Skocz do zawartości
PabloQu

Co Wybrać Hp6110 Czy Fs 2030?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce kupic notebooka glównie do zastosowan biurowych, Office+internet, konieczne WI-FI, wskazana możliwie długa praca na baterii, bez systemu, ale niestety nie mam zbyt dużo kasy do wydania, znalazłem 2 oferty, może ktos z Was miał z nimi stycznosć i wie coś więcej o tych komputerach?

 

1) Fujitsu Siemens http://www.agito.pl/product/29306

 

2) HP http://www.agito.pl/product/26909

 

HP co prawda nie ma WI-FI, ale ktos mi mówił, że ma gotowe złącze w obudowie i wystarczy kartę za 90 pln dołozyć, no i ma mniej ramu, ale za 150 pln mam 512. Teraz pytanie czy warto? Jakoś jestem bardziej przekonany do HP, solidniej sygląda, ale może ktos ma inne doświadczenia?

 

A może widzieliście coś ciekawego co możnaby zamiast powyższych kupić?

 

pozdrawiam

 

Paweł

Edytowane przez PabloQu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam hp, chocby z prostego powodu - przez pare lat sprzedawalem notebooki - i z hp pamietam ze zepsul sie tylko jeden, ktoremu na dodatek pomogl sie zepsuc wlasciciel :) a fs psuly sie dosc czesto, powiedzialbym nawet ze za czesto :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zależy czy ci zależy na tych 600 zł ,za to dostajesz

+lepszą kartę graficzną,mocniejszą baterię i szybszy dysk

jesli jestes bardzo cierpliwy , nie grasz w gry wykorzystujące OpenGL lubisz sobie pogrzebać w laptopie przy wymianie RAM-u , pracujesz głównie na zasilaczu i nie razi cię biała klawiatura to bierz FS a jak nie to HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem zwrocic uwage na to, ze do hp wewnetrzne karty wifi na miniPCI musza byc chyba oryginalne od producenta, czyli od HP (koszt okolo 400 - 450 zl). Jest to blokowane i innych kart nie lyka, chyba ze kupisz przerabiana na allegro, ale nie wiem wtedy czy nie tracisz gwarancji. Jesli sie myle to mnie poprawcie i sorka za ewentualne wprowadzenie w blad :) pozdr

Edytowane przez lamunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić przerobioną (koszt ok. 140zł) lub samemu przerobić. Co do gwarancji to IMHO nic się nie dzieje, ponieważ kartę zawsze można wymontować/zamontować samemu odkręcając klapkę. :)

Edytowane przez Radzio84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

bierz hp'ka bardzo udany lapek!!!

ja tez go chcialem kupic ale wybralem hp compaq nx7400 celeron m420 1,6ghz 1mb /80gb dysk 5400 / 512 ddram2/ grafika intela 950 / matryca 15,4 krystaliczna (glownie ze wzgledu na nia, naprawde piekne kolory i katy) / i te wszystkie bajery ktore hpki maja (nierysujaca sie obudowa itp. )

polecam!!! (na Twoim miejscu zastanwilbym sie tez nad tym nx7400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...