Skocz do zawartości
elorazdwa

Blad Systemu , Pilne Help

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z nienacka coś się zchrzaniło w moim systemie , przy właczaniu komputera pojawia się problem

 

"Pojawił się problem system Windows został zamknięty , aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

 

UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME

 

No i poniżej tego tekstu instrukcja co mam zrobić , przy trybie awaryjnym to samo przy każdej próbie czegokolwiek cały czas ta sama informacja :mur: , do biosa nie mogę wejść bo jest hasło (nie wiem skąd , ani jakie) :mur:.

 

Może ktoś by coś poradził czy zostaje mi format ? A nie mam instalki Windowsa ;-D

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hasło do biosa to : wyłącz kompa ,wyłącz z sieci,odkręć obudowę ,zobacz gdzie bateryjka jest na płycie (taka jak do zegarka ) wyciąg delikatnie i włóż.

I po haśle !!!!. Z tego co wynika to coś z dźwiękiem masz ,Jakiś problem jest może z kartą .

Pozdrawiam

Rob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hasło do biosa to : wyłącz kompa ,wyłącz z sieci,odkręć obudowę ,zobacz gdzie bateryjka jest na płycie (taka jak do zegarka ) wyciąg delikatnie i włóż.

I po haśle !!!!. Z tego co wynika to coś z dźwiękiem masz ,Jakiś problem jest może z kartą .

Pozdrawiam

Rob

a gdzie ty widzisz problem z dźwiękiem :blink:

Witam z nienacka coś się zchrzaniło w moim systemie , przy właczaniu komputera pojawia się problem

 

"Pojawił się problem system Windows został zamknięty , aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

 

UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME

problemem jest zgodnie z tym co podałeś "niemontowalny wolumin rozruchowy", czyli problem z dyskiem, przyjrzyj sie jemu dokładnie Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...