Skocz do zawartości
Z@buza

Jaka Karte?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chce zakupic karte na AGP, zastanawiam sie nad:

 

Asus v 9999TD http://www.allegro.pl/item88716067_asus_v9...elny_6800_.html

LUB

 

GF 6800XT zmodowanym na 16v http://www.allegro.pl/item89393625_leadtek...lne_16p5v_.html

 

Ceny sa podobne, co byscie wybrali zakladajac ze v9999 nie da sie juz zmodowac.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800XT. Oby tylko nie z allegro.

 

http://sklep.benchmark.pl/katalog_4181.html

A dlaczego nie z allegro? Masz przynajmnie gwarancje modowalnosci, a w sklepie jej nie dostaniesz.

 

Jak najbardziej polecam 6800XT@16P/6V lub 16P/5V z allegro.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z Wami zgodzę. Ja mam Asusa v9999/td, identycznego jak ten z aukcji. Akurat ja kupowałem go bez gwarancji modowalności, ale udało się :-P. Świetnie się po tym kręci i założe się, że jeżeli napisałby do Arche o Asusa v9999/td z możliwością odblokowania potoków i vertexów to na pewno lepiej by chodził. Pozdrawiam.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z Wami zgodzę. Ja mam Asusa v9999/td, identycznego jak ten z aukcji. Akurat ja kupowałem go bez gwarancji modowalności, ale udało się :-P. Świetnie się po tym kręci i założe się, że jeżeli napisałby do Arche o Asusa v9999/td z możliwością odblokowania potoków to na pewno lepiej by chodził. Pozdrawiam.

Twoja niezgodnosc z nami wynika z tego, ze kupiles karte i pewnie nie liczyles na odblokowanie dodatkowych potokow, poza tym na "starcie" miales ich 12. Jednak udalo sie odblokowac i Twoje samopoczucie od razu bylo duzo lepsze. Co innego jednak kupic karte z 8 potokami bez gwarancji modowalnosci i przy probie odblokowania dodatkowych potokow niemilo sie rozczarowac. Osobiscie wole dolozyc ~100zl i miec pewnosc, ze dodatkowe potoki dadza sie odblokowac i tym samym byc w pelni zadowolonym z posiadanej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja niezgodnosc z nami wynika z tego, ze kupiles karte i pewnie nie liczyles na odblokowanie dodatkowych potokow, poza tym na "starcie" miales ich 12. Jednak udalo sie odblokowac i Twoje samopoczucie od razu bylo duzo lepsze. Co innego jednak kupic karte z 8 potokami bez gwarancji modowalnosci i przy probie odblokowania dodatkowych potokow niemilo sie rozczarowac. Osobiscie wole dolozyc ~100zl i miec pewnosc, ze dodatkowe potoki dadza sie odblokowac i tym samym byc w pelni zadowolonym z posiadanej karty.

Ja liczyłem cały czas i się nie zawiodłem ;). Oczywiście karty z 8 potokami bez gwarancji modowalności też bym nie kupił. Jednak proponuję Z@buzy, żeby napisał do Arche i poprosił o modowalnego Asusa v9999/td. Kiedyś bez problemu sprawdzali, teraz nie wiem jak jest. Spróbować może. Ja przynajmniej tak zrobiłbym na jego miejscu. Jeżeliby jednak dostał odpowiedź, że nie sprawdzą no to już nie wiem co bym kupił. Pewnie poszukałbym u innego sprzedawcy ;). Do tych 6800XT @ 16/6 w 100% przekonany nie jestem. Ale podsumowując już sam sam nie wiem co polecić. Wybór jest BARDZO trudny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...