Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

może nie lepsze ale czasami fajniej wygladaja, kiedys widzialem fajne porownanie mx500,

i naprawde jak ktos sie nie zna to by wskazał te fake'owate ze to oryginaly bo tak troche gustowniej wyladaly (potencjometr itp.)

Czyli jak widac, firmy produkujace podrobki sa sprytne, bo zawsze podrobka to na pierwszy rzut oka szmelc i gorsze wykonanie a tu obrali nowa technike sprzedazy i wprowadzania szitu na rynek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie - słuchawki w cenie 200-250zł, do gier (filmy i muzę słucham na głośnikach), jakie byłyby dobre? Moje wymogi to wiadomo - dobra jakosc dźwięku i wbudowany mikrofon (więc odpada wiekszosc sennheiserów i siberia).

 

Jest cos wartego uwagi oprócz Steel Sound 5h? Jeszcze była opcja Sennheiserów PC 150, ale po przeczytaniu recenzji zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie - słuchawki w cenie 200-250zł, do gier (filmy i muzę słucham na głośnikach), jakie byłyby dobre? Moje wymogi to wiadomo - dobra jakosc dźwięku i wbudowany mikrofon (więc odpada wiekszosc sennheiserów i siberia).

 

Jest cos wartego uwagi oprócz Steel Sound 5h? Jeszcze była opcja Sennheiserów PC 150, ale po przeczytaniu recenzji zrezygnowałem.

Twardy orzech do zgryzienia, bo za 200-250 zl z mikrofonem?

Proponowalbym wydac troche mniej :) Osobiscie mam jedne sluchawki do skypa drugie do sluchania, ale jezeli chcesz to polaczyc to polecam Ci creativy.

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82210

Ale zastanow sie, czy nie wolisz kupic samych sluchawek i mikrofon na biurko, wtedy jest wiecej mozliwosci ;)

 

Ewentualnie cos takiego

http://allegro.pl/item165087231_sluchawki_...y_mikrofon.html

Edytowane przez kolder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa rozne opinie na ten temat. Jednych uciskaja innych nie, najlepiej jak sam sprawdzisz, bo moze sie okazac, ze beda Ci odpowiadac. Nie moge Ci zagwarantowac komfortu bo to kazdy odczuwa inaczej, ale proponowalem ze wzgledu na jakosc dzwieku. I cenowo sa atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo tak strasznie jak sie spodziewalem, gabki zeszly gladko i z ponownym ich zalozeniam nie bylo problemu, troche cierpliwosci i po sprawie. Zauwazylem ze nasiakniete gabeczki staja sie bardziej delikatne wiec trzeba uwazac i myc je delikatnie.

post-116203-1171818696_thumb.jpg gole Grado

 

post-116203-1171818772_thumb.jpg kapiel ( LOC Amway + Vanish Oxi Action, woda byla bradziej brudna niz na to wyglada.)

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo tak strasznie jak sie spodziewalem, gabki zeszly gladko i z ponownym ich zalozeniam nie bylo problemu, troche cierpliwosci i po sprawie. Zauwazylem ze nasiakniete gabeczki staja sie bardziej delikatne wiec trzeba uwazac i myc je delikatnie.

 

 

Leniwy ale nadrobiles ;)

Edytowane przez kolder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro przyjdzie kurierem paka z hd 595, mam do was pytanie. Naczytałem się o wygrzewaniu słuchawek i wiem ze trzeba to robić około 100h itp. Ale nie wiem tak naprawdę jak się do tego zabrać. Musze je katować przez 100h cały czas? Jaką muzę użyć i czy jak będę normalnie je używał bez wygrzewania to czy dojdą mimo wszystko do swojego najlepszego brzmienia ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będziesz musiał je wygrzewać 100 godzin to się dopiero okaże. Każde słuchawki dochodzą do właściwej im charakterystyki w różnym czasie np. moje EP'ki około 1-2 godzin. Wystarczy ich używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro przyjdzie kurierem paka z hd 595, mam do was pytanie. Naczytałem się o wygrzewaniu słuchawek i wiem ze trzeba to robić około 100h itp. Ale nie wiem tak naprawdę jak się do tego zabrać. Musze je katować przez 100h cały czas? Jaką muzę użyć i czy jak będę normalnie je używał bez wygrzewania to czy dojdą mimo wszystko do swojego najlepszego brzmienia ? :]

podłacz na około 100h do jakiegos źródła (np radnio jakieś) i bez przerwy niech coś leci. moze sie pobawic w stopniowe podgłaszanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro przyjdzie kurierem paka z hd 595, mam do was pytanie. Naczytałem się o wygrzewaniu słuchawek i wiem ze trzeba to robić około 100h itp. Ale nie wiem tak naprawdę jak się do tego zabrać. Musze je katować przez 100h cały czas? Jaką muzę użyć i czy jak będę normalnie je używał bez wygrzewania to czy dojdą mimo wszystko do swojego najlepszego brzmienia ? :]

Normalnie ich używaj, po jakimś czasie dojdą do siebie, ale nie będzie to kolosalna różnica, kolumny czy wzmacniacze Hi-End są dużo bardziej "podatne" na wygrzewanie. Mam HD 600, żeby ktoś mnie nie posądził że nie w temacie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam --- MaD_LU jak juz hd595 dojda co Ciebie daj znac jak wrazenia z gry i muzy sam szukam jakis dobrych słuchawek. Mam dosyc tych tanszych ktore wytrzymuja ledwie rok i pekaj we wszystkich mozliwych miejscach o jakosci dzwieku nei wspomne. Aktualnie dogorywaja u mnie plantronics GameCom 1. Słuchawek uzywam codziennie duzo gram i a i muzy lubie posluchac . Wiec MaD_LU czekamy jak wrazenie czy wszystkie szczególiki sluchac w grze itp. Te hd 595 troche drogie myslaem o sluchawkach max za 400 zł aktualnie gadam z kolesiem na allegro ma do upchniecia 3 miesieczne hd 555 śpiewa za nie300 zł ale nie moze gwarancji znalesc :wink: to chyba cena mało realna bez gwarancjii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam --- MaD_LU jak juz hd595 dojda co Ciebie daj znac jak wrazenia z gry i muzy sam szukam jakis dobrych słuchawek. Mam dosyc tych tanszych ktore wytrzymuja ledwie rok i pekaj we wszystkich mozliwych miejscach o jakosci dzwieku nei wspomne. Aktualnie dogorywaja u mnie plantronics GameCom 1. Słuchawek uzywam codziennie duzo gram i a i muzy lubie posluchac . Wiec MaD_LU czekamy jak wrazenie czy wszystkie szczególiki sluchac w grze itp. Te hd 595 troche drogie myslaem o sluchawkach max za 400 zł aktualnie gadam z kolesiem na allegro ma do upchniecia 3 miesieczne hd 555 śpiewa za nie300 zł ale nie moze gwarancji znalesc :wink: to chyba cena mało realna bez gwarancjii ?

Spoko ! Znajomy tez czeka zanim kupi hehe , ja juz zapłaciłem nie ma odwrotu(teoretycznie :P)

 

Naczytałem sie ostatnio na audio stereo o tym czymś

http://www.allegro.pl/item166762485_slucha...a_dzwieku_.html

 

Ponoć wymiatają i są super wygodne i tanie. Znajomy sie na nie czai więc jak kupi też cos skrobnie. Ale myślę że byłbyś zadowolony, ja może kupie jako 2 parę i gorsze odsprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka też czekam jak wrażenia z hd595, również przymieżam się do kupna słuchawek.

 

Co sądzicie o tych: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=166762485 ??

Słuchawki dostały wysokie noty jak widać, cena również rewelacja ale musi być jakiś haczyk :)

Dołączona grafika

 

Można sobie troszkę pczytać tutaj

Są to wypowiedzi jednego gościa, w sieci jakoś mało o nich piszą. Może ktoś na nich hula i podzieli się wrażeniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za podejzanie niskie ceny ep-630 ?

http://allegro.pl/item168630592_nowe_sluch...30_okazja_.html

http://allegro.pl/item166279564_najtaniej_...ive_ep_630.html

 

i czy znacie aukcje na allegro gdzie nie sa to podrobki ?

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ep-630 to takie w pomarańczowym opakowaniu to na 90% podróby. Creative ma zupełnie inną stylistykę opakowań, raczej są to takie ala blistry

Dołączona grafika

 

a nie pudełeczka w stylu

 

Dołączona grafika .

 

Te napisy "designed for Deep Bass" itp. to jakaś bzdura, poza tym szanująca się firma nie napisze nic w ten sposób, raczej zrobi to zgodnie z regułami pisowni czyli bez wielkich liter. Drugi przykład to "Noise isolation, Great for mp3". Odkąd to po przecinku pisze się wielką literą? Akurat co jak co, ale Creative do pudełek się przykłada, a to moim skromnym zdaniem wygląda na perfidną podróbę. Druga strona opakowania napisana jest w ten sam sposób.

Edytowane przez calvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@calvis to dlaczego w MM i Empiku można kupić ep 630 w tym drugim opakowaniu? Sądzisz, że te sklepy sprzedają podróby? Jest to nowy wzór opakowania dla tych słuchawek i jest to 100% oryginał. A Twoje argumenty są krótko mówiąc... śmieszne ;)

Edytowane przez Thrill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację. Znalazłem na stronie creativa jakąś kamerkę która miała napisy na pudełku zrobione w ten sam sposób... jeez co za idiotyzm. Tak się tylko zastanawiam po co zmieniać ładniejsze i pasujące do stylistyki opakowanie na taki badziew, no ale to rzecz gustu. A jak już zmieniają, to niech zrobią to samo z fotą opakowania na swojej stronie. Tutaj (kolejne foto z allegro) alternatywna wersja kolorystyczna :lol:

http://img81.imageshack.us/img81/8797/168235405lm4.jpg .

To photoshop, inne warunki oświetleniowe czy inna wersja pudełka?

Edytowane przez calvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zacząć od tego że CREATIVE nie jest SZANUJĄCĄ sie firmą... wydaje mase bubli - jak np ze sluchac mp3 na x-fi mamy jakość cd-audio (oficjalny news). ta fima ma kilka fajnych produktó i mase chały, jak każda firma dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD

Dokladnie Canti, lepiej tego nie dalo sie przedstawic.

 

A co do EPek to nie lepiej na spokoj udac sie do sklepu? Ja co po wieksze zakupy robie "na zywo", tak dla zasady, no chyba ze sie jakis swietny deal pojawi na allegro. Ale i tak wtedy 100 razy sprawdzam sprzedajacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam zagwozdke nie wiem na jakie sluchawki sie zdecydowac. Czekam z niecierpliwoscia na recenzje odsłuchu MaD_LU z HD595 ale niestety sa dla mnei za drogie zastanawiam sie nad HD555 lub własnie tymi Pioneer Se A1000 maja słuzyc głownie do grania jak i mp3 oczekuje od tych sluchawek szczegółowosci w grach jak i mocnego miesitego basuu w muzie. Troche to ciezko pogodzic gdyz sluchawki dla graczy bass maja raczej slaby gdyz najwazniejszy srodek i gora.Ale mysle ze te sluchawki z wyzszej polki pogodza te dwie sprawy czyli dynamika mocny soczysty bass i mase szczegolow w wyzszych partiach dzwieku ktore sa tak potzrebne w grach komputerowych. Co o tym myslicie mmoze ktos ma HD555 lub Pioneer Se A1000 i wykozystuje je do sluchania muzy jak i grania. To prosze o info jak sie sprawuja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...