Skocz do zawartości
Grees

Spore

Rekomendowane odpowiedzi

http://video.google.com/videoplay?docid=83...0559198&q=spore

 

Obejrzyjcie filmik w całości, myślę, że warto.

Zaczynamy od bycia jakimś żyjątkiem niewiele większym od bakterii, a kończymy na boskich mocach. To będzie hit, jeśli wyjdzie.

 

Gra robi niesamowite wrażenie, tylko ciekawe, czy można sobie zrobić ludzi drogą ewolucji :-)

 

A dla ciekawych czy ich wciągnie - minigierka flashowa Spore ;-)

http://img494.imageshack.us/my.php?image=spore9mv.swf

Sam nie wiem jakie daje możliwości ten flash, bo grałem jedynie do momentu posiadania 5 slotów :P

 

Sorry, powaliły mi się linki, a nie wchodziłem od wczoraj na forum :P

Edytowane przez Grees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego to jeszcze nie było :) Oby okazała się taka jak w zapowiedziach :)

 

Ciekawe czy będzie to miało dobry multiplayer :razz:

Edytowane przez ::snoopy::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy wypuszczą... w filmiku widać, że całkiem sporo już mają zrobione... hmmm tak sobie zawładnąć całą galaktyką :D buehehheehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Gdy sobie popatrzylem na screeny to pomyslalem, ze raczej na moim sprzecie (patrz sygnaturka) to raczej nie pojdzie :huh: . Ale moze bedzie dobrze zoptymalizowana ? :D Mam nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

spokojnie, za pare dni bedzie Obvilion i zapomnisz o innych grach na dlugi czas :P

Do siodmego kwietnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wciągnie na długo. Tylko że napewno przesuną datę premiery x razy jak znam życie ;/. Przecież na tych screenach i filmie jest są 2 rodzaje stworzonek (bakteria i to coś z ogonem nad głową). Moim zdaniem powinno być duuuużo więcej no i ten nasz robaczek powinien się rozwijać na różne sposoby (za każdym razem gdy rozpoczniemy nową grę powinien rozwijać się inaczej) gdyż cywilizacja nie zawsze idzie w tym samym kierunku.Lecz to to już trochę chyba przesadne na grę bo ile ona by zajmowała, płyt, miejsca na hdd no i wymagania :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

dobrze by było gdyby były dinozaury i człowiek misje typu rozwój człowieka od małpki po wyprostowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...