Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

IMO te wszystkie Senny sprzedawane jako niby wer.OEM to zróby jakich mało.Przecież jeśli były by to OEM,to nie miałyby logo producenta,lub miały ,ale innego.Teoretycznie moga to być wer.BULK ,ale watpię by tak znana firma ,sprzedawała swoje produkty w folii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za około 300zł można już poszaleć :D ale jak chcesz wymieniać dźwiękówke to może lepiej weź pod uwagę Grado SR-60. Tych sennków na uszach nie miałem i mało jest opini na ich temat. Grado bronią się same, wystarczy je posłuchać.

Tak się składa że te sennki są za 255 a te co mi proponujesz chodzą po 350 (!) to troszke nie moja klasa cenowa ;] Zresztą do sennkow juz sie przekonalem, zastanawiam sie tylko czy warto dokupowac jakas karte dzwiekową, nie mowie ze teraz ale np. w przyszlym miesiacu, czy na sblive 24 wrażenia dźwiękowe będą dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item129169346_slucha...jtan_59_99.html

 

Bardzo tanio Ep-635, wersja box, więc raczej nie ma mowy o podróbkach. Porówynywał je może ktos do Koss Spark the Plug i MX500? Moze jest ktoś, ze śląska który chce porównać?(mam oba powyższe modele).

Co myślicie, że warto się przesiąść z MX500 ?

Edytowane przez exe1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem MX500, miałem Koss Spark Plug, mam EP-630 - brzmią tak samo jak EP-635. I po krótce powiem tak:

MX500 - przewaga góry, bas niezły, ale jak go podbijemy equalizerem, bo tak to słaby. Ładna średnica, przestrzeń, ogólnie ładny, czysty dźwięk. Potrzebują porządnego equalizera i dość dużo mocy.

Koss Spark Plug - słuchawki dla lubiących bas, bo jest w nich jego przewaga, ale nie jest za piękny. Średnica kiepska góra też. Bardzo głośne. Niewygodne i trudno się je zakłada.

EP-630 - przewaga średnicy, trochę wysokich tonów i dośc ładnego basu, ale czasem dudniącego podobno. Strasznie mi się spodobał ich dźwięk jak na słuchawki dokanałowe i nawet nie używam na nich equalizera, co mi się naprawdę rzadko zdarza, bo zwykle mi ciągle coś nie pasuje i kombinuje. Niektórzy mówią, że to wygodniejsze Koss Plugi, ale ja się z tym nie zgadzam, bo moim zdaniem dość czysto grają, zwłaszcza jak na dokanałówki. Izolacja dość dobra, również bardzo wygodne są, mi w uszach super siedzą. Także głośne.

Jeszcze jakieś pytania to pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zazdroszcze ludziom ktorzy musza sluchac na sparkach, dudniący bas i nic wiecej

@exe1987

jesli sluchasz w domu lub w miare cichych pomieszczeniach to nie ma sensu kupywac ep-630 bo mx 500 jednak lepiej graja,

jezeli na miasto, mozesz sprubowac...

Edytowane przez luisam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie wiem czy warto, na mieście słucham sparków (autobusy, tramwaje) w domu mx500,

Nie uważam, ze sparki to tylko dudniący bas, wszystko da się jakoś obrobić equalizerem i jest fajnie no i izolacja cud miód. Nie uważam że się je ciężko zakłada, powiem nawet, że czasami ciężej mi dopasowac senki do ucha:)

Tych Epków musiałbym posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@skinny500

i jak tam sie UR-40 sprawuja?

Na początku jak je założyłem to miałem wrażenie że słucham jakichś mediatechów za 20zł oO. Na szczęście juz po godzinie zaczęły z siebie wydawać porządny dźwięk a teraz to już całkowicie w 100% jstem zadowolony, tylko że moj karta dźwiękowa nie wyrabia. Słychać szumy itp. więc coś więcej będę mógł napisać dopiero jak ją wymienie, a obecnie mam inne wydatki. Ale jak już będę ją wymieniał to na jakąś porządną USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej jak tylko dostane słuchawki (Sennheiser mx 300) to zdam relacje.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Słuchawki w porównaniu do poprzednich Creativów EP-480, są mniejsze z tym wygodniejsze, grają bardziej czysto na wysokich tonach, ale niestety basy mają słabsze. Zdecydowanie bardziej zadowolony jestem z tych Sennheiserów. Jedyny mankament to gąbki które po kilku przejazdach zatoczonym autobusem po prostu spadły.

Ogólna ocena 5+/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej jak tylko dostane słuchawki (Sennheiser mx 300) to zdam relacje.

[...] Zdecydowanie bardziej zadowolony jestem z tych Sennheiserów. Jedyny mankament to gąbki które po kilku przejazdach zatoczonym autobusem po prostu spadły.

Ogólna ocena 5+/6

Także ostatnio nabyłem te słuchaweczki, IMO wygodne, bardzo fajnie i ładnie graja jak dla mnie.

 

U mnie gąbeczki nic nie spadają, może masz jakieś ucho... gumowe, czy coś i od tego tą gąbeczki... :P

 

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje słuchaweczki ~50-60 zł do discmana ;> Pionnery, AKG, Senn, Creative... co tu wybrać ;> Może kossy... Potrzebuje dobrej średnicy i basu. Nie mam pojęcia czy douszne czy dokanałowe, noszę okulary więc coś większego średnio na jeża pasuje, poza tym ponad 100+ nie mam ochoty wydawać... ;X

 

Czy jest coś lepszego niż MX400? w tej cenie ofkoz.

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad EP-635, teaz na allegro stoją po 60 zł.

A to nie jest jakiś wałek czy coś? Bo słuchaweczki chyba fajne ;)

 

EDIT

 

kupie te EP-635 i tyle, fajnie mają rozwiązane kabelki, nie powinny się rwać i wogle.

 

EDIT

 

w recenzji na ocm.pl zjechało je pare osób za brak dołu ;/

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także ostatnio nabyłem te słuchaweczki, IMO wygodne, bardzo fajnie i ładnie graja jak dla mnie.

 

U mnie gąbeczki nic nie spadają, może masz jakieś ucho... gumowe, czy coś i od tego tą gąbeczki... :P

 

Polecam

 

Spadły dlatego że podczas jazdy w autobusie nie miałem ich w uszach, cięzko żeby spadły kiedy miałbym je założone :).

 

@canti: po prostu porównuje jaki jest w creativach, cięzko żeby takie małe słuchaweczki miały taki bas jaki mają wielkie creativy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W recenzji na ocm.pl EPki zostały zjechane za brak dołu...

 

Odniosłem wrażenie ,że żadna z testujących osób nie wpadła na to,że słuchawki trzeba wcisnąć trochę głębiej w kanał uszny a nie po prostu włożyc do ucha...

Co do reszty słuchawek creative-dla mnie nie istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kiedyś pytałem - kupiłem te Technicsy.

W Saturnie było na wystawie jescze pare innych słuchawek, między innymi Sennheisery HD202, jakieś droższe panasonici, model wyższe technicsy, jednak kurczaki - za 60 złotych lepszych słuchawek nie można było dostać.

Grają naprawdę przyzwoicie, dźwięki są selektywne - w sparowaniu z technicsem już wogóle miazga [;

Jeśli ktoś ma tylko 60 ziko na klapieuchy to polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić słuchawki Plantronics Game Com 1 ?

 

W wielu sklepach są (komputronik, znak, sirius, 4max) ale nigdzie nie ma na magazynie ani do zamówenia w najbliższym czasie.

 

jak ktoś wie gdzie są... może lężą gdzieś u Was w sklepach to proszę o info.

 

Jak ich nie znajdę to będę musiał kupić icematy :|

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...