Skocz do zawartości
paln

Aurox Dla Firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam takie pytanko, z tego co sie orientuje to Ayurox bez problemu za free do uzywania w firmie - mam racje?

ale nie wiem jaki jest w nim dostepny pakiet biurowy (mam na mysli, dostapny z instalatora, a nie instalacja z zew binarek czy zrodel), jaka wersja i na jakiej licencji, czy bede go mogl uzywac bez problemu w firmie?

 

Jaka jeszcze konfiguracje byscie polecali, do tego systemu? Ja nie uzywam takich "okienkowych" linuksow i nie wiem, czego moga one wymagac, do w miare normalnej pracy biurowej.

Sekretarka by mi zyc nie dala, jakbym jej kazal w konsoli pracowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakimś piśmie fachowym (nie pamiętam gdzie i kiedy) czytałem, że do firmy warto zakupić linuksa z gazetą (żeby mieć dowód zakupu), poniewąż inaczej US może mieć jakieś wątpliwości, czy nie jest to darowizna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakimś piśmie fachowym (nie pamiętam gdzie i kiedy) czytałem, że do firmy warto zakupić linuksa z gazetą (żeby mieć dowód zakupu), poniewąż inaczej US może mieć jakieś wątpliwości, czy nie jest to darowizna...

o ciup, super.

czas zaatakowac USA ;)

ale dzieki za info, poszukam sobie gazetki z auroksem :)

 

no a czy ktos cos wie co z tym OpenOffice? jak jest z ta wersja wydawana przez Ux?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...