacie ale...

Chlopie jak wycisnales z GPU 400MHz ?? Ja mam tez GF3 Ti200 tyle Prolink`a.

Tez chcialbym tyle wycisnac z mojej grafy :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATHLON XP 1700+ @ 2000+, MSI KT3 Ultra 2 -CL, 128 DDR PC2100 No name + 512 DDR PC2700 Samsung , Palit GeForce 3 Ti200 128 DDR 175/400 @ 220/495, CD-RW LG 12x8x32x, DVD Accer 8x, Seagate Barracuda IV 60GB, WD Caviar 13,6GB, Karta TV FlyVideo 3000, Karta Sieciowa C-NET

Przepraszam ze nie w temacie ale...

Chlopie jak wycisnales z GPU 400MHz ?? Ja mam tez GF3 Ti200 tyle Prolink`a.

Tez chcialbym tyle wycisnac z mojej grafy :)

Pozdr.

To mialo buc di uzytkownika SCIBI - cos nie wyszlo z cytatem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Właśnie jeżeli zasilacz padł to bardzo często okazuje się, że komp. staje prze BIOSem. Tzn. wszystko niby się uruchamia tylko na monitorze ciemność i komp. nie wydaje z siebie zadnych odgłosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...