Skocz do zawartości
Weinc

2 Skiny Do Se K700i Mojego Autorstwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dziś do pochwalenia się mam dwa themesy do Sony Ericsson K700i.

1) Bardzo prosty themes, ale w prostocie jego siła:

white_black.thm

screenshot

2) Fajny themes w tonacji czerwonej, miły dla oka. ;-)

body_v2.thm

screenshot

 

Miłego używania. Czekam na komentarze, które uwzględnie przy tworzeniu następnego themesa.

Edytowane przez Weinc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weinc - ta tapeta na drugim screenia. Masz ją w dużej rozdz?

 

Kiedyś widziałem na forum userów Maca. Jak jeden z nich miał na dość dużym monitorze te tapetke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr... Chyba mnie nie do końca zrozumiałeś. Zawsze daje sie screen "pulpitu", menu, i jeszcze czegoś (np. książki telefonicznej), bo z samych tapet które pokazujesz to niewiele wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weinc - ta tapeta na drugim screenia. Masz ją w dużej rozdz?

 

Kiedyś widziałem na forum userów Maca. Jak jeden z nich miał na dość dużym monitorze te tapetke.

Ja też poprosze.. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem co wy za problem widziecie zeby sobie sciaganac themesa i looknac na fonie? ja nie widze problemu? nawet jak by i "screena" nie bylo.. poza tym bardziej wole zoabczyc jak themes prezentuje sie na fonie niz na kompie - roznica kolorow.

 

a komentujac..

nie wysililes sie za bardzo ;)

 

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a komentujac..

nie wysililes sie za bardzo ;)

 

pozdro :)

W tych themesach przede wszystkim chodzi o prostotę. Nie lubię przekombinowanych i przeładowanych schematów. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem co wy za problem widziecie zeby sobie sciaganac themesa i looknac na fonie? ja nie widze problemu? nawet jak by i "screena" nie bylo.. poza tym bardziej wole zoabczyc jak themes prezentuje sie na fonie niz na kompie - roznica kolorow.

Ano taki problem, że nie wszyscy mają k700i. A nie chce mi się iść do drugiego pokoju, żeby przynieść i sprawdzać na nie swoim telefonie:> Poza tym jeśli się robi themsy, to wypadałoby dać screeny tak jak się to odbywa na każdej normalnej stronie. To chyba nie tak trudno zrozumieć proste zasady:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...