Skocz do zawartości
Kallaffior

Aristo Prestige 700s - Awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Problem jest poważny i liczę na wasza pomoc. Aristo Prestige 700S - prawie nówka - 6 miesięcy - na gwarancji. Nie odpala się. Bateria OK. Podłączony do sieci ( choć to bez znaczenia bo objaw taki sam na baterii). Po włączeniu zasilania, komp się załącza i tyle, tzn. ekran sie nie odpala a wiatrak na chwilę sie zakręci i staje. Lampki sie palą i to by było na tyle. Nawet screen biosu się nie wyświatla - CZARNO na całej linii :)

Pytam o wasza radę, bo serwis daleko a czas reakcji 2 tyg !!!!! Nie stać mie na to, więc kosztem utraty gwarancji kombinuję sam.

 

Kilka dni temu tak sie zaczęło dziać ale za 2,3 razem odpalał, a dziś ani rusz.

 

Jakieś pomysły ???

 

Pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z użytkowników Aristo (jako marki) mógłby napisać jak wygląda sprawa serwisu ? door-2-door? odsyłanie - na czyj koszt (w obie strony) itd.

witam

Ja posiadam Aristo i z tego co wiem nie ma wiekszych problemow z naprawami. Serwis o ile sie orientuje to Orika, a oni (jesli Aristo nie są "gorzej" traktowane) Asusy odsylaja max w 7 dni.System d-2-d o ile pamietam polega na tym ze dzwonisz do nich zglaszasz awarie, a oni przydzialaja Ci nr zlecenie i umiawiają Cie z kurierem. Ale moge sie mylic wiec polecam strona producenta Aristo do poczytania.

 

Ze swojej strony polecam skorzystanie z naprawy gwarancyjnej, bo kazda ingerencja pozbawi Cie calkowicie gwarancji. Co do objawow, ja na swoim starym PC w takim wypadku spradzilbym karte graficzna, pozniej ram, czy dobrze siedzi w slocie.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...