Skocz do zawartości
SpiderMAN

Lakier przewodzacy PULSAR Volt - operacja mnoznik 2003 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie. Lakier jest na bazie zywic akrylowych z dodatkiem srebra.

Strona producenta jest tu -> http://www.pulsar-glue.net/

Dołączona grafika

Zaraz sie biore za unlocka kumplowego Antka. Moj juz odblokowany :P

HURRA, obylo sie bez lutownicy.

Acha cena tego wynalazku to 11,50zl

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to drogo, na wolumenie cos takeigo (inna firma) kosztuje 9 zyla, ja kupilem electon 40, czy cos takeigo....17 zyla, super przeowdzi i ogolnie wypas...

a ile tego jest.............chyba na cale osiedle starczy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, gdzie można znaleźć??  Widzę, żeś z Krakowa, a to wieś obok :) A widze, że Sheep z Jaworzna. Jak ten świat mały(urodziłem się tam :))

:lol: :lol: :lol:

sorki że offtopicowo ale ..... : czy ty mieszkałeś troszqu w Jaworznie???

wiesz może pamiętasz jakieś bary.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupione??? w jakimś internetowym sklepie???

i jakim sposobem odblokowane???? czyżby sposób reed'a???

Nie sposobem z Tom's Hardware. Kropelka do rowkow i malowanko mostkow. 4 razy probowalem i za 4 razem zadzialalo. Kupilem w sklepie metalowym na Placu Slowianskim. Najdziwniejsze jest to ze w elektroniku na Dlugiej o nazwie Amperek tego nie mieli, a tu taka mila niespodzianka. Spokojowo wystarczy na odblokowanie co najmniej 20 prockow... 8O :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec udalo sie - jest mega super odlotowo.

Dołączona grafika

Jak widac na zalaczonym obrazku proc hula spokojowo na 1764 MHz, temperatury troche mnie niepokoja - jak na Volcano7+ troszki za duze, ale musze nad tym popracowac. Znacznie bezpieczniej pod tym wzgledem wypadlo ustawienie 12,5x139 MHz na napieciu ustawionym na 1,8V w BIOSie. Wtedy temperatury juz nie sa az tak niepokojace, prawdopodoobnie pasowaloby wyszlifowac spod radiatora na lustro. To jest do zrobienia.

Wanna Compare - Just DO IT!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupione??? w jakimś internetowym sklepie???

i jakim sposobem odblokowane???? czyżby sposób reed'a???

Nie sposobem z Tom's Hardware. Kropelka do rowkow i malowanko mostkow. 4 razy probowalem i za 4 razem zadzialalo. Kupilem w sklepie metalowym na Placu Slowianskim. Najdziwniejsze jest to ze w elektroniku na Dlugiej o nazwie Amperek tego nie mieli, a tu taka mila niespodzianka. Spokojowo wystarczy na odblokowanie co najmniej 20 prockow... 8O :D :)

A czemu stosujesz sposób z Tomsa ???

 

Nie lepiej zwiąść kawałek taśmy klejącej i nakleić i "odkryć" styki w L1 i dopiero wtedy je połaczyć lakierem ?

 

Bo przecież jak zalejesz kropelką dziurki w L1 to niestety gwarancję szlak trafi bo już tego kleju nie usuniesz ... A taśmę klejącą tak ...

Czy ten sposb z taśmą jest zły ?

Sam mam zamiar w ten sposób zrobić , bo szkoda by mój Antek Xp1600+ się marnował a niestety przy FSB166Mhz (przy 1743Mhz) nie działa stabilnie w 100% więc trzeba by mu zmiejszyć o 0.5 mnożnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupione??? w jakimś internetowym sklepie???

i jakim sposobem odblokowane???? czyżby sposób reed'a???

Nie sposobem z Tom's Hardware. Kropelka do rowkow i malowanko mostkow. 4 razy probowalem i za 4 razem zadzialalo. Kupilem w sklepie metalowym na Placu Slowianskim. Najdziwniejsze jest to ze w elektroniku na Dlugiej o nazwie Amperek tego nie mieli, a tu taka mila niespodzianka. Spokojowo wystarczy na odblokowanie co najmniej 20 prockow... 8O :D :)

A czemu stosujesz sposób z Tomsa ???

 

Nie lepiej zwiąść kawałek taśmy klejącej i nakleić i "odkryć" styki w L1 i dopiero wtedy je połaczyć lakierem ?

 

Bo przecież jak zalejesz kropelką dziurki w L1 to niestety gwarancję szlak trafi bo już tego kleju nie usuniesz ... A taśmę klejącą tak ...

Czy ten sposb z taśmą jest zły ?

Sam mam zamiar w ten sposób zrobić , bo szkoda by mój Antek Xp1600+ się marnował a niestety przy FSB166Mhz (przy 1743Mhz) nie działa stabilnie w 100% więc trzeba by mu zmiejszyć o 0.5 mnożnik :)

I tak juz jest tak podrapany po poprzednich probach, ze juz po gwarancji mam. A swoja droga chcialem mnoznik odblokowac trwale. Jak mi padnie ten proc to bedzie trzeba sobie sprawic Throughbreada AIUGA z odblokowanym mnoznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Lakier jest na bazie  zywic akrylowych z dodatkiem srebra.

Strona producenta jest tu -> http://www.pulsar-glue.net/

Dołączona grafika

Zaraz sie biore za unlocka kumplowego Antka. Moj juz odblokowany :P

HURRA, obylo sie bez lutownicy.

Acha cena tego wynalazku to 11,50zl

:twisted:

Kurcze ucieszyłem się że jest też "dystrybutor" w Toruniu. Dzwonię do tej firmy i mówią mi że soory nic takiego nie mają i mają tylko jakiś Elpox 15 za 13zł :(

 

Czy ten Elpox nadaje się do tego czy nie ???

 

Bo nie wiem gdzie to badziewie kupic a tych co Wy polecacie poprostu w Toruniu nigdzie nie ma a zamawiac przez net mi się nie opłaca bop z przesyłką wyjdzie to zbyt dużo ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to drogo, na wolumenie cos takeigo (inna firma) kosztuje 9 zyla, ja kupilem electon 40, czy cos takeigo....17 zyla, super przeowdzi i ogolnie wypas...

a ile tego jest.............chyba na cale osiedle starczy :>

Jak mozesz pisac, ze drogo skoro ten co podajesz to zupelnie inny lakier??? :evil: Troche to dziwne, Bruce nie sadzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol: 

sorki że offtopicowo ale ..... : czy ty mieszkałeś troszqu w Jaworznie???

wiesz może pamiętasz jakieś bary.... ;)

Niestety nie znam :( Szczerze mówiąc, to jak miałem 1 rok, to się do Cracowa przeprowadziłem :) Ale jestem tam około raz na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dystrybutora, aby móc kupić ten klej PULSAR VOLT i znalazłem ..

 

http://p.u.h.jarol.w.interia.pl

 

cennik

http://p.u.h.jarol.w.interia.pl/Pulsarcennik.html

 

koszty wysyłki:

http://p.u.h.jarol.w.interia.pl/Detal.html

 

heh zaraz zamawiam a potem robie unlocka metoda Reeda (taśma a na niej malowanie mostków ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider, to teraz idź do "Amperka" i powiedz tej miłej, młodej pani (chyba wiesz której), żeby to sprowadziła, bo ja tą panią tak lubię, że tylko w "Amperku" kupuje :D:D:D

OK. Wiem o ktora Pnaia Ci chodzi. Fajna i calkiem sympatyczna 8) 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dystrybutora, aby móc kupić ten klej PULSAR VOLT i znalazłem ..

 

http://p.u.h.jarol.w.interia.pl

 

cennik  

http://p.u.h.jarol.w.interia.pl/Pulsarcennik.html

 

koszty wysyłki:

http://p.u.h.jarol.w.interia.pl/Detal.html

 

heh zaraz zamawiam a potem robie unlocka metoda Reeda (taśma a na niej malowanie mostków ) :D

ehh meila napisałem do dystrybutora i qpa..

 

zamawiam w www.tme.pl lakier elektroprzewodzący 5G za ok 18 pln + koszt przesyłki..

A z TME nigdy rzadnych problemów niemiałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie lamerskie pytanie mam Antka 2000+ kreci sie stabilnie tylko do 2100+ poprzez FSB inapięcia i tu mam pytanie czy jak odblokuje mnożnik to coś pomoze tzn, lepiej bedzie sie kręcił czy to nic nie pomoże ?

 

Zgórki dzieki za odpowiedzi

 

Pozdrówka

 

ALEX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej sie bedzie krecil poniewaz gdy podnosisz fsb podkrecasz takze szyne pci, agp pamiec i nie jest powiedziane ze akurat procek ci nie wytrzymuje ale ktores z innych czesci np.: ram. Podam ci przyklad dawno dawno temu ;) mialem antka TB 1000Mhz fsb max wykrecal sie na 1080mhz gdy unlocknalem mnoznik wyciagnelem 1300 mhz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider to co napisze bedzie okropna nowina dla ciebie :P. mam b.podobny lakier (wyglada identycznie) tylko ze sie zwie Pasco Volt, i to jest spox lakierek ale ma minusa bo pod wplywem ciepla ten lakier sie rozlatuje! Traci przewodnosc i kupa na poczatku mialem wszystkie mnozniki a teraz tylko pare 12 11 i jeszcze kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider to co napisze bedzie okropna nowina dla ciebie :P. mam b.podobny lakier (wyglada identycznie) tylko ze sie zwie Pasco Volt, i to jest spox lakierek ale ma minusa bo pod wplywem ciepla ten lakier sie rozlatuje! Traci przewodnosc i kupa na poczatku mialem wszystkie mnozniki a teraz tylko pare 12 11 i jeszcze kilka.

Biały nie strasz mnie w piątek zamówiłem 5 G lakieru przewodzącego na www.tme.pl :? :?

jak zacznie odpadać po kilku tyg. to się pochlastam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider to co napisze bedzie okropna nowina dla ciebie :P. mam b.podobny lakier (wyglada identycznie) tylko ze sie zwie Pasco Volt, i to jest spox lakierek ale ma minusa bo pod wplywem ciepla ten lakier sie rozlatuje! Traci przewodnosc i kupa na poczatku mialem wszystkie mnozniki a teraz tylko pare 12 11 i jeszcze kilka.

Nie rozleci sie, sprawdzalem, grzalem proca UD Agentem i HOT CPU testerem przez caly ten weekend 48h nono stop ;)

Wytrzymal to :) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...