Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzmy do 200zł..(ale jak cos bedzie wypasnego za 300 czy 400zl to tez chcialbym o tym wiedziec.. najwyzej poczekam do wypłaty :P chce zainwestowac raz, a porzadnie w sprzet ktory umili mi podrozowanie..)

 

wydaje mi się że pałąki były by ok.. grunt żeby mi znowu słuch nie wysiadł!!!

 

p.s. clip-ony i dokanałówki odpadają

Edytowane przez sheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto sprawdzić z bardziej przenośnych:

KSC55, Porta Pro, PX 100

 

Z trochę mniej przenośnych:

Aurvana Live!, K518DJ, Grado SR60

 

 

Jak ma być coś naprawdę dobrego to Sennheiser HD25-1

 

PS: Słuchałem wszystkich prócz HD25-1 i KSC55....

Edytowane przez baols

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może kolejny wymóg dam :) wolałbym żeby się nie wyróżniały. jak pisałem, mam mdr v700 i z nimi troche chodziłem ale nie dosc ze mi ich bylo szkoda to rzucaly sie w oczy co nie zawsze jest ok..

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tu widza KOSS PORTA PRO :) chociaż czy one się nie wyróżniają to nie wiem... wg, mnie są śliczne i w większych miastach nie rzucają sie wogle w oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO zarówno PX100 jak i KPP trzeba podłączyc do grajka bo nie z każdym 1 i 2 dobrze zagrają.

 

Jak mają być do podróżowania - zwłaszcza komunikacją publiczną (tramwaje, metro, pociągi, autobusy) to tylko zamknięte - z tych co baols wymienił sprawdziłbym najpierw DJ od AKG - może nie tyle pod względem brzmieniowym co wygody (trochę uciskają), no i są czarne (nierzucające się w oczy specjalnie) - na forum mp3store chyba ze 3 userów wrzucało fotki jak wyglądają na głowie - na pewno są mniej oczoje... :P niż AL! od Creative i lepiej izolują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie słuchawki douszne z dobrym basem, ciepłe polecacie do tego plejera?W sumie nie ma dla mnie roznicy czy to będą nauszne, pchełki czy doki, chcę wykorzystać najlepiej to co oferuje Vedia V39.

Cena to tak gdzieś do 200zł.Dodam, że mam senki px100 i jakoś nie za fajnie grają z tym plejer, lepsza jakość dzwięku była na senkach+iriver h10jr a przecież tak wszyscy zachwalali V39 pod względem dzwięku.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie słuchawki douszne z dobrym basem, ciepłe polecacie do tego plejera?W sumie nie ma dla mnie roznicy czy to będą nauszne, pchełki czy doki, chcę wykorzystać najlepiej to co oferuje Vedia V39.

Cena to tak gdzieś do 200zł.Dodam, że mam senki px100 i jakoś nie za fajnie grają z tym plejer, lepsza jakość dzwięku była na senkach+iriver h10jr a przecież tak wszyscy zachwalali V39 pod względem dzwięku.

pozdrawiam

Słuchałem muzyki z V39 na pierdziawkach dołączonych przez VEDIĘ oraz Sennheiserach MX50. IMO żadna rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie ciężko o coś dousznego, lepszego niż srs200 do 200zł.

Wyraźnym skokiem na przód byłyby moim zdaniem dopiero IEMy.

Do 200zł kupić się da chyba jedynie używki. Poluj na: d-Jays, Westone UM1 lub Etymotic ER6i.

W zależności od preferencji. Niestety polować trzeba raczej na zagranicznych serwisach aukcyjnych, forach.

W Polsce dostępność IEMów jest nikła. Czasem zdarzy się coś na allegro, w komisie forum.mp3store.pl

 

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał V39 to podobno bardzo dobrze grają z Vedią słuchawki Creative Aurvana Live!

 

^goku^

Naprawę nie wiem dlaczego tak nazywasz te słuchawki. SRS200 grają moim zdaniem jak na pchełki przyzwoicie. Wydaje mi się po prostu, że przyzwyczaiłeś się do innego typu brzmienia i dlatego nie przypadły Ci one do gustu. Dobrze jest mieć pewne rozeznanie (osłuchanie). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwej recenzji Vedii szukał bym na forum.mp3store.pl. Ta z PC Arena nadaje się tylko do śmieci. SRS200 to w zasadzie najlepsze pchełki które da się kupić za normalne pieniądze, a i playerek gra bardzo dobrze, lepiej od większości odtwarzavzy creative.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO zarówno PX100 jak i KPP trzeba podłączyc do grajka bo nie z każdym 1 i 2 dobrze zagrają.

 

Jak mają być do podróżowania - zwłaszcza komunikacją publiczną (tramwaje, metro, pociągi, autobusy) to tylko zamknięte - z tych co baols wymienił sprawdziłbym najpierw DJ od AKG - może nie tyle pod względem brzmieniowym co wygody (trochę uciskają), no i są czarne (nierzucające się w oczy specjalnie) - na forum mp3store chyba ze 3 userów wrzucało fotki jak wyglądają na głowie - na pewno są mniej oczoje... :P niż AL! od Creative i lepiej izolują.

a co powiecie na pmx 200 sehnheiser'a?

 

http://allegro.pl/item361271624_tm_sluchaw..._gwar_fvat.html

 

czy ta aukcja jest w porządku? bo już przy zakupie mdr v700 spotkalem sie z podróbkami..

Edytowane przez sheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vedia SRS-200 - sporo osób sprzedaje nówki w komisie forum mp3store, Sennheiser MX460 - nie wiem jak grają ale jeśli podobnie do MX560 (co jest bardzo prawdopodobne) to polecam :)

 

sparda

Z tego co mówią ludzie, którzy słuchali V39 z AL! to podobno baaardzo dobre zestawienie. Bas napewno lepszy, mniej rozlany.

Ogólnie ja słuchałem AL! na Karmie, z którą podobno bardzo słabo się zgrywają, a mimo to wolałbym je od PX100, które notabene miałem jakiś czas temu ;)

Edytowane przez baols

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysiadły moje PortaPro. Rozglądam się za następcą. Dotychczasowi faworyci to PX 100 i AKG K414P. Będą grały z iAudio 5. Muzyka ogólnie mówiąc rock w różnym wydaniu. Wiem, że to dwa różne modele (otwarte / zamknięte), ale ciężko wybrać. Może ktoś doradzi coś sensownego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobały ci się KPP ?? Bo mi wysiadły i skrobnąłem bratu KSC75. Wchodzą w pałąk KPP a grają w ROCKu przyjemniej.

PX100 mi nie podchodzą - uszy mnie po ich dłuższym słuchania bolą po prostu - za technicznie.

AKG nie słyszałem - ale z opinii wynika że jak zamknięte to AKG k81dj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobał ci się ich dźwięk i chcesz właśnie coś podobnego z mniejszy górnym basem to KSC-75 wg mnie by pasowały. Tylko ja np. do klipsów się przyzwyczaiłem w tydzień. Co do wyglądu to się nie wypowiadam... Dla mnie słuchawki mają grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba obejrzeć, założyć na łeb i posłuchać samemu. Bo to co dla jednego będzie dobre dla innego będzie słabe. Bo słuchał na innym źródle, bo słyszy inny zakres częstotliwości, bo lubi inną barwę dźwięku, bo lubi inne kolory, bo wreszcie lubi inną firmę a tej nie. Jedyna rada wybierać samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o słuchawkach Creative HN-700 ??

Przede wszystkim bardzo podoba mi się wykonanie - skóra w nausznikach i na pałąku, możliwość odpięcia kabla, futerał - w tej cenie to rzadko spotykane. Dodatkowo funkcja redukcji szumów chociaż nie wiąże w tym większych nadziei ale fajny dodatek. Nie wiem jak dźwięk ale powinien być bardzo dobry jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Skóra" może jest ładna ale mniej wygodna niż np. welur ;)

Jeśli podobają Ci się te Creativy to pomyśl nad Aurvana Live!, które powinny być znacznie lepsze.

 

A najlepiej wykonanymi i przy okazji bardzo wygodnymi słuchawkami w granicach ~150zł są według mnie Philipsy

SHP8900. Odpinany kabel. Grają również bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem zdecydowany na Creativy Aurvana Live! ale widze, że Philipsy SHP8900 też mają dobre opinie. Które lepsze będa tylko do muzyki? Podpięte będa głównie pod odtwarzacz CD później pod wzmacniacz, czasami pod komputer ale to jak kupię sobie dobrą k.dźwiękową. Chyba, że jest coś jeszcze godnego polecenia do 200zł.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od preferencji. Philipsy to jasny dźwięk a Creativy raczej ciemny a na niedobranym źródle nawet zamulony.

Teoretycznie Aurvany Live mają większy potencjał, ale Philipsy z odpowiednim źródłem potrafią zaskoczyć.

 

Musisz też zdecydować czy chcesz słuchawki zamknięte czy otwarte. Philipsy są też według mnie znacznie wygodniejsze.

Creativy za to spiszą się nawet jako słuchawki przenośne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to obojętnie czy zamknięte czy otwarte. Chodzi mi o jak najlepszą jakość dźwięku. Będą używane tylko w domu. Jeżeli to coś da to będę na nich słuchał głównie hip-hopu, chilloutu, house.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...