Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie w mojej E66 gniazdko od sluchawek jest z boku i tak sztywna przejsciowka wydaje mi sie ze bedzie dosc bardzo przeszkadzac.

to rzeczywiscie moze być problem, ja miałem u góry. Poszukaj z kabelkiem ale jakimś dobrej jakości (elastycznym)

ja miałem coś takiego - http://www.allegro.pl/item903421412_przejs..._3_5mm_hit.html

ale zdecydowanie odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie szybkie pytanie X-Fi Extreme Music uciągnie Kossy UR-40 bez problemów?

 

I jaki przedłużacz do nich można dokupić w rozsądnej cenie lub gdzie kupić tanio dobre kable i wtyczki, aby samemu sprawić sobie taki przedłużacz niedaleko Katowic?

Edytowane przez KnoogeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zakupić słuchawki do słuchania muzyki z komputera. Karta dźwiękowa którą posiadam to SB Audigy 2 i zdaję sobie sprawę, że szału nie ma raczej :) Dlatego też zastanawiam się nad jakimś dobrym tanim wzmacniaczem słuchawkowym plus właśnie słuchawki. Chciałbym się zamknąć w 600zł. Do gier posiadam steelseries 5h i muzyki na nich nie mogę wręcz znieść, nie nadają się do tego celu po prostu. Na koniec jeszcze pytanie, w jaki sposób taki wzmacniacz miałby być podłączony do kompa? Z góry dzięki za wszelkie sugestie.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Ostatnio zakupiłem słuchaweczki Senki HD205. Słuchawki jak dla mnie świetne, no ale dźwiękówka IMO do kitu. Realtek ALC888. Słychać szumy i w ogóle coś "cicho" grają i niewyraźnie. W związku z tym przymierzam się do zakupu Asus Xonar DX/DS. I moje pytanie. Czy karta wyciągnie wszystko albo prawie wszystko ze słuchawek, tak żeby obyło się bez wzmacniacza. Słuchawki mają impedancje 32 ohm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Ostatnio zakupiłem słuchaweczki Senki HD205. Słuchawki jak dla mnie świetne, no ale dźwiękówka IMO do kitu. Realtek ALC888. Słychać szumy...

Proponuję wyłączyć wszystkie wejścia na karcie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) i ponownie sprawdzić czy nadal słychać szumy. Edytowane przez kamail86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od jakiegoś czasu zabieram się do kupna słuchawek. Cały czas jednak polegałem na tych standardowych z iphone'a. Stwierdziłem jednak, że wystarczy. Jakie słuchawki NAUSZNE polecacie? Prosiłbym o Wasze opinie, rady i "godne" zareklamowanie polecanego modelu. Słabo się na słuchawkach znam, a chciałbym kupić coś naprawdę dobrego. Coś co mnie od razu przy pierwszej piosence wbije w fotel i przekona, że kupiłem wypasiony sprzęt. Muzyki słucham najczęściej na iPhonie 3GS, czasem na komputerze. Słuchawki będą się przydawały także do jakiegoś filmu na kompie czy gier. Cena? Do 250zł.

Proszę o Wasze opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję słuchawek nausznych z mikrofonem do kompa. Główne przeznaczenie do muzyka/filmy/rozmowy głosowe. Zależy mi na dobrym basie i przede wszystkim na wygodzie użytkowania. Cena tak 30-40zl. Wiem, że jakiś super dobrych za tę cenę nie kupię, ale takie do skype'a czy słuchania muzyki starczą.

Co polecilibyście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się dowiedzieć , które słuchawki waszym zdaniem będą lepsze (w słuchaniu muzyki, w filmach i grach). Mam na myśli Sennheisery HD555 i Siberia v2. Większość z was poleci pewnie Hd555 ale słyszałem, że aby dobrze grały to potrzeba do nich wzmacniacza słuchawkowego a ja nie mam zamiaru takiego kupować. Słuchawki były by podłączone do karty X-fi titanium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wymusza na mnie ostatnio coraz częściej wyłaczanie Solówek i pracę na słuchawkach (media-tech za 20zł) chciałbym dopasować sobie coś lepszego, podpięte będą pod Xonara.

Muzyka: od spokojnych bluesowych kawałków do szybkiego rocka. Jednak o AKG za 400zł nie ma mowy choćby nie wiem jak wspaniałe były. Myślę o czymś do 200zł (i to już jest naciągnięty budżet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wymusza na mnie ostatnio coraz częściej wyłaczanie Solówek i pracę na słuchawkach (media-tech za 20zł) chciałbym dopasować sobie coś lepszego, podpięte będą pod Xonara.

Muzyka: od spokojnych bluesowych kawałków do szybkiego rocka. Jednak o AKG za 400zł nie ma mowy choćby nie wiem jak wspaniałe były. Myślę o czymś do 200zł (i to już jest naciągnięty budżet).

AKG K514

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie. Potrzebuję dobrych słuchawek dokanałowych w rozsądnej cenie (słucham gł. rocka). Zastawiałem się nad Sennheiser CX 300 i SoundMagic PL11. Co lepsze ? Druga sprawa - gdzie mogę znaleźć owe lub inne słuchawki w Warszawie (najlepiej okolice centrum lub prawa strona Wisły) aby nie przepłacić ?

 

Z góry dzięki i pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotko, ktore lepsze, slucham wszystkiego po trochu, wiecej rocka, rzadziej dyskotekowe :)

 

Sennheiser CX300-B Earbuds: http://www.amazon.com/Sennheiser-CX300-B-E...2306&sr=1-5

 

Sony MDR-ED21LP: http://www.amazon.com/Sony-MDR-ED21LP-Font...mp;sr=1-3-fkmr0

Edytowane przez ayabrea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może KOSS KSC-75? Choć nie wiem czy z Ipodem nie będzie za zimno.

Na pewno do biegania nie bierz żadnych plugów, chyba że lubisz w uszach słyszeć rytm własnego serca.

 

Z małych pchełek nic nie polecę, bo będą wypadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie .. kupilem uzywane SHP8900 (4ro miesięczne) za 180zl.

Jestem naprawde w szoku.. Pieknie to gra. Podłączam pod frontpanel od X-FI Platinum i miażdza mnie .. soczysty piekny dzwiek i przyzwoity bass (w sumie na sluchawkach nie lubie za duzo a tu jest w sam raz).

Jedyny szkopuł jaki widze to ze poprzednij własciciel okleil wtyczke kabla od strony sluchawek czarna tasma izolacyjna. odlepilem ja i bez niej tez dziala ale lekko wtyczka lata.. czy to przypadlosc tych słuchawek czy po prostu ktos mial takie widzimisie

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie .. kupilem uzywane SHP8900 (4ro miesięczne) za 180zl.

Jestem naprawde w szoku.. Pieknie to gra. Podłączam pod frontpanel od X-FI Platinum i miażdza mnie .. soczysty piekny dzwiek i przyzwoity bass (w sumie na sluchawkach nie lubie za duzo a tu jest w sam raz).

Jedyny szkopuł jaki widze to ze poprzednij własciciel okleil wtyczke kabla od strony sluchawek czarna tasma izolacyjna. odlepilem ja i bez niej tez dziala ale lekko wtyczka lata.. czy to przypadlosc tych słuchawek czy po prostu ktos mial takie widzimisie

 

Troche klekocze ale to nie wtyczka lata tylko gniazdo w sluchawkach jest tak umocowane ;) Da sie to poprawic ale musialbyc rozebrac sluchawke ...albo wymyslic jakis szmieszny sposob typu napchanie papieru albo obklejenie z powrotem kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche klekocze ale to nie wtyczka lata tylko gniazdo w sluchawkach jest tak umocowane ;) Da sie to poprawic ale musialbyc rozebrac sluchawke ...albo wymyslic jakis szmieszny sposob typu napchanie papieru albo obklejenie z powrotem kabla.

 

no wlasnie przykleilem sobie spowrotem troche tasmy i jest git.. nie widac tego a nie lata wtyczka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie .. kupilem uzywane SHP8900 (4ro miesięczne) za 180zl.

Jestem naprawde w szoku.. Pieknie to gra. Podłączam pod frontpanel od X-FI Platinum i miażdza mnie .. soczysty piekny dzwiek i przyzwoity bass (w sumie na sluchawkach nie lubie za duzo a tu jest w sam raz).

Jedyny szkopuł jaki widze to ze poprzednij własciciel okleil wtyczke kabla od strony sluchawek czarna tasma izolacyjna. odlepilem ja i bez niej tez dziala ale lekko wtyczka lata.. czy to przypadlosc tych słuchawek czy po prostu ktos mial takie widzimisie

 

 

jaki ten świat mały. Wtyczkę okleiłem taśmą bo tak niepewnie się trzymała. No słuchawki rzeczywiście bardzo dobre

 

edit: wszystkie tak mają że się wtyczka trochę rusza. Ja rozebrałem lewą słuchawkę i podłożyłem kawałek tektury pod gniazdo żeby sztywno siedziało

 

edit2: łoł, w dodatku mamy taki sam procesor i płytę główną

Edytowane przez lesiu234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki ten świat mały. Wtyczkę okleiłem taśmą bo tak niepewnie się trzymała. No słuchawki rzeczywiście bardzo dobre

 

edit: wszystkie tak mają że się wtyczka trochę rusza. Ja rozebrałem lewą słuchawkę i podłożyłem kawałek tektury pod gniazdo żeby sztywno siedziało

 

edit2: łoł, w dodatku mamy taki sam procesor i płytę główną

 

no prosze .. to czemu na PPC sie nie oglaszał ze sprzedasz byśmy sie wcześniej ugadali? :P

rozbierales te słuchawki ktore ja kupilem czy mówisz o innych? Zebym w razie (odpukac) wysylania na gwarancje z tektura jakas nie wyslal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cviek

 

Za zimno ? Nie rozumiem....

 

 

A co innego jeszcze prócz tych Koss'ów ?

 

Czyli dźwięk będzie bardzo analityczny, może miejscami kłuć, nie będzie miał dużo misiowatego basu (nie wiem jak to dobrze określić, trzeba posłuchać). Czasem może trochę kłuć po uszach szczegółowością, za to scena zwykle jest dość ciekawa (szeroka). Takie nieco studyjne granie (choć jakości studyjnej w nim nie ma).

 

Może nieco przybliżyłem, ale trzeba posłuchać różnych słuchawek, źródeł żeby mieć jakieś własne rozeznanie.

 

Możesz zapolować na jakieś używki KOSS Porta-Pro - to dość uniwersalne słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze .. to czemu na PPC sie nie oglaszał ze sprzedasz byśmy sie wcześniej ugadali? :P

rozbierales te słuchawki ktore ja kupilem czy mówisz o innych? Zebym w razie (odpukac) wysylania na gwarancje z tektura jakas nie wyslal

 

no rozbierałem te które ty kupiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...