Skocz do zawartości
SuChyY

Skad wziac plexi?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupic kawalek plexi ?

Tylko nie chodzi mi o wszelkiego rodzaju Castoramy bo mieszkam na zadupiu gdzie takowych cudow nie posiadamy.

 

Interesuje mnie plexa 5 mm kawalek 25x25 cm albo 50x50 max

 

No i w jakich to jest wogole cenach ?

 

 

Nie odsylajcie mnie do szukaj bo znalazlem tylko ze w marketahc jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czy sie odmienia czy nie nie mowi sie od tak

20lat temu kakao tesh si enie odmienialo

jezyk sie zmienia tutaj nie ma zasad slowotworstwo jest nie

a poza tym jak pisalem udaj sie do szklarza

u mnie mial plexe

pojecie slowotworstwo nie oznacza tego, ze mozesz sobie 'wziac' jakikolwiek wyraz z innego jezyka i odmieniac jak ci sie podoba.

jak juz musicie odmieniac po swojemu to chociaz bez bledow logicznych sprobujcie, plexi czyli ono - szklo rodzaj nijaki, a nie plexa bo to juz wogole jest cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mają to w RCMB.... mieszkam na takim samym zadupiu jak ty... właściwie to w tym samym...cen nie znam... gdzieś miesiąc temu było... ale tego raczej nie brakuje... sprawdź....

dobra kupilismy : 50x25x4 za 8.9 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezli chodzi o Łódź to jest fitma ktora sprzedaje plexi ( zarowno zwykla jak i tak ktora da sie obarabiac mechanicznie ), frezuja tez na zamwienie dowolne ksztalty.Firma miesci sie na Łąkowej w tej samej baramie co lucky-star , tylko troszke wczesniej i po prawaj stronie , co do cen 1m^2 plexi o grubosci 8 mm ( tej ktora mozna obrabiac mechanicznie ) 172 zl netto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...