Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no to jak ma mieć lepsze to dołożę i kupie te MX500 lub EP630 :-) teraz tylko które :-) z tych dwóch.

Tez bym polecil epki, a na rower beda niezle, dobrze sie trzymaja, jak to kolega juz napisal, maja przyjemny bass i warto dorzucic te kilka zlotych by je kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem wlasnie HD 555, karte mam x-fi gamer, zobaczymy jak bedzie dzialac.

Uzywam praktycznie tylko do grania- Red Orchestra, czasem CS- zobaczymy jak cmss3d sobie poradzi.

 

Na razie mam hd 437 i dzwiek mam ustawiony na 15% najwyzej- wiec sadze ze te 50 ohm z 555 nie powinno byc problemem.

 

Jedno pytanie co do wygrzewania- starczy ich po prostu uzywac normalnie i po jakims czasie osiagaja swoje wlasciwe parametry- czy rzezywiscie trzeba zostawic je wlaczone do czegos na bite paredziesiat godzin ?

 

No Heniu czekam na recke jak sie sprawdzaja te sluchaweczki podczas grania sam mam zamiar je kupic i mam ta sama karte muzyczna wiec jka dojda daj znac co i jak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki przyszly 10 minut temu....

 

JAk to pisze to leci mp3...

 

Wlasciwie musze poczekac z pisaniem- najpierw musze poszukac szczeki na podlodze.... :unsure:

 

Po zalozeniu, pierwsze mp3 puszczone- i O [ciach!]AAAAAAAA JAK TO BRZMI///...

 

Nie zdawalem sobie sprawy w zyciu ze to moze TAK brzmiec....

 

Naprawde az mi slow brakuje zeby to napisac- MEGA doznanie ;)

 

Racje mial MaD_Lu- naprawde sie mozna uzaleznic...

Za jakas chwile zaczynam testy z grami- ale najpierw mp3 (i potwierdzam- teraz sie slyszy niska jakosc formatu...

Btw. porownanie mam z sennkami hd 437- ob na nich do tej pory jechalem...

Jak chulajnoga do maclucha.

 

Spadam na razie potem napisze...

Edytowane przez Heniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czakamy Heniu na recke mala mozesz opisac jak taM BASY mocne, soczyste no i jak w grach jaka scena szeroka itp.Kase juz mam ale nie wiem czy te HD 555 czy pioneery se a1000.Powiedz Heniu gdzie je kupiles i za ile i gdzie najtaniej mozna je dorwac z pewnego zrodla?

Edytowane przez slaww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje sluchawek do giercowania bo muzyki slucham na glosnikach. Glownie to beda uzywane do Counte Strika i DoD'a. Zalezy mi na tym aby posiadaly takze mikrofon no i jak najmniej przyciskaly uszy tzn aby przy dluzszym ich uzywaniu nie odczuwac zadnego dyskomfortu. Niestety kwota jaka na nie moge przeznaczyc to tak 100 zl dlatego ,ze mialem juz w tym miesiacu kilka konkretnych wydatkow i troszke sie splukalem. :?

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czakamy Heniu na recke mala mozesz opisac jak taM BASY mocne, soczyste no i jak w grach jaka scena szeroka itp.Kase juz mam ale nie wiem czy te HD 555 czy pioneery se a1000.Powiedz Heniu gdzie je kupiles i za ile i gdzie najtaniej mozna je dorwac z pewnego zrodla?

Może nie jestem Heniu, ale też się wypowiedzieć mogę :) Basy są mocne i soczyste, czasem aż się wylewają więc niektórzy więc nawet narzekają, że za dużo ich, myślę że tobie nie powinno to przeszkadzać. Jeśli chodzi o scenę, to nie slyszałem nic lepszego. Czujesz się jakby grał dobry 5.1 a nie słuchawki. W grach sprawują się bardzo dobrze, choć używam KXów więc nie mam EAXa, a z nim pewnie byłoby jeszcze lepiej. Ja kupiłem TU, jeszcze za 365, teraz niestety podrożały i kosztują 389.

 

PS. Aha, jeśli je kupisz to niestety będziesz się musiał wszystkich mp3 pozbyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje sluchawek do giercowania bo muzyki slucham na glosnikach. Glownie to beda uzywane do Counte Strika i DoD'a. Zalezy mi na tym aby posiadaly takze mikrofon no i jak najmniej przyciskaly uszy tzn aby przy dluzszym ich uzywaniu nie odczuwac zadnego dyskomfortu. Niestety kwota jaka na nie moge przeznaczyc to tak 100 zl dlatego ,ze mialem juz w tym miesiacu kilka konkretnych wydatkow i troszke sie splukalem. icon_confused2.gif

Do 100zl to jakies sensy np hd202 albo philipsy

---

 

Natomiast ja bede mial okolo 200-300zl na sluchawki ale ze nie mam karty dzwiekowej tylko zintegrowana to teraz mysle czy wogle brac takei sluchawki, bym se zakupil SB 5.1 live ale do takich sluchawek to tez chyba slabiutko bedzie <_<

 

co mi radzicie chlopaki/dziewczyny? B-)

Edytowane przez ba-M-bo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od kilku dni jestem sczesliwym posiadaczem tonsil'i sd 426. I musze przyznac ze naprawde milo mnie zaskoczyly. Wiele dobrych slow mozna przeczytac na temat ich dzwieku a zarazem srogich natemat wygody noszenia. Dzwiek powala, naprawde wysoki poziom (wczesniej mialem sennki 201, wiem jak graja 555, 515, beyery dtx700 i jeszcze wiele innych). Zaskakuje szczegółowość oraz ułożenie dzwiekow, naprawde nie idzie sie czepic. Co do wygody to wg. mnie sa niewiele mniejwygodne od sennek hd 201 a ze posiadaja przyjemny material na nausznikach to i mniej podraznia przy dluzszym uzywaniu, a uzywam dziennie conajmniej 5h.

 

Cena to 190zl + przesylka, gniecie konkurencje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100zl to jakies sensy np hd202 albo philipsy

---

 

Natomiast ja bede mial okolo 200-300zl na sluchawki ale ze nie mam karty dzwiekowej tylko zintegrowana to teraz mysle czy wogle brac takei sluchawki, bym se zakupil SB 5.1 live ale do takich sluchawek to tez chyba slabiutko bedzie <_<

 

co mi radzicie chlopaki/dziewczyny? B-)

Z tym, że Kicha chciał słuchawy z mikrofonem ;]

 

300zł!? ... dołóż 15zł do tego --->PACNIJ TUTAJ<---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchawki sa do sluchania a nie ogladania ich :)

 

problem ich tkwi raczej w slabym marketingu i niecheci takiej sieci sklepow jak mediaszit aby je poprostu wprowadzic do sprzedazy

 

byc moze i dobrze ze wyglad jest niezmienny i bardzo "typowy", popatrzcie na grado...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--> wspac

grado jednak mi sie bardziej podobają, mam tonsile sd 409 (wiem, że to badziewie) i też wygladają jak z lat 70, jednak by mogli pomyslec o jakiejs zmianie wygladu, napewno by to zachęciło kupujących

 

---> Piter6576

tą impedancja nie masz co tak sie przejmowac moje 409 tez tyle mają a mp3 player je ciągnie jako tako ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-fi daleko od grado prosze trzymac ;) a sluchawki swietne

 

powie ci to kazdy kto mial x-fi i sluchal tej karty na dobrym sprzecie (w tym ja) :)

 

ur40 znajomy ma i se chwali, sam nie testowalem

Edytowane przez Canti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok teraz rozumiem :D

mysle nad zakupem Pionieerow SE-A1000 ale ciezko jest je dostac a jak sa to drogo, poczytalem co nieco o kartach to doszedlem do wniosku ze Audigy1 nie jest zlym rozwiazaniem za ta cene..

Edytowane przez ba-M-bo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Słuchawki z mic'iem do 100zł ;>

 

Moze CREATIVE HS-600 ?

Macie inne opcje ? Czy warto za te dac 95zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki z mic'iem do 100zł ;>

 

Moze CREATIVE HS-600 ?

 

Wielkie gowno. Jakosc wykonania jak sluchawek z bazaru za 5zł :D

 

Jakosc dzwieku jest naprawde dobra, sa w miare wygodne, ale maja dwie podstawowe wady:

 

1. Sluchawki do palaka przymocowane sa na kilku milimetrowej kulce, a nastepstw tego mozesz sie juz domyslac...(moje leza na biureczku w trzech czesciach)

Tak po porstu przy zakladaniu raz odpadla jedna sluchawka, potem druga...

 

 

2. Okladziny sluchawek strasznie latwo lapia kurz, a wyczyscic to cholernie trudno

 

 

Wez lepiej dozbieraj na jakies kossy za dwie stowki...

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zalozeniu, pierwsze mp3 puszczone- i O [ciach!]AAAAAAAA JAK TO BRZMI///...

 

Nie zdawalem sobie sprawy w zyciu ze to moze TAK brzmiec....

 

Naprawde az mi slow brakuje zeby to napisac- MEGA doznanie, jak sex na kokainie ;)

Chyba z punktu widzenia kobiety bo męskiego punktu widzenia jest to raczej niemożliwe.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie :

wie ktoś gdzie to dostać (ofc chodzi mi o oryginał a nie szmelc po 3 zł z allegro) :D

Dołączona grafika

Jest to zestaw HDD-2 Nokii :)

Ewentulanie jakieś alternatywy, microfon + dobra jakość i OFC Stereo, no i te wtyczki micro jack...

 

Co prawda pasuje też do GSM, ale skoro jest już dość długi temat o słuchawkach to dałem tu.

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradzi ktoś jakies niedrogie słuchawki do odtwarzacza mp3 ?

 

powiedzmy że chce przeznaczyć na to max 40zł

 

aha mają być douszne

 

nie jestem audiofilem ani nie mam jakiejs wypasionej mp3 wiec wiecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam hd215 + Sb live 24 bit i grają bardzo fajnie, ale wpadło troszke kaski i jestem gotów kupić coś lepsiejszego :)

Do wydania mam 400 zł

 

Zależy mi na :

 

-Jeszcze głębszym bassie niż w hd215 (da się ? :D )

-MUSZĄ być zamknięte (hd555 odpada :( - chociaż....)

-No poprostu muszą grać zajebiście i tyle

 

Słucham głównie: DnB, Jungle, Breaks, 2step, HH... i słuchawki będą głównie do muzyki, żadnych szmerów-bajerów w grach nie potrzebuje.

Zastanawiam się też nad wymianą dźwiękówki, ale nie wiem czy będzie to potrzebne, ta gra całkiem sprawnie.

 

Tak przeglądam allegro i widzę HD280PRO za 420 zł

64ohmy i Pasmo przenoszenia 8 - 25 000 Hz (hd215 32, 12-22 000Hz)

Wygląda to ciekawie

 

Tak czytam opinie o 555....hm, jaka jest różnica między otwartymi a zamkniętymi słuchawkami, nie licząc tego że razem ze mną cały dom będzie słuchał ?

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak głośno musiałbyś słuchać żeby chociaż ktoś na drugim końcu pokoju usłyszał :P Pasmem przenoszenia się zbytnio nie sugeruj.

Porównywałem HD555 i HD280, nieco lepiej grały 555, lepsza scena, ale HD280 też niczego sobie. Jeśli muszą być zamknięte, weź HD280, nie będziesz żałował, chociaż ja bym wolał otwarte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...