Skocz do zawartości
MARIOSKARPA

Klika Pytań...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Aktualnie pod kompa mam podpieta wieże Sony, która to robi jako wzmacniacz 2x40 na pełnym basie doleci do 2x45, i głośniczki 80W pełen bas. Wieża podpieta jest standardowo mini jack komp i czincz.

Dostalem wzmacniacz od kumpla i jednce co wyczytalem to nazwa Universum, napewno ma tylko dwa kanaly na glosniki i to 4 omowe :| podejżewam, że jest to coś w granicach 2x35

Moje dfi moze mieć podpiete dwa wyjścia audio tył i front i pytania dotyczą:

 

- czy mogę mieć w tyle podpiete tak jak mam, a na front obudowy podpiac wzmacniacz i jakies głosniczki?

 

- czy jest sens dokladac ten sprzet, czy moze inaczej to rozłożyć , i jaki moglby byc skutek jakbym te sprzety odpalal razem?

 

narazie tyle ...

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem , masz w kompie wyjscie stereo z dodatkowym gniazdem na panelu. Mozesz tak podlacyc jak mowisz ,ale bedzie owiele ciszej gralo niz jak podlaczysz jeden wzmachol. Czy warto? hmmm -sprawdz sam , wedlug mnie nie warto , chyba ze lubisz ogladac filmy na kompie , ale do muzyki to nie zabardzo.

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podłączysz 2 wzmaki do hedengo wyjścia będzie grało normalnie,

jedank ja proponuję podłączyć sam wzmacniacz, bo zapewne jakość dzwięku będzie lepsza od tego co oferuje wieżyczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która to robi jako wzmacniacz 2x40 na pełnym basie doleci do 2x45, i głośniczki 80W pełen bas.

absolutnie nie rozumiem tego co tu napisałeś :D

 

do wyjsć kompa możesz podłączać jak tylko chcesz i co tylko chcesz (mówię o wzmacniakach) :) Ostateczna jakosć bedzie zależeć w głównej mierze od samego źródła dzwięku i od rozmieszczenia głośników po pokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...