Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego chcę zamknięte? Hmm nie wiem :D W sumie to chyba dlatego, aby podczas słuchania kompletnie się odizolować :wink: No i myślałem, że takie konstrukcje lepiej grają niż jakieś otwarte :? Ale skoro są jakieś wybitne słuchawki otwarte w tej cenie to może rozważę zakup :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcę zamknięte? Hmm nie wiem :D W sumie to chyba dlatego, aby podczas słuchania kompletnie się odizolować :wink: No i myślałem, że takie konstrukcje lepiej grają niż jakieś otwarte :? Ale skoro są jakieś wybitne słuchawki otwarte w tej cenie to może rozważę zakup :wink: pzdr

roznicy w dzwieku nie ma, gdyby byla to najdrozsze sluchawki bylyby zamkniete a sa raczej otwarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, że burak :mur:

 

Dopiero teraz mnie olśniło ocb z tym, że słuchawki są otwarte :D W sumie to nie ma znaczenia jakie będą ważne żeby dobrze grały :wink: A te hd555 to dobre są? W sumie są prawie dwa razy droższe niż te kossy i zastanawiam się czy warto :? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, że burak :mur:

 

Dopiero teraz mnie olśniło ocb z tym, że słuchawki są otwarte :D W sumie to nie ma znaczenia jakie będą ważne żeby dobrze grały :wink: A te hd555 to dobre są? W sumie są prawie dwa razy droższe niż te kossy i zastanawiam się czy warto :? pzdr

chcialem je kupowac wiec sie nimi duzo interesowalem i skrobałem rozne forum.

doszedlem do wniosku, ze nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że krążą opinie o tym, że grają zbliżenie do dużo tańszych HP8900... Szkoda, że nie znam nikogo z HD555 - z chęcią bym to sprawdził. Natomiast przez chwilę słuchałem niedawno UR40 i raczej mnie nie zachwyciły. Teraz rozważam Pioneery SE A1000 - może za jakiś czas kupię i napiszę coś o nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupie prodigy HD2 to tez cos napisze o tym pioneerach bo je mam.

@chemiczny_ali: faktycznie, dobrym rozwiazaniem sa słuchawki Philips HP8900 sam fakt ze esh0 je ma powinien wystarczyc :)

Fakt, sa niezle jak na cene. Niedawno mialem przyjemnosc uzywania ich mojego znajomego ze szkoly, zagraly calkiem milo nawet podlaczone do dosc kiepskiej karty muzycznej [jakis bardzo stary SB live! 2 kanalowy]

Moze mi sie uda je pozyczyc na weekend, to zrobie testy na moim systemie :P Wtedy napisze cos wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupilem sennheiserki hd 202 na allegro, jutro powinna dotrzec paczka i mysle, czy sa to aby na pewno sluchawki oryginalne. Nie widzialem tego modelu w tym pudelku:

 

http://allegro.pl/item256513196_sennheiser_hd_202.html

 

 

Co o tym sadzicie? Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa... ;)

 

Mam sobie Senki MX500 i słucham na nich w połączeniu z iRvierem H10. Wszystko super, słuchaweczki pod względem jakości są naprawdę ekstra ale... wypadają mi z uszu :/ O ile jak sobie siedzę, to wszystko jest okej, to jak zaczynam łazić to zaraz wypadają... Tu pojawia się pytanie - co kupić, aby zagrało co najmniej tak dobrze (tzn. taki sam charakter brzmienia) ale żeby nie wypadało z uszu - czyli:

- douszne (dokanałowe odpadają)

- z pałąkiem na karka lub zawieszką na ucho

 

Rozmyślam nad PMX70 - jednak tutaj były tylko opinie, że są wygodne, ale nic o dźwięku - ktoś mógłby coś napisać?

 

Ewentualnie jakieś inne, powiedzmy do 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mx500 wypadają ci z uszu (o ile mają gąbeczki) to chyba żadne inne pchełki jako takie typowe nie będą się trzymały. Z sensownych propozycji przenośnych słuchaweczek masz:

1. KOSS KSC 75 (inny charakter brzmienia niż PORTA PRO - bardziej wyrównane, chłodniejsze)

2. KOSS PORTA PRO (ogólnie znane - z tego co się orientuję to chyba słuchałeś i nie przypadły ci do gustu :) )

3. Sennheiser px100 (brat sobie kupił - ogólnie łądnie grają, bardziej wyrównane niż PORTY, ładniejszy bas, szersza scena)

I to by chyba było na tyle :) Jeśli nie próbowałeś zakładać gąbeczek na pchełki to zrób to :) Może pomoże :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają gąbeczki, bez nich to w ogóle jest masakra.

 

Takie z pałąkiem przez głowę mi nie pasują - to ma być na dwór, a nie do domu ;)

 

Zainteresowały mnie KSC75 - czy ktoś miał je na tyle długo, aby coś o nich powiedzieć? Na forum tylko jedna opinia i to bardzo nikła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę:

Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowymi słuchawkami i wreszcie znalazły się fundusze :) Tyle, że nie chciałbym wywalić kasy w błoto. Interesują mnie następujące modele:

1. Beyerdynamic DT 150

2. Beyerdynamic DT 770

3. Beyerdynamic DT 990 PRO

4. Sennheiser HD 595

5. Sennheiser HD205 :) (tak z niższej półki :) )

6. AKG K501

7. Philips HP8900

Obecnie studiuję w Krakowie i może znalazłby się wśród forumowiczów ktoś z Krakowa posiadający jakieś z tych słuchaweczek i pozwolił na ich spokojny odsłuch :) Przy okazji pogadałoby się przy piwku czy jakimś innym trunku :)

Gdyby przypadkiem znalazłby się ktoś kto mógłby i chciał mi pomóc proszę o PW :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamto forum tez przeglądałem i śledzę na bieżąco. Żeby Grado kupić za rozsądne pieniądze trzeba by je ściągać ze stanów :) Co może stanowić dla mnie pewien problem :) Ale jak by się udało to też można posłuchać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam kiedys polowalem na hd202, na allegro jakis czas temu widzialem najtaniej za ~90zeta. sadze ze mogly zejsc do 85 tym bardziej jak sobie kolo latwi z taniego zrodla... :wink: pozdro

 

 

edit:

 

szczegolne pozdrowienia dla kanterowcow ;]

Edytowane przez kfachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...