Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się w 100% zgadzam Z CarsonPoland ;) Chłopie nie załamuj się ;)

WildWolf -> mój brat jak tylko siedzi przy kompie to gra w AA... Mam słuchawki KOSS UR40 i do tego mikrofonik pięknie stojący sobie na biurku za całe 15 zł...

Mikrofon okazał się zbyt czuły i musiał zciszyć na wejściu karty dźwiękowej głośność mikrofonu do 60% :) Bo chłopakom z teamspeaka bębenki rozwalał :lol:

Więc nie gadaj tu głupot, że takie rozwiązanie jest beznadziejne bo jest to jedyne sensowne rozwiązanie :mur:

Jeśli nie podobają ci się mikrofoniki stojące na biurku to może zainwestuj w taki podczepiany pod koszulę/kabel od słuchawek, np.http://www.allegro.pl/item218530476__zalman_zm_mic1_maly_mikrofon_dodatkowy_gw_fv.html

Do tego słuchaweczki, hmm... zastanówmy się...

http://www.allegro.pl/item217482421_gmm_sl..._150_nowe_.html (IMO dla mnie budowa nie wygodna)

http://www.allegro.pl/item218015241_slucha...er_hd_201_.html

Jeśli byś przeznaczył na mikrofon z 10 zł i mógłbyś dołożyć troszkę kaski do słuchawek to polecam KOSS UR40 lub Philips HP8900...

Na słuchawki "pro gamer'skie" jak powiedział Paolo szkoda kasy ;)

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Zdania nie zmienie. Widać, że żaden z Was nie gra profesjonalnie i używa tereminu "słuchawki progejmerskie" zupelnie nie znając jego znaczenia.

 

A co do słuchawek bez mikrofonu to co jest takiego w tych SENNHEISERach ze wszyscy je polecają ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się tymi HS-600, tyle, że na jakiejś integrze, wyglądały całkiem przyzwoicie, były calkiem wygodne i w miarę chyba nienajgorzej wykonane. Mikrofon był spoko - kuzyn siedzi na TS.

Niestety nie grałem w nich w nic, więc o dźwięku w grach się nie wypowiem.

Zbierają po necie pozytywne opinie.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do słuchawek bez mikrofonu to co jest takiego w tych SENNHEISERach ze wszyscy je polecają ??

Hehe, najlepsza firma robiąca słuchawki na świecie a co za tym idzie najwyższa jakość. Pytanie co takiego jest w tych "pro gejmerskich" słuchawkach ??

 

Cena senków jest wysoka ale jakość jest przednia... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co takiego jest w tych "pro gejmerskich" słuchawkach ??

Mikrofon w odpowiednim miejscu, są wygodniejsze i bardziej komfortowe niż np. HD201.

 

Co do rozwiązania pt. "doczepiany do koszuli mikrofon", to, np. Aerial, który od wielu lat gra cały czas w TF, jest bardzo niezadowolony z tego rozwiązania, twierdzi, iż jest niewygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Ja się zastanawiam pomiędzy creativami hs600 a hs900. Nie chce nic co nie ma mikrofonu. Przykro mi ale nawet jezeli ktos dalby mi za darmo najlepsze Sennheisery i nie mialyby mikrofonu to i tak wolalbym inne. Takie upośledzenie gracza. Sory no ale jak gram i np gadam z 5 osobami w druzynie i jeszcze strzelam do kogos to nie na reke mi jest szukanie mikrofonu po biurku i zastanawianie sie czy dobrze mnie slychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam pomiędzy creativami hs600 a hs900. Nie chce nic co nie ma mikrofonu. Przykro mi ale nawet jezeli ktos dalby mi za darmo najlepsze Sennheisery i nie mialyby mikrofonu to i tak wolalbym inne. Takie upośledzenie gracza. Sory no ale jak gram i np gadam z 5 osobami w druzynie i jeszcze strzelam do kogos to nie na reke mi jest szukanie mikrofonu po biurku i zastanawianie sie czy dobrze mnie slychać.

no mi tez jest przykro, slyszec cos takiego. nie no rozbrajasz mnie :lol2: kto ci kaze szukac mikrofonu po biurku, przeciez on stoi na podstawce (no ale to juz chyba nie jest pro gejmerskie). Widze ze bardziej sie przejmujesz tym jak mikrofon bedzie lezal niz tym czy sluchawki zapewnia ci dzwiek na odpowiednim poziomie ktory np umozliwi ci zlokalizowanie przeciwnika ktory bedzie za twoimi plecami. Teraz mi jest przykro to mowic ale jesli sadzisz ze byle jakie sluchawczki (z mikrofonem w ustach) beda w stanie to zapewnic to...hmmm...trzeba liczyc na szczescie. Poza tym skoro masz taki problem to spytaj innego "pro gejmera" ktorego doskonale slyszysz na ts'ie z czego on korzysta i problem z glowy. Ja nadal jestem za opcja: porzadne sluchawki + osobno mikrofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobny mikrofon ma taką wadę, że ruszysz się trochę i moższ nie być dobrze słyszany - bo mikrofon nie będzie w tym samym miejscu. Mic na pałąku to po prostu komfort.

 

BTW. Przypominam, ze wielu graczy na świecie gra na sprzęcie, który w rzeczywistości jest [ciach!]em, którego recenzje były sponsorowane, a jakoś wygrywają ;/

 

Hhahaha, już widzę pgs gadającego przez mikrofony w podstawkach z sennkami 595 na głowach XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Mi nie zależy głownie na jakosci dźwieku co na jakosci mikrofonu. Gram dużo w nocy więc mówie cicho i jest dla mnie ważne żeby mic mi zbierał naprawde dobrze każde słowo i zeby ludzie np na ts'ie slyszeli mnie doskonale bo jak narazie to raczej slabo mnie slychać i nie wiem dlaczego. Mam wlaczonego mic boosta i mic na full. Wracając do tematu - jak mi doradzacie czy wybrać hs600 czy hs900 ? A może coś jeszcze innego w tej cenie co spełni moje wymagania ? Dlaczego jak czlowiek chce pogodzic jedno z drugim to odrazu nim gardzą :| "Że lepiej jedno a porządne" itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zależy głownie na jakosci dźwieku co na jakosci mikrofonu. Gram dużo w nocy więc mówie cicho i jest dla mnie ważne żeby mic mi zbierał naprawde dobrze każde słowo i zeby ludzie np na ts'ie slyszeli mnie doskonale bo jak narazie to raczej slabo mnie slychać i nie wiem dlaczego. Mam wlaczonego mic boosta i mic na full. Wracając do tematu - jak mi doradzacie czy wybrać hs600 czy hs900 ? A może coś jeszcze innego w tej cenie co spełni moje wymagania ? Dlaczego jak czlowiek chce pogodzic jedno z drugim to odrazu nim gardzą :| "Że lepiej jedno a porządne" itp...

no to sorry, nie mam wiecej pytan, rad tez nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

No ok. Żeby nie było wątpliwości to spodziewam sie znacznego skoku jakości po kupnie hs600 jako ze teraz mam coś takiego:

http://www.netyard.co.uk/index.php?main_pa...;products_id=27

 

Nie śmiać się... Kupowane na szybko w MM jak potrzebowałem słuchawek na gwałt :) Potencjometr pada powoli, kable nie kontaktują, mikrofon strasznie cicho lapie, kable sie skrecają, kij od mikrofonu już opada. N/C. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to PPC ;)

Z punktu widzenia ludzi polecających Ci takie słuchawy to dobra rada ;)

 

Ja bym obstawiał HS600.

Ja posiadam od kilku miesięcy właśnie te Creativy. :)

Nie mam rozeznania w słuchawkach więc kupiłem je w ciemno. Dotej pory uywnp: %name am ich zarówno do komunikatorów typu Skype, TeamSpeak jak i gier.

Moja ocena:

- bardzo dobrze przylegają do uszu;

- po kilku godzinach uzytkowania uszy nie męczą się (czego nie mogłem powiedzieć o Philipsach)

- dobrze wykonana konstrukcja.

 

Jesli ktoś będzie miał jeszcze jakieś pytania to postaram się udzielić info.

 

Na temat dźwięku nie chciałem się wypowiadać - nie jestem znawcą tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Ja posiadam od kilku miesięcy właśnie te Creativy. :)

Nie mam rozeznania w słuchawkach więc kupiłem je w ciemno. Dotej pory uywnp: %name am ich zarówno do komunikatorów typu Skype, TeamSpeak jak i gier.

Moja ocena:

- bardzo dobrze przylegają do uszu;

- po kilku godzinach uzytkowania uszy nie męczą się (czego nie mogłem powiedzieć o Philipsach)

- dobrze wykonana konstrukcja.

 

Jesli ktoś będzie miał jeszcze jakieś pytania to postaram się udzielić info.

 

Na temat dźwięku nie chciałem się wypowiadać - nie jestem znawcą tego tematu.

A jeżeli chodzi o mikrofon to jak Cię słychać "po drugiej stronie" ?? Bo jak czasami slysze na teamspeaku gościa, który używa mikrofonu za 10zł z kiosku to odrazu kick'a dostaje. To jest naprawde irytujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Senki HD202 i do tego mikrofon stojący na biurku i gram ze znajomymi w wiele gier online i większość z nich ma właśnie taki układ czyli osobno słuchawki i osobno mikrofon. Z założenia jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po zapoznaniu się z tematem doszłam do wniosku że do 200zł najlepsze są PHILIPS SHP8900.

 

Na allegro te słuchawki kosztują 180zł, a w sklepach internetowych 300zł ?

 

 

Czym się różnią te słuchawki z allegro od tych w sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Wildwolf, jesli myslisz ze te mikrofony montowane w sluchawkach sa lepszej jakosci niz takie odzielne za 30-50 zł to sie mylisz...

Nie myle się. Piszesz rzeczy wzięte z kosmosu to raz a dwa, w temacie była mowa o mikrofonie za 10 zł a nie 30-50. Co i tak nie zmienia faktu, że jak wam sie to podoba to sobie możecie postawić patyka obok monitora. Dla mnie to jest głupota.

Kupiłem hs600 i jestem bardzo zadowolony. Są świetne do gier i filmów ale także doskonale sobie dają rade z muzyką. Jeżeli chodzi o mikrofon to teraz mnie słychać o wiele czyściej niż wcześniej i nikt nie ma problemów ze zrozumieniem mnie. Wygodnie leżą i są lekkie jak piórko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki zamknięte więc ucho się gotuje w czasie upałów, bardzo mocny docisk, miałem wrażenie, ze za chwilę zgniatą mi czaszkę. Co do brzmienia dla mnie za ciemne w porównaniu do Beyerdynamic DT 880 PRO. A jezeli chcę mieć mocny bas to używam DT990 PRO ale starszą wersje. Na twoim miejscu nie sugerowałbym się opiniami użytkowników, każy słyszy inaczej i ma swoje wymagania co do brzmienia. Najlepiej odsłuchać osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze możesz o nich powiedzieć ? Bo malo opini kraży o nich. Teraz mam hd215 i graja ladnie, do izolacji sie przyzwyczailem, brakuje mi jednak troszke wiecej przestrzeni i bassu. Sluchawki musza być zamknięte, a nastepne lepsze od 215 to chyba 280pro tylko, no w rozsądnej cenie.

Powiedz mi cos wiecej o nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zamkniętę to beyery dt 150 będą najlepszym wyborem. Są o klasę lepsze od HD280PRO, które mimo wszystko są jednymi z najlepszych słuchawek ze stajni Sennheisera. DT 150 to najlepsze zamknięte słuchawki i w dodatku w cenie do przełknięcia. Sam takowe posiadam i jestem bardzo zadowolony. :)

http://www.allegro.pl/item221750905_beyerd...raty_wilk_.html

 

 

EDIT. Bez porządnego wzmaka słuchawkowego się nie obejdzie. :wink:

Edytowane przez freaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli brakuje Ci przestrzeni to radze przesiadke na otwarte. Generalnie zakmniete sluchawki kiepsko oddaja przestrzen.

Potwierdzam, bezposrednio porownywalem HD555 i HD280, 555 mialy znacznie lepsza przestrzen.

w cenie do przełknięcia

Zalezy jak dla kogo :P Edytowane przez Daamain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...