Skocz do zawartości
piotrpaz

Compaq Evo N600 I N600c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Przywierzam się do zakupu któregoś z tych dwóch modeli. Nie wiem jednak jakie są różnice pomiędzy nimi. Czy ktoś mógłby mnie oświecić?

Z góry bardzo dzięki.

Pozdrawiam. Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad wzioles N600bezC.Notebooki compaqa evo w tamtych czasach to n400c n600c n800c,v,w i jeszcze byl n100c o ile odbrze pamientam.

C oznacza ze to notebook korporacyjny z wyzszej polki ;)

Ze swojej strony polecalbym ci bardziej n800v albo n800c gdyz pierwszy z tych modeli mam od 3,5 roku i dalej jestem z niego zadowolony(p4m 1,6 radoen7500 32mb,15"SXGA+,512mb ram).

 

Byly pozinej model n610c i n620c... OJ dopiero teraz sprawdzilem ze n600c jest na p3 wiec n800v moze byc za wysoka polka ;) Dopiero N610c jest na p4.A n620c juz na PentiumM.

 

Reasumujac...nie bylo takiego modelu jak n600bezC.Evo mialo swoje nazwenictwo i n600 to moze byc zwykle uproszczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekki offtopic zrobie ale musze.... evo n600c jest BOSKI. jest ladny (bo kanciasty :-) ) bardzo prosty z wygladu - maksymalny estetyzm. Wazy cos kolo 2.3-4 kilo i jest malutki i cienki a jakosc wykonania to poezja.

Kolega ma po refurbishingu z nowa bateria ciagnie ponad 4 godziny (pentim m 1.8ghz) no i radeon 7500 powoduje ze call of duty half-life2 itp chodza bardzo ladnie. No i ostatani zaleta dla mnie jedna z glownych. Lapek oferuja zarowno gladzik jak i trackpoint co jest rzadkoscia dzisiaj i oferuje to juz chyba tylko IBM i Dell :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurek po pierwsze n600c byl na pentium3.Po drugie jest roznica miedzy pentim m 1.8GHz a pentium 4m 1.8GHz (n610c a n620c byl na banias'ie ) :lol:

Po trzecie notebooki HP z serii nc/nw naddaj maja glodzik i trackpoint i nie jest to wcale zadkosc :D Zgodze sie ze dobry sprzet to byl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...