Skocz do zawartości
Grees

Spore

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w empiku bylem swiadkiem "zabawnej" sytuacji.

Do kasy podchodzi dzieciak ,tak na oko 12-13 lat , z pudelkiem " Spore - kreator stworow " w reku, z tylu mamusia. Pyta sie babki przy kasie "Prosze Pani, to jest demo czy pelna wersja gry " . Kobieta widac nie miala zielonego pojecia wziela pudelko i powiedziala ze musi isc sie kolegi zapytac. Wraca po chwili i mowi ze " Tak , to jest pelna wersja". Mamusia wyciaga 19.99zl a dziecko zadowolone wychodzi z empiku.

Chcialbym zobaczyc jego mine gdy dowie sie w domu ze bedzie mogl tylko tworzyc jakies gupie stworki, a pelna wersja Spore ukaze sie dopiero pod koniec roku :lol2:

nie ma to jak fachowcy w sklepie z multimediami .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w empiku bylem swiadkiem "zabawnej" sytuacji.

Do kasy podchodzi dzieciak ,tak na oko 12-13 lat , z pudelkiem " Spore - kreator stworow " w reku, z tylu mamusia. Pyta sie babki przy kasie "Prosze Pani, to jest demo czy pelna wersja gry " . Kobieta widac nie miala zielonego pojecia wziela pudelko i powiedziala ze musi isc sie kolegi zapytac. Wraca po chwili i mowi ze " Tak , to jest pelna wersja". Mamusia wyciaga 19.99zl a dziecko zadowolone wychodzi z empiku.

Chcialbym zobaczyc jego mine gdy dowie sie w domu ze bedzie mogl tylko tworzyc jakies gupie stworki, a pelna wersja Spore ukaze sie dopiero pod koniec roku :lol2:

nie ma to jak fachowcy w sklepie z multimediami .

[ot] A ty byłeś na tyle uprzejmy aby tą kobietę z błędu wyprowadzić ... gratulacje :mur: [/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest ich forma zycia, taki waz. I on zeby zyc musi miec czlowieka za nosiciela. Siedzi w brzuchu i ma kontrole nad calym cialem. A bronia byly staffy - te wielkie laski, i zaty - male pistoleciki paralizujaco-zabijajace :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest ich forma zycia, taki waz. I on zeby zyc musi miec czlowieka za nosiciela. Siedzi w brzuchu i ma kontrole nad calym cialem. A bronia byly staffy - te wielkie laski, i zaty - male pistoleciki paralizujaco-zabijajace :P

Siedzi w glowie gwoli scislosci ;) , fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Kto to jest ? Pojawia się jak zakręcimy galaktyką.

 

Edit.

Właśnie się domyśliłem, że to może być Will Wright. :)

 

Edit2

Dlaczego jeden z potworów z katalogu nazywa się tak samo jak ja mam na nazwisko ? Skąd program wziął moje nazwisko? :D

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gram.pl jest juz mozliwosc zamowienia pre-ordera, EA jak zawsze sobie slono kaze placic a swoja gre, 119 zl :/ Ja sobie poczekam do wrzesnia, ale wiem juz ze na pewno gre kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa zapowiedź Spore:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/spore/...g=topslot;img;2

 

Plus interview (o Civilization Stage)

http://www.gamespot.com/pc/strategy/spore/...lot;watchlink;2

 

Ta gra wydaje sie coraz bardziej skomplikowana i rozbudowana. Naprawdę jak tylko kapucha mi spadnie z nieba to nawet chwili sie nie bede zastanawiał na jej kupnem ;).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

To jest jedna planeta... z 4 milionów ;). Ciekawy czy bedzie sie czuć ten ogrom podczas gry. Podobno w MP gracze będą posiadali swoje planety, bedzie można walczyć itp. Interesująco :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na grę na PC jest dość droga, od 120 do 150zł, może lepiej poczekam na jakąś recke [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...