Skocz do zawartości
snarek

Konkretny Laptop.. Toshiba, Asus.. ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się Was pradzić przy kupnie notebooka. Potrzebuję go do codziennej pracy, programowania, rowniez gier (ale to sporadycznie) .. Nie potrzebuje mocniejszej karty niz x600-x700. Takze chciałbym zeby bateria niezle trzymala. Pisze poniewaz mam do wyboru laptopy w bardzo dobrych cenach i nie wiem ktory kupic. Oto modele:

I teraz mam wlasnie problem. Najbardziej sklaniam sie do asusa A3VC 5002, bo wyposazenie/cena jest bardzo dobra ale boje sie o matryce, czytalem recenzje i boje sie ze to jakis shit, ze slabo bedzie widac czy cos. W sumie bez roznicy mi czy bedzie to matryca panoramiczna czy nie. Wanze aby byla dobrej jakosci.

Moze popatrzec cos w cenie do 4300zl na allegro jeszcze? Jakie sa Wasze typy w tym przedziale cenowym, moze macie jakies inne propozycje?

 

Pozdrawiam serdecznie i prosze o odpowiedzi.

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dostaniesz za taka cene tego A3Vc??

Mam znajomego ktory mi sprowadzi takie sprzety. Siedzialem duzo w tym, czytalem i mam dylemat pomiedzy Toshiba m70-110 i Asusem q039... Bardzo prosze o wasze opinie na temat tych laptopow.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Dalej mam dylemat.. Juz przeboleje ta matryce, poniewaz patrzylem na na asusa a3h-5012 i tft jest calkiem przyzwoite, wystarczy mi:] Chodzi tylko o ten dysk, czy duzo spowalnia prace systemu.. Kiedy odczuje ta ronice?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem:) Mial byc Asus... a jest Toshiba.... A dokladnie model m70-193 Wsztstko na spontanie wyszlo. Laptop bardzo fajny, matyrca OK, wykonanie rowniez. Jezeli ktos mialby jakies pytania, na pewno odpowiem.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...