Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zamierzam kupić słuchawki max do 600zł,najbardziej zależy mi, na basie by był jak najgłebszy mieciutki ,żeby także miały troche przestrzeni. Jeśli chodzi o muzykę której słucham to przeważnie techno,proszę o podanie kilku propozycji co by spełniały moje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darok w techniawie to chyba każde słuchawki będą dobrze grały :lol2: , ale jeśli chcesz kupić coś lepszego to rozważ Beyerdynamic DT 770 PRO oraz SONY MDR-V700DJ. Z przewagą 7700Pro :D

A tak wychwalane pioniery se-a1000,sprawdzą jesli chodzi o basik także w filmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wychwalane pioniery se-a1000,sprawdzą jesli chodzi o basik także w filmach

Te słuchawki są stworzone do umca-umca i DVD :D za tą cenę to mistrzostwo świata. Za resztę możesz kupić wzmak i cieszyć się świetnym dźwiękiem w techniawce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki są stworzone do umca-umca i DVD :D za tą cenę to mistrzostwo świata. Za resztę możesz kupić wzmak i cieszyć się świetnym dźwiękiem w techniawce :D

W jaki sposób podłacza sie wzmacniacz słuchawkowy,czy jest możliwość do karty dzwiękowej Karta to creative x-fi xtreme gamer fatality pro,a jesli chodzi o wzmacniacz to jaki byś polecał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób podłacza sie wzmacniacz słuchawkowy,czy jest możliwość do karty dzwiękowej Karta to creative x-fi xtreme gamer fatality pro,a jesli chodzi o wzmacniacz to jaki byś polecał

Za pomocą kabla mini jack -> 2x RCA (chinch)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób podłacza sie wzmacniacz słuchawkowy,czy jest możliwość do karty dzwiękowej Karta to creative x-fi xtreme gamer fatality pro,a jesli chodzi o wzmacniacz to jaki byś polecał

W taki, w jaki umożliwi to twórca wzmacniacza i jakie rozwiązania przewidział. Więc może być to jack-jack, jack-cinch, jack-din5, whatever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

chciałbym kupić nowe słuchafony do mojego Ipoda,na oryginalne usiadłem i można powiedzieć że już ich nie ma.Mam na ten cel jakieś 70-80zł.Słucham Rocka i Bluesa jeśli ma to znaczenie.Dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Douszne,zapomniałem napisać sorry.

Ale dokanałówki, czy pchełki :?:

 

Jak dokanałówki to może Panasonic RP-HJE200 lub Philips SHE9500/9501. O ile co do 1 mam pewnośc że są lepsze (bardziej naturalny dzwięk i względna równowaga pomiędzy tonami) niż Creative EP-630, to o 2 ludzie piszą też w superlatywach.

 

Creative odradzam bo one bardziej pasują do muzyki w stylu umca-umca :-P przynajmniej jak na mój gust. Panasonica mam od wczoraj non stop grają (albo u mnie w uszach albo na biurku :lol2: ) więc się już w miarę "rozruszały".

Z szybkich testów:

- na iRiver CLIX 2 - graja bardzo neutralnie, trochę sucho (przy EQ na płasko) i trzeba włączyć ustawienia ROCK, żeby zaczęły grać przyjemniej,

- na iRiver T60 - zupełnie inna bajka, od razu cieplutko (przy EQ na płasko) ale słychać te opisywane szumy z elektorniki T60 (w przerwach utworów lub przy głośności poniżej 4) - nie żeby to przeszkadzało w słuchaniu - tylko potwierdzam ten "efekt" :rolleyes:

 

Generalnie za 59.90 PLN (MM/SATURN) całkiem nieźle, na pewno lepiej niż EP-ki których też miałem okazję posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale słychać te opisywane szumy z elektorniki T60 (w przerwach utworów lub przy głośności poniżej 4) - nie żeby to przeszkadzało w słuchaniu - tylko potwierdzam ten "efekt"

to za sprawą niskiej impedancji słuchawek.

tak mi sie wydaje, bo na tych z wiekszą impedancją nie ma tego szumu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam sluchawek tak powiedzmy do 250zl, glowne przeznaczenie to muzyka, filmy i gry. Zastanawialem sie nad sluchawkami 5.1 Aero tylko nie znam sie na tym za bardzo i nie wiem czy oplaca sie kupowac wogole sluchawki 5.1 czy nie lepiej normalne stereo. Fajnie jakby sluchawki mialy tez mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawek 5.1 nie opłaca się kupować ponieważ oferują słabą jakość dźwięku jak na swoją cenę (w cenie dwóch głośników (przy stereo) musi się zmieścić 12 :) ). Więc proponuję Philips HP8900 + jakiś mikrofon stojakowy albo doczepiany do kabla ZALMAN ZM-MIC1. Wyjdzie taniej i napewno dźwiękowo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka :)

 

Pytanko na szybko.

 

Potrzebuje jakieś słuchawki do Sansy m240, mam na to około 80 zł. Moje 3 typy:

 

VEDIA VP-SRS200

AKG K 314P

Sennheiser MX 550

coś innego ?

 

Słucham praktycznie wszystkiego. (oprócz H&H i Metalu).

Będę wdzięczny za odpowiedzi ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłeś to raczej SRS200. No chyba, że doki to Philipsy SHP9500. Sennheisery MX550 odrzuciłbym z uwagi na to, że mają gorszy dźwięk od MX500. Najczęstsze opinie to MX550<MX500<SRS200. O AKG nie wiele wiem ale myślę, że SRS są lepsze.

Edytowane przez baols

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRS200 są uważane za najlepsze obecnie pchełki w rozsądnej cenie. Sam posiadam AKG k312p i w porównaniu z senkami mx400 wypadają lepiej. Czy k314p to to samo z dorzuconym regulatorkiem głośności nie wiem. Mx500 również nie słuchałem. Mimo wszystko patrząc na recenzje to chyba najlepszy wybór to Vedia VP SRS200 (chyba tak to sie zwie <_< ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj stalem sie szczesliwym posiadaczem EP-630, wczesniej mialem orginalne HPM-70, ale niestety kabel w nich byl zbyt sztywny i po 2 latach uzytkowania po prostu sie "zlamal" w kilku miejscach i lewa sluchawka nie grala, w EP-630 kabel jest wyjatkowo gietki, wiec ten problem raczej nie wystapi

 

sluchawek uzywam tylko z SE W800i; equalizer: mega bass, sluchalem dnb i bass jest dobry, czysty, gleboki, porownywalny z tym w HPMkach, w rocku/metalu (moj najlepszy utwor testowy: Iron Maiden - Brighter Then A Thousand Suns) tez sie bardzo dobrze sprawdzaja, chociaz wg mnie treble sa troche za mocne, albo po prostu przyzwyczailem sie za bardzo do HPM

 

ogolnie jestem zadowolony jak na pierwsze kilka godzin sluchania, dobrze wydane 55zl :)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako, że żywot moich Koss'ów KSC-55 dobiegł końca trzeba zaopatrzyć się w coś nowego. w sumie to nie wiem czy nie wziąć takich samych (na alledrogo za 65zł) ale mają bardzo sztywny pałąk, który po dłuższym słuchaniu uwiera mnie w okolicach uszu :(

 

znajdę coś do ok. 100zł z podobną jakością dźwięku?? (KSC-55 mają bardzo ładny basik jak dla mnie więc do elektroniki mi bardzo odpowiadały). na razie słuchałem Senn'ków PMX 40 ale brzmienie mi nie odpowiada. najlepiej z pałąkiem na kark, ewentualnie może dokanałowe ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak mały przetwornik może dobrze bas odtwarzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dodałem, że to do mp3player'a i w teren. te shp-2700 wydają się duże i raczej do domu a "stacjonarne" już mam. Porta Pro nieco dziwacznie wygląda. poszukam gdzieś tych 8200 i zobaczę jak grają.

Edytowane przez _Dugi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam około 40zł na nauszne i podobną kwotę na douszne. Czy wybór SHP2000 i EP-630 będzie optymalny?

Pech chciał, że prawie jednocześnie siadły mi te i te, a bez słuchawek ciężko się siedzi nocą przy kompie ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nic nadzwyczajnego być nie ma. Średnio co 6-8 miesięcy niszczę słuchawki, więc nie planuje w nie wielce inwestować.

Zajechanie MX300 zajęło mi chyba 4 miesiące.

Ma w miarę grać.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od razu mówie,że na słuchawkach się kompletnie nie znam... i trochę żałuje, ale chciałbym was zapytać, jakie mógłbym kupić najlepsze w swojej cenie do 100 zł max. Potrzebuje do pracy i sluchania muzyki na komputerze, nie do odtwarzaczy itd. ;)

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki do iRiver T60? Muzyka wszystko oprócz hip-hopu i disco-polo. Takie aby nie przeszkadzały w bieganiu, douszne, mogą być też dokanalikowe (czy jak to się zwie) bo podobno lepiej tłumią dzwięki otoczenia. Cena powiedzmy 150zł brutto, ale ofkors moga kosztować mniej (jakość)

Edytowane przez EP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dokanałowych chyba się słyszy bicie serca przy bieganiu... Pchełki raczej wypadają (poza tymi dziwnymi sennheiserami z seri street). Może lepiej coś z nauszych typu KOSS PORTA PRO albo KSC-75 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...