Skocz do zawartości
Sz4r13j

Sklep Widmo - Www.zoosfera.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktos sobie jaja robi czy to moj nie fart ale ponad 2 tygodnie temu zrobilem zakup w tym sklepie pompki atman-304. Dostalem ladnego maila wygenerowanego automatycznie o zlozeniu zamowienia po czym wyslalem pieniazki ktore powinny zaksiegowac sie nastepnego dnia i od tego czasu nastapila niczym nie zmacona cisza radiowa. Oczywiscie nie z mojej strony. Mimo iz wyslalem 3 czy 4 maila z zapytaniem o termin realizacji zamowienia i wplyniecia pieniazkow Panowie ze sklepu pozostali nieugiecii pod wzgeldem ignorowania mnie. tak wiec jestem w plecy jakies 40 zl wiec przestrzegam innych uzytkownikow przed korzystaniem z uslug wyzej wymienionego sklepu. No chyba ze lubicie sponsorawc cfaniakow.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos sobie jaja robi czy to moj nie fart ale ponad 2 tygodnie temu zrobilem zakup w tym sklepie pompki atman-304. Dostalem ladnego maila wygenerowanego automatycznie o zlozeniu zamowienia po czym wyslalem pieniazki ktore powinny zaksiegowac sie nastepnego dnia i od tego czasu nastapila niczym nie zmacona cisza radiowa. Oczywiscie nie z mojej strony. Mimo iz wyslalem 3 czy 4 maila z zapytaniem o termin realizacji zamowienia i wplyniecia pieniazkow Panowie ze sklepu pozostali nieugiecii pod wzgeldem ignorowania mnie. tak wiec jestem w plecy jakies 40 zl wiec przestrzegam innych uzytkownikow przed korzystaniem z uslug wyzej wymienionego sklepu. No chyba ze lubicie sponsorawc cfaniakow.....

A dzwoniłeś do tego sklepu? Mejle mejlami ale chyba normalna rozmowa więcej da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakies pol roku temu kupowalem u nich atmana at-305 i bylo wszystko ok.

Kontakt mailowy bardzo szybki, pompke wyslali od razu jak doszedl przelew.

 

Zanim zaczniecie snuc jakies podejzenia poprostu zadzwoncie tam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakies pol roku temu kupowalem u nich atmana at-305 i bylo wszystko ok.

Kontakt mailowy bardzo szybki, pompke wyslali od razu jak doszedl przelew.

 

Zanim zaczniecie snuc jakies podejzenia poprostu zadzwoncie tam !

Na twoim miejscu nie bronił bym tak tego sklepu <_< jeśli masz u nich gwarę na ta pompkę to życzę ci udanej realizacji jak ci się cos z nią stanie :wink: z doświadczenia wiem ze po likwidacji sklepu praktycznie nie masz jak wyegzekwować reklamacji - miałem identyczną sytuacje z hardtech.pl - zamówiłem towar... wpłaciłem kasę... i nastała cisza :mur: po 4tygodniach z towarem nie otrzymałem nawet kart gwarancyjnej... :mur: :mur: podejrzewam ze firma została zamknięta... (jak dla mnie ta cisza to znak ze sklep znika :lol2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich w zadnym wypadku nie bronie.

Poprostu mowie ze zamawialem tam i bylo wszystko ok !

 

Troche bez sensu jest robic afere jak sie nawet nie zadzwonilo.

 

Co do mojej gwarancji to i tak juz ja stracilem bo przerobilem pompke na Inline ... :]

Edytowane przez Jawor_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich w zadnym wypadku nie bronie.

Poprostu mowie ze zamawialem tam i bylo wszystko ok !

 

Troche bez sensu jest robic afere jak sie nawet nie zadzwonilo.

 

Co do mojej gwarancji to i tak juz ja stracilem bo przerobilem pompke na Inline ... :]

Tak jest zawsze - z początku jest ładnie pięknie a jak się cos nie układa to jest cisza... dlatego warto dorzucić parę zł i kupić w porządnym sklepie :) i mieć pewność ze za 2miesiące twoja gwarancja na 3lata jest dalej ważna

 

(nie wiem co zamawiałeś i za ile ale jeśli ktoś kupuje np. ehima 1250 to zależy mu na gwarancji…)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamawialem w zoosfera.pl.Zamowilem za pobraniem at304.Tydzien czekalem wyslalem kilka maili,gosciu napisal ze wyjechal na kilka dni bo to bylo akurat zaraz po Świetach Bożego Narodzenia wyslal pompke od razu i dostalem za 2dni.Bylo ok.Moze teraz tez go nie ma??Albo ma coś z kompem czy jak tam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mile już odpisuje… przynajmniej mi :wink:

 

Oto dowód:

"

Witam

Oczywiście jest możliwość uzyskania rabatu.

W sprawie szczegółów proszę o kontakt telefoniczny : 602 247 182

 

Pozdrawiam

Grzegorz Godlewski

ZOOsfera - Internetowy Sklep Zoologiczno-Akwarystyczny

www.zoosfera.pl

 

----- Wiadomość oryginalna -----

Od: .....

Do: <sklep@zoosfera.pl>

Wysłano: 5 marca 2006 12:05

Temat: 20x Eheim 1250 - pilne!!

 

Witam

Chciałbym zamówić 20 pomp Eheim 1250 Czy była bo możliwość

zastosowania jakiegoś rabatu ?

 

--

Pozdrowienia,

"

Jesli komuś dalej nie odpisuje tzn. że robi sobie olewkę i ma wszystko za przeproszeniem w d....

Radzę dzwonić do delikwenta i dopominać sie o swoje prawa to jedyna droga :)

Pozdrawiam

Edytowane przez monster21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mile już odpisuje… przynajmniej mi :wink:

 

Oto dowód:

"

Witam

Oczywiście jest możliwość uzyskania rabatu.

W sprawie szczegółów proszę o kontakt telefoniczny : 602 247 182

 

Pozdrawiam

Grzegorz Godlewski

ZOOsfera - Internetowy Sklep Zoologiczno-Akwarystyczny

www.zoosfera.pl

 

----- Wiadomość oryginalna -----

Od: <balustrada@poczta.fm>

Do: <sklep@zoosfera.pl>

Wysłano: 5 marca 2006 12:05

Temat: 20x Eheim 1250 - pilne!!

 

Witam

Chciałbym zamówić 20 pomp Eheim 1250 Czy była bo możliwość

zastosowania jakiegoś rabatu ?

 

--

Pozdrowienia,

balustrada@poczta.fm

"

Jesli komuś dalej nie odpisuje tzn. że robi sobie olewkę i ma wszystko za przeproszeniem w d....

Radzę dzwonić do delikwenta i dopominać sie o swoje prawa to jedyna droga :)

Pozdrawiam

To prowokacja?

Wyczuł kase i odrazu odpisał, chyba ze faktycznie chcesz kupic 20 sztuk tych pomp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prowokacja?

Wyczuł kase i odrazu odpisał, chyba ze faktycznie chcesz kupic 20 sztuk tych pomp...

To taka mała „prowokacja” :wink: oczywiście nie mam zamiaru kupować 20 pomp boi poco mi tyle :lol2: ale widać ze gościu poczuł kase i odpisał konkretnie… a nie zwodzi ludzi 2 tygodnie i nie raczy odpisać - nie lubię takiego traktowania dlatego zareagowałem...

 

Z tego wniosek ze koleś albo nie odpisuje na maile warte mniej niż 6000tys zł albo nie załatwia transakcji przez maila bo woli… se pogadać :) i tylko jak wyczuje duży zysk raczy odpisać.

 

Ale może przesadziłem z tym dochodzeniem :) - VenomSpawn dostałeś już maila co sie dzieje z zamówieniem? Jeśli nie to zadzwoń do właściciela - 2 posty wyżej jest tel. Jak sobie pogada i poczuje ze ma klienta to na pewno ci wyśle tą pompkę :)

Edytowane przez monster21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc chlopaki :) Jutro na pewno do niego zadzwonie. I gdyby nie to ze jak glupi wyslalem kase od razu to pewnie dawno juz dalbym sobie spokuj z tym sklepem. Nie rozumiem takiego podejscia do klientow. W koncu sam tylko na tym traci renome i klientow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zastanawiam czy warto oszczędzac 5zł (oplata dodatkowa za pobranie) i zaplacic, gdy przesylka przyjdzie.

Niż tracic nerwy i myślec, że tych swoich przykładowych 100zł nie zobaczysz nigdy więcej ani w towarze ani w portfelu...

Coś nie gra, rezygnujesz i zamawiasz gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz Pan zapewnia mnei ze pompke wyslal i to juz dawno temu po wplacie ale krotka wizyta na poczcie i dowiedzialem sei ze zadna przesylka nie zawitala na moje nazwisko. Jest to cholernie dziwne bo druga przesylka z iinego sklepu tez nie dochodzi juz 2 tydzien i tez po niej nie ma sladu. Jak tak bedzie dalej to zostanie mi tylko kupowac za posrednictwem firm kurierski bo najwyrazniej ktos bardzo interesuje sei moimi przesylkami. cale szczescie nie zdarzylo sie to wczesniej jak w styczniu kupowalem mobo grafe i procka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...