Skocz do zawartości
lamunek

Dylemat Seagate St98823a, Western Digital Wd800ve Czy Też Możę Samsung Mp0804h?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę właścicieli o wypowiedzenie się na temat ww. dysków (Seagate ST98823A, Western Digital WD800VE, Samsung MP0804H). Stanę przed wyborem zakupu któregoś z nich (o ile wszystko dobrze pójdzie), takżę przydały by się opinie użytkowników tegoż sprzętu.

Chodzi mi głównie o opinie typu, "jestem zadowolny, bo ...(i tu następuje wymienianie :) )" lub "nie podoba mi się, bo (powody...)".

Chciałbym się dowiedziećk jak jest z glośnością w tych dyskach, komfort pracy, awaryjność itp. itd. wszystko z punktu widzenia końcowego użytkownika który ten dysk już dłuższy czas posiada i może spokojnie, bez emocji się wypowiedzieć :P

 

Ps. Zapomnialem dopisać, że moglibyście podawać czas użytkowania i poziom zadowolenia w skali 1-10 :D

Edytowane przez lamunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Seagate w laptopie.Chrobotał przy czytaniu danych.Później w drugim laptopie miałem IBM Hitachi i też chrobotał.W związu z tym że dysk był 4200 obr/min kupiłem właśnie tego Samsunga MP0804H w Vobisie za 399zł z 3 letnią gwarancją.I do tej pory dysk chodzi cichutko.Słychać tylko jak się talerzę kręcą gdy się przystawi ucho na odległość około 5cm od laptopa.Także w sumie te firmy Seagate i Hitachi są niby lepsze niż Samsung , ale ja bym polecił Samsunga bo u mnie się sprawdził i ma gwarancję na 3 lata . Hej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...