Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

moje aktualne phillipsy herczą strasznie na basie :( natomiast mój Radmor (tak Radmor :D) fajnie przenosi bass na kolumny. Najlepiej chyba jakbym znalazł sklep gdzie je przetestuje, bede wiedział na czym stoje ;) Dzieki za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie EP-630 za 19zł na Alledrogo to podróbki?

Właśnie mi padły moje Philipsy SHE 2550 i szukam szybko czegoś na ich miejsce.

Skłaniam się właśnie ku EP-630, ale nie wiem czy brać te z allegro, czy ze sklepu za 2 x tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie EP-630 kosztują coś koło 50 zł a te na allegro to podruki.Pozatym są pewnie w folioweym woreczku z gwarancją 30 dniową.

 

Update:

A czy ktoś mi powie czy nowszy model czyli EP-635 dużo się różnią od EP-630? Bo kolorem to wiem ale czy jest jakaś znaczna róznica w dźwięku bądź może w samym wykonaniu?

Edytowane przez mlun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mi powie czy nowszy model czyli EP-635 dużo się różnią od EP-630? Bo kolorem to wiem ale czy jest jakaś znaczna róznica w dźwięku bądź może w samym wykonaniu?

EP-630 maja jedynie smyczke do powieszenia na szyi.

 

A propo. Poszukalem troche i znalazlem takie dokanalowki:

 

- JVC HA-FX33

- Panasonic RP-HJE200

- Philips SHE 9500

 

Czy ktores beda lepsze niz Creative'y EP-630?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję nowych słuchawek z mikrofonem... Nie wiem co wybrać bo nie znam się za bardzo na słuchawkach :) Wymagam tego żeby mikrofon był na elastycznym pałąku i wygody. Cena do 70zł. Dzięki! Przeznaczenie: gry, teamspeak.

Edytowane przez Rafciooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 40'stu dniach czekania otrzymałem UR40 :mur: Ostrzegam wszystkich przed sklepem Ibitstore, ja kupowałem przez Amazon i trafiłem na tych loli :angry:

 

Co do samych słuchawek to jak dla mnie (ostrzegam jestem głuchy :wink: ) grają bardzo przyzwoicie. Ktoś pisał, że bas mają jakiś nie teges (lub teges :wink: ). Moim zdaniem bas jest wyważony i przede wszystkim punktualny. Żadnego dudnienia i tego typu przykrości. Niestety jadę na integrze i pewnie można było by coś więcej usłyszeć po przesiadce na coś innego, bo niestety przestrzeń dźwiękowa jak dla mnie jest uboga :? A może na słuchawkach tak po prostu ma być :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko ;D

 

jakie sluchawki do 250 zl ?

 

z wygladu to Icemat Siberia -biale . bardzo ladnie wygladaja :D

 

ale one nie sa tzw 5.1

 

jak np. Aero 5.1

 

nie wiem jakie wybrac ;]]

 

z gor thx za odpowiedz :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko ;D

 

jakie sluchawki do 250 zl ?

 

z wygladu to Icemat Siberia -biale . bardzo ladnie wygladaja :D

 

ale one nie sa tzw 5.1

 

jak np. Aero 5.1

 

nie wiem jakie wybrac ;]]

 

z gor thx za odpowiedz :DD

Icematy odradzam - grają słabo i mają beznadziejnie rozwiązane mocowanie mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje sluchawki 5.1 w 70% do gier ftp reszta to muza i filmy.

Czytalem o meduza czy aero 5.1 oraz znalazlem jedna recke o http://allegro.pl/item276053799_sluchawki_...e_mikrofon.html gdzie gosciu opisal ze nic innego jak meduza.

 

Karte muzyczna mam audigi 2 zastanawia mnie to ze skoro meduza kosztuje 2 tyle to po co moze placic wieciej?

Moze ktos ma owe cudo :) octane 5.1?

A moze inne propozycje sluchawek do gier w 5.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z tych słuchawek Waszym zdaniem będą lepiej spisywać się w grach( głównie CS:S)?:

 

- Koss UR 21

-Philips SHP2700

-Steel Sound 4H

-Sennheiser HD 201

 

Będą grały z Audigy SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EP-630 maja jedynie smyczke do powieszenia na szyi.

 

A propo. Poszukalem troche i znalazlem takie dokanalowki:

 

- JVC HA-FX33

- Panasonic RP-HJE200

- Philips SHE 9500

 

Czy ktores beda lepsze niz Creative'y EP-630?

Bazując na opiniach z mp3store.pl, wszystkie. Sam dzisiaj dostalem Philips SHE 9500 i jestem milo zaskoczony. Razem z Vtec Pro V39 graja bardzo ladnie i rowno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek do kompa do gier/filmów/MP3. Rozglądając się na allegro znalazłem Philipsy SHP2500. Kosztują 56 zł. Czy w tej cenie (+/- 15zł) można znaleźć coś lepszego do moich zastosowań?

W tej cenie raczej nie dostaniesz niczego lepsiejszego. Ale polecam te Philipsy. Sluchalem jak graja u kumpla i musze powiedziec ze mala roznica w stosunku do moich Senkow (HD202). No i dosc wygodnie leza na uchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie raczej nie dostaniesz niczego lepsiejszego. Ale polecam te Philipsy. Sluchalem jak graja u kumpla i musze powiedziec ze mala roznica w stosunku do moich Senkow (HD202). No i dosc wygodnie leza na uchu.

Dzięki za odpowiedź. Może w przyszłości kupie coś lepszego bo teraz to mi szkoda wydawać więcej kasy gdyż nie jestem ani audiofilem ani zapalonym graczem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

musze sobie kupic na szybko jakies w miare tanie i dobre sluchawki z mikrofonem!przeznaczenie to BF2 i czasami jakies seriale na kompie!

jestem zmuszony to zakupu poniewaz przyjechala babcia i niestety nie moge sobie pograc w nocy ani nic poogladac :evil: bo jej przeszkadza!

 

mial ktos moze stycznosc z tymi sluchawkami? http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=448

 

wydaja sie calkiem dobre i cena tez przystepna!

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

 

 

 

heh niezle nabijasz statsy;)

 

wiem ze nie dopisalem o ewentualne propozycje jesli odp bedzie na nie, ale myslalem ze to oczywiste:)

 

 

 

Co do tych Grado to SR60 jak i SR80 mniej wiecej cenowo by mi odpowiadaly, jak sie one prezentuja na tle HD555?

 

Pojde jutro troche po sklepach pochodzic, moze gdzies poslucham? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to "konkurencją" dla sr60 są raczej hd595... Choć to podobno słuchawki o zupełnie różnych brzmieniach. Grado ma swój klimat a hd są neutralne/naturalne. Sr60 są cieplejsze a sr80 jaśniejsze. Z tym, że co nieco można equalizerem dostosować do potrzeb.

 

 

 

Sam w przyszłości planuję zakup SR60 lub Alessandro MS-1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótka piłka: Sennheisery vs Philipsy?

Bo nie umiem się zdecydować... Philipsy mają szersze pasmo od Sennków, ale niższą czułość i impedancję i posiadają pudełko. Zastanawiam się co wybrać, czy warto zrezygnować z pudełka dla Sennheiserów? Albo jakaś inna propozycja w podobnej cenie? [słuchawki tego typu odpadają (tak wiem, że te to podróbki, ale to był przykład ;) )]

Najczęściej słucham techna, dance'u i popu, od czasu do czasu rock i hip hop, a player to Philips GoGear 512 MB.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

Edit:

Widzę, że te Sennheisery mają 15 dni gwarancji rozruchowej :blink:. Podróby?

Edytowane przez seba_999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym nie ma dużego wyboru...

Możesz się jeszcze rozejrzeć za słuchawkami dodawanymi kiedyś do iRiverów: Cresyn - mają więcej basu i chyba nadadzą się do tego czego słuchasz.

 

A, i jeszcze jedno.. na dane w tabelkach nie patrz: np. i tak nie usłyszysz dźwięku 18Hz ani 20kHz... z resztą te dane bywają przekłamywane tak jak czas reakcji w panelach LCD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...