Skocz do zawartości
muciek

Jak Obnażyć Alphacool'a Nexxxos'a Xtreme 3

Rekomendowane odpowiedzi

hmm czemu ja o niej wczesniej nie wiedzialem, bym ja kupil, no ale nie moge zlego slowa powiedziec o moim bie2, choc dokladnie sie nie przygladalem i nie wiem czy byl syf czy nie

no wlasnie tu jest głowny myk tego tematu

nikt wczesniej do swojej chlodnicy nie zagladal .. a teraz panika. ..wiele osob z którymi rozmawialem mowili ze ich nowe chlodnice nie byly w srodki pieknie miedzia lsniące.. zreszta sobie tego nie wyobrazam ...

obojetnie czy to Black ICE, nexXxos czy cooltek .. wszystkie sa bardziej lub mniej zapackane ..albo maja nalot

 

tamta widac jakas hardcorowo brudna byla ;]

ale jak pisale wczesniej .. moze jakis wujek w magazynie alhpacool se pożyczył i oddał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Jak dla mnie ten nalot to jakis tlenek albo cos w tym stylu, co sie wydzieliło podczas grzania palnikiem. Kłucic sie nie bede, osobiscie nigdy nie zaglądałem do BIPów i innych podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Prezes89

Przeczytałem ten wątek, i postanowiłem dziś zajrzeć na stronę Aplhacoola. Gadam i piszę po niemiecku, więc dokładnie przeanalizowałem opis tej chłodnicy. Jest tam napisane, że TA chłodnica to nowa rewizja z ulepszoną jakością. Jest tam także napisane, iż chłodnice te są czyszczone i wyposażane w specjalne zatyczki do otworów. Co ciekawe opis jakiś czas temu buł chyba inny (na 90%) a przynajmniej było mniej zdjęć i cena była wyższa. Nie wiem co o tym myśleć. Czyżby Alphacool się poprawiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dotarł do mnie bip1 w rewelacyjnie niskiej cenie :P i w środku jest .... biały nalot przypominający coś jakby pleśń i .... podobny nalot tylko zielony :lol: :blink:

 

EDIT:

 

jeszcze nie podłączyłem jej w układ dlatego macie tu fotkę

 

aaaa i oczywiście nagrzewka jest nowa :]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez SZUK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz macie wiadomość z ostatniej chwili:

 

nagrzewke zalałem dużym stężeniem kwasku cytrynowego z wrzątkiem i otrzymałem taki "elexir" :lol:

 

:kijem:

 

zapachem przypomina opary kwasu siarkowego...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego po zalaniu bloczka kwaskiem tylko, że mam niebieski glikol w układzie. Zakładając, że w układzie w którym ew. pracowała nagrzewniczka nie byłó żadnego niebieskozielonkawego barwnika zakładam, ze jest to wynik reakcji kwasu z miedzią...tlenek miedzi jest zielony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby napewno jest BIP? BIPy mają okrągłe gniazda złączek:

Dołączona grafika

 

 

 

...a Twoja ma sześciokąty. Sześciokąty mają coolteki- ale mają też inny kształt pokryw zbiorników.

Tak mechlin to jest bip 1 .... wydaje mi sie że jest trochę gorzej wykonany niż powinien (pod farbą jest nie usunięta pasta do lutowania i odstaje lakier)

 

Został zakupiony w promocyjnej cenie 89zł na realitynet i może firma robiąca bipy ma zbyt dużo zleceń...pośpiech....itd.

Edytowane przez SZUK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...