Skocz do zawartości
BeneVaco

Czy To Mi Sie Opłaci ?

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor Intel Pentium IV 2,4 GHz

Karta Grafiki Z pamięcią dynamicznie przydzielaną 64MB Z TV OUT

Pamięć 256 MB RAM

Dysk twardy 30GB

Napęd Napęd Combo DVD/CD-RW

Ekran 14,1 cali(1024x768)

Układ klawiatury QWERTY de

Gwarancja 12 miesięcy, Laptop powystawowy, może posiadać zarysowania

 

Tyle powodow wystarczy ? Lepiej juz kupic jaka najtansza CA albo ACERa czy cos w ten desen :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co ci chodzi. pytales o zdanie, dostales odpowiedz. chyba nie oczekujesz ze ktos siadzie i bedzie przegladal za ciebie oferty na allegro... wskazowka--->szukaj czegos na mobilnych procach, trzymaja znacznie dluzje na baterii i mniej sie grzeja. o grafice tez za duzo nie mozna powiedziec, tylko ze przydzielana (jet wiele z przydzielana pamiecia). matryca jak dla mnie za mala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

% to powinny poleciec za twoj temat w ktorym pytasz o sprzet nawet nie mowiac czego wymagasz od sprzetu :lol:

Chciales uslyszec ze to swietna konfiguracja to napisz na forum gospodyn wiejskich ;)

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy opłaci mi sie kupic tego laptopa za takie pieniądze ??

Jeśli nie prosze podajcie mi linki do lepszych w podobnej cenie.

 

http://www.allegro.pl/item88133256_2_4ghz_...w_promocja.html

przeciez ten komputer jest totalnie do bani - pomijajac to ze to jakis no name, to jeszcze gruby jak 2 laptopy jeden na drugim i jeszcze ten procek... po co ci jak i tak nie pograsz na tym sprzecie, szukasz lapa do kompresji hurtowej filmow do divix i mp3`jek? Ze za wszelka cene ma byc max ghz? Przeciez lapki ze slabymi grafikami sluzace jako komputer do pracy filmow i mp3 moga miec spokojnie p3 1ghz...

 

masz farta bo mialem jeszcze z wczoraj zwinieta do paska strone z allegro z compakami, patrz na to i przemysl bo ten lapek robi miazge z tego barachła ktore podales http://www.allegro.pl/item90068417_compaq_...m_30hd_dvd.html

 

poszukaj sobie w necie wymiarow tego lapaka.... waga to 2.4 kilo, przy czym obciagacz plecow i pogromca stawow kolanowych ktorego podlinkowals bedzie mial pewnie cos pod 4 kilo.

 

Jak chcesz miec cichego wydajnego malego i niezawodnego lapka do zabawy (ale nie gier oczywiste, prog cenowy to skutecznie eliminuje) to szukaj produktow korporacyjnych od compaqa i IBM`a, to sa komputery ktore kilka lata temu kosztowaly po 13 tysiecy zl a dzisiaj mozna je dostac za smieszne pieniadze mimo ze dalej zapewniaja komfortowa prace z windows....

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

% to powinny poleciec za twoj temat w ktorym pytasz o sprzet nawet nie mowiac czego wymagasz od sprzetu :lol:

Chciales uslyszec ze to swietna konfiguracja to napisz na forum gospodyn wiejskich ;)

 

 

Z grzeczności nie skomentuje tego co powiedział baxxxio jest nowym użytkownikiem więc niebęde mu kokładał na start :wink:

 

 

Po pierwsze laptopy to dla mnie czarna magia więć prosze bez nerwów.

Po drugie czego można chcieć od laptopa za 1700zł (bo chyba nie wydajności jak w stacjonarnym) więc chyba jasne że komputer do pracy do pacy.

Po trzecie jeśli ktoś krytykował zestaw który podałem powinien podać inny lepszy i przedstawić swoje argumenty.

Po Czwarte ja mam was uczyć szacunku do starszych.

 

 

Z tego co widze to jedynie kurek zrozumiał moje przesłanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grzecznosci spytam jeszcze raz :

Czego oczekujesz od sprzetu i jak go bedziesz urzywal i do czego ?

Bo w laptopach nie tak jak w desktpoach nie tylko wydajnosc liczy sie do oceny ogolnej,rozne zastosowania rozne "topowe" modele ktorych miedzy soba nie da sie jednoznacznie porownac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że w sprawie laptopów jestem kompletnym laikiem innaczej nie dałbym posta na forum :mur:

 

 

Czy niektórzy naprawde muszą tak upszykszać życie innym, wystarczyłaby jedna sensowna odpowiedz(na temat)

 

Napisałem to w mojej poprzedniej wypowiedzi ale napiszę jeszcze raz nie spodziewam się od laptopa za 1700zł Bóg wie jakiej wydajności więc komputer ma być do pracy od czasu do czasu jakiś film.

Edytowane przez BeneVaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znasz się na kompach to lepiej kup w sklepie typu softon.pl, digicomp.pl (jedne z najtańszych w Polsce, szczególnie ten pierwszy), tam są notki od 2150zł z normalną gwarancją, serwisem itp.

jak ci się ten z allegro popsuje to będziesz miał mnóstwo problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że w sprawie laptopów jestem kompletnym laikiem innaczej nie dałbym posta na forum :mur:

Czy niektórzy naprawde muszą tak upszykszać życie innym, wystarczyłaby jedna sensowna odpowiedz(na temat)

 

Napisałem to w mojej poprzedniej wypowiedzi ale napiszę jeszcze raz nie spodziewam się od laptopa za 1700zł Bóg wie jakiej wydajności więc komputer ma być do pracy od czasu do czasu jakiś film.

 

Rozmowa z toba to jak walenie w mur ... ale moze zostawmy zlosliwosci bo naprawde widac ze jests laikiem i nie rozumiesz odpowiedzi ktore padly juz w tym temacie.

 

1)ZA 1700pln taka nonameowa konfiguracja nie jest czyms nadzwyczajnym w super cenie.

2)Ekran 14" w tamtych czasach byl montowany w notebookach takze 15"(szersza ramka wokol matrycy).Teraz wieszkosc 14" notkow ma poprostu mniejsze wymary.

3)Karta Grafiki Z pamięcią dynamicznie przydzielaną 64MB Z TV OUT ... w najlepszym przypadku bedzie to grafika oparta na chipsecie intela.Nie spodziewaj sie po niej zbyt duzo.

4)Desktopowy procesor p4 2.4Ghz bedzie sie grzal... ciszy tez nie powienienes zaznac.

5)Laptop powystawowy.Nawet gdyby mial nowiutka baterie moglby nie wytrzymac filmu ktory trwa 1:30... Na aukcji nic nie pisza na temat stanu baterii wiec moze jest to temat tabu :lol: Bo bateria ledwo zipie ?

6)Klawiatura QWERTY de,coz trzeba by sie troche bylo przyzwyczaic(choc nie duza roznica)

7)Najtansza Actina,CA,Aristo czy inna malo ceniona firma bedzie o niebo lepsza i z gwarancja(to cos tez ma niby gwarancje...ale cholera wie jaka) i niewiele drozsza.

 

Jak znajdziesz jeszcze cos ciekawego w twojej opinii to wrzuc tutaj linka i znowu oceniumy.Tamtego nawet wrogowi za ta cene bym nie polecil :lol:

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z toba to jak walenie w mur ... ale moze zostawmy zlosliwosci bo naprawde widac ze jests laikiem i nie rozumiesz odpowiedzi ktore padly juz w tym temacie.

 

1)ZA 1700pln taka nonameowa konfiguracja nie jest czyms nadzwyczajnym w super cenie.

2)Ekran 14" w tamtych czasach byl montowany w notebookach takze 15"(szersza ramka wokol matrycy).Teraz wieszkosc 14" notkow ma poprostu mniejsze wymary.

3)Karta Grafiki Z pamięcią dynamicznie przydzielaną 64MB Z TV OUT ... w najlepszym przypadku bedzie to grafika oparta na chipsecie intela.Nie spodziewaj sie po niej zbyt duzo.

4)Desktopowy procesor p4 2.4Ghz bedzie sie grzal... ciszy tez nie powienienes zaznac.

5)Laptop powystawowy.Nawet gdyby mial nowiutka baterie moglby nie wytrzymac filmu ktory trwa 1:30... Na aukcji nic nie pisza na temat stanu baterii wiec moze jest to temat tabu :lol: Bo bateria ledwo zipie ?

6)Klawiatura QWERTY de,coz trzeba by sie troche bylo przyzwyczaic(choc nie duza roznica)

7)Najtansza Actina,CA,Aristo czy inna malo ceniona firma bedzie o niebo lepsza i z gwarancja(to cos tez ma niby gwarancje...ale cholera wie jaka) i niewiele drozsza.

 

Jak znajdziesz jeszcze cos ciekawego w twojej opinii to wrzuc tutaj linka i znowu oceniumy.Tamtego nawet wrogowi za ta cene bym nie polecil :lol:

 

 

O to właśnie mi chodziło :wink: Gdybyśmy tak odrazu zaczeli to niebyłoby tyle zamieszania.

 

Dziękuje temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...