Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

majac ep-630 nawet sekundy bym sie nie zastanawaiał co kupic drugi raz ... TYLKO ep-630 lub coś wyżej ;)

 

będe kupował je dziewczynie ... na poczatku sceptyczna teraz zachwycona !

 

To juz wiem jaki prezent na walentynki zorbie dziewczynie, zapakuje je ladnie i ciekawe jaka zrobi mine jak otworzy a tam piekne ep630 ;) po takim prezencie moze byc juz tylko lepiej i z gorki :D

Dziekuje za pomysl!!

POzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz wiem jaki prezent na walentynki zorbie dziewczynie, zapakuje je ladnie i ciekawe jaka zrobi mine jak otworzy a tam piekne ep630 ;) po takim prezencie moze byc juz tylko lepiej i z gorki :D

Dziekuje za pomysl!!

POzdrawiam.

proszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie polecic jakies tanie sluchawki z mikrofonem tak 50 - 70 zl.

Mikrofion mam byc na stale przy sluchawce a nie doczepiany jakis do ubrania

Nie potrzebuje super dzwieku bede ich uzywal do grania po sieci i czasem jakis film, audiofilem nie jestem.

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dt 440 in da house jak to młodzież mawia :D

 

rewelacja co chyba zaskoczeniem nie jest :)

PS

hd 207 na sprzedaż -> SPRZEDAM dział ;) idealne, pudełko

Kiedys bylem swiadkiem w sklepie i sprzedawca polecal pc 30 (sennheisera) i creative hs 390, jakoscia i cenowo sa porownywalne i stwierdzil, ze to rzecz gustu, ale jeden szczegol przemawial na korzysc creativa. Jezeli dlugo sie w nich siedzi to nie uciskaja na uszy. Ot, taka zaslyszana historia ze sklepu audio. Zapamietalem ja bo tlumaczyl to pieknej brunetce i sam udawalem zainteresowanego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doznalem przykrej awarii sluchawek! Posiadam gotowke w wysokosci 550zl i maze o wygodnych i wspanialych technicznie sluchawkach do gry CS:S ! Pasmo raczej srodek i sopran (kroki przedewszystkim ) slucham tez muzyki ale bas nie jest najwazniejszy nie lubie przesytu tej tonacji wole selektywnosc i dokladnosc. Prosze o rade w postaci podsuniecia mi 2 3 modeli ktore by mogly mnie zadowolic. Tylko sie nie denerwojcie ze nie czytalem forum bo czytalem tylko same sprzeczne macie doznania, moze ktos tez gra w csa i wie jakei beda do tego dobre sluchawki z x-fi i dzwiekiem cmss-3d ktos mipolecil Koss Pro4AAAT http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=988 co o nich sadzicie. Mnie martwi ta pianka wolal bym chyba welurowe (materialowe) wykonczenie. Prosze o pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojsc do sklepu hi-fi

i posluchac

masz taka ilosc kasy na sluchawki ze tutaj wedlug mnie nie warto w ciemno kupowac bo komus innemu akurat takie sluchawki pasowaly

 

p.s. sam bym polecil grado sr60 (sr80 sa ostrzejsze i bardziej detaliczne) a reszte kasy na piwo czy co tam lubisz... wiem nudny jestem ;D ciagle to samo proponuje ;)

Edytowane przez Canti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduje sie na sr60 tylko ze znalazlem 1 sklep a gosciu nie odpowiada czy je ma macie moze jakies szybkie linki do sprawdzonego sklepu online?

 

Hd595 to przynajmniej 2xtyle co sr60 inna waga

 

A mial ktos w garsci sr80 i sr60 czym sie rozni wykonanie ktora wygodniejsza i lepsza bo cena jeszcze akceptowalna.

HD 595 ma 120omow wiec chyb anie zabardzo do lamerskiego grania na x-fi? muza nie jest priorytetem.

 

patrzcie na ta cene http://www.fotoandmore.de/cgi/websale6.cgi...rer=bazarcen-pl

 

jakas dziwna boje sie podrobek juz nie raz trafilem nawet podkladke icemata na allegro kupilem lewa co o tym sadzicie HELP :P

Edytowane przez MaD_LU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grado to świetne słuchawki, nie widziałem jeszcze negatywnej opinii posiadacza. Ta strona co podałeś sprzedaje oryginalne słuchawki, tyle, że bez polskiej gwarancji. Jak mają grać pod x-fi to ja bym brał Grado albo ewentualnie zastanowił się nad sennkami HD555/595 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doznalem przykrej awarii sluchawek! Posiadam gotowke w wysokosci 550zl i maze o wygodnych i wspanialych technicznie sluchawkach do gry CS:S ! Pasmo raczej srodek i sopran (kroki przedewszystkim ) slucham tez muzyki ale bas nie jest najwazniejszy nie lubie przesytu tej tonacji wole selektywnosc i dokladnosc.

HD201 idealnie pasują do tego opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha może macie i racje ale mogę wydać te 500zl na słuchawki chce by były wygodne dobrze zrobione pięknie grały. Tanich takich nie ma za wygodę dobre materiały i wykonanie trzeba zapłacić niestety.

 

Dziś byłem w pedofilskim^^^ sklepie i słuchałem grado sr-125 na jakimś kosmicznym wzmacniaczu słuchawkowym za 800zl i odtwarzaczu za równowartość mojego auta, wnioski 2 przepiękne brzmienie przestrzeń reszty nie dam rady ocenić tylko ogólnie, ale grzeją uszy niestety nie miał dziś sensów 595 mówi ze jutro będzie je miał ale juz zdecydowałem ze nie będą to grado bo długo siedzę w słuchawkach i by mnie to denerwowało zdeczka. Niestety nie mogę kupić sensów w tym sklepie bo kosztują 870 zl bueheheh więc jadę do Berlina( 150km) mają tam ceny do 145 euro max albo kupie z tej stronki http://www4.websale.net/cgi/websale6.cgi?s...od_index=139694 źródło też niemieckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze zrobiles

posluchac posluchac a potem kupic

a gdzie kupisz to juz twoja sprawa ;)

pamietaj ze kazde sluchawki mniej lub bardziej grzeja uszy :)

Edytowane przez Canti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies nowosci od tamtego czasu?

ktos przetestowal? brac to czy Sennheiser CX 300?

Polecalbym aurvany, ale ale poszukaj w necie bo mozna kupic je jeszcze taniej.

 

AKG K1000 wogóle nie grzeją uszu, bo niby jak :lol:

[image]

ale 500zł może na nie nie wystarczyć :(

Calkiem ciekawy pomysl, dwa glosniki na palaku, Ciekawe jak sie sprawdzja. Mial ktos okazje??

 

Mod edit: nie cytujemy obrazków, zwłaszcza takich dużych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy to nie jest to samo, tylko prawie to samo :-| Osoby, które testowały ep'ki jak i cx'y twierdzą, że mają subtelne różnice w charakterystyce dźwięku. Ja już nie wiem komu wierzyć. Będę musiał samemu sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sluchalem kiedys cx300 przez pare minut na moim playerze i kawalkach, niestety mialem wtedy przy sobie tylko mx400 i dokladne porownanie do ep630 nie bylo mozliwe ale ja nie dostrzeglem jakichs znaczacych roznic, dlatego doplacanie tylu zlotych do sluchawek, ktore nie daja znacznej roznicy przy odsluchu jest troche dziwne, no chyba ze kasa nie jest dla Ciebie problemem

 

co do podrobek to zdziwilbym sie jakby ich nie bylo, dlatego nie kupuje sluchawek na allegro, malo kto daje realne fotki a i nawet po nich ciezko rozpoznac czy to oryg. produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale ponoc podrobki czasem bywaja lepsze;)

może nie lepsze ale czasami fajniej wygladaja, kiedys widzialem fajne porownanie mx500,

i naprawde jak ktos sie nie zna to by wskazał te fake'owate ze to oryginaly bo tak troche gustowniej wyladaly (potencjometr itp.)

Edytowane przez luisam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...