Skocz do zawartości
karolkomp

Jaką Nagrywarkę Dvd-rw Kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję nagrywarki do ok 300zł która nagrywa na płytkach wielu producentów, obsługuje dl i jest w miarę bezproblemowa. Nie musi mieć light scribe.

 

Tylko nie polecajcie liteona bo tego mam dwa lata i same z nim problemy. Niedość że nagrywa tylko na TDK rw+,

to tylko z prędkością 4x i nie pomaga żadne czyszczenie , zmiana biosów czy epromów z innych nagrywarek (sony, teac itp.)

 

Ale wracając do tematu, może znacie jakąś dobrą stronę z testami nagrywarek?

Dzięki z góry za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Lite-Ona i nie narzekam. Trafilem na tego z dobrej serii. Jednak po moich kolegach Ci go nie polecam. Przez cały czas serwis. Teraz podobno dobry jest NEC, ale nie wiem jaki model. Nie ma z nim problemów i nie jest wybredny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pioneera albo Plextorka (dołożysz pare zł i jest si). Na pioneerach pracuję już na paru kompach, są ciche, nie psują płytek i co najważniejsze bardzo dobrze nagrywają filmy na dvd. Tez mialem kiedyś litka, nawet 2 litki i to była totalna klapa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam teraz LG GSA 4167b i teraz się już na nią nie skarżę... więc powiem że jest super. Miałem na początku jakąś z serii NEC i po 2 tygodniach mi sie zepsuła a że miałem to po znajomości to sprzedawca wymienił mi na model LG, na który na samym początku narzekałem niezmiernie... Największym błędem było to że nie wypalało masy nośników szczególnie minusów, jednak kolejno wychodzące biosy naprawiły sprawę... i w ten sposób nagrywarka ta spisuje się wręcz idealnie. Wypaliłem na niej już grubo ponad 100 płytek i żadnej nie spaliła. Oczywiście nie wliczam tych na poprzednich biosach bo nie nagrywała ani TDK- ani Sony- ani wielw wiele innych. Teraz mogę ją śmiało polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...