Skocz do zawartości
rkafarski

Przechwytywanie Obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem stare kasety video poprzegrywać a następnie pobawić sie w filmowca.

I od samego początku mam problem.

Napewno sie do tego żle zabralem ale cóż jak"bez próby nie zagrasz".

Oto mój problem .

Mam video połączone kablem svideo do karty telewizyjnej "PixelView" i próbuje za pomocą nero6 przechwycić obraz i ni hua. Jakiekolwiek wskazówki mile widziane. :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem stare kasety video poprzegrywać a następnie pobawić sie w filmowca.

I od samego początku mam problem.

Napewno sie do tego żle zabralem ale cóż jak"bez próby nie zagrasz".

Oto mój problem .

Mam video połączone kablem svideo do karty telewizyjnej "PixelView" i próbuje za pomocą nero6 przechwycić obraz i ni hua. Jakiekolwiek wskazówki mile widziane. :mur: :mur:

A ja pierwsze slysze zeby jakis magnetowid mial SVHS Out , zazwyczaj to bedzie cinch (composite) albo euro, nie pomyliles czasami nazw gniazd ? Bo jeszcze wyjdzie na to ze cos zle podlaczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z videa wychodzi euro i pod te eur mogę podpiąć czncz(video) lub s-vhs, nastepnie te kable lecą do karty telewizyjnej. Robert

 

No właśnie to co dali do karty to lipa.a te alternatywne softy OK tylko gdzie je szukać?

 

 

To jest program do przechwytywania mam rozumieć .Bede szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z videa wychodzi euro i pod te eur mogę podpiąć czncz(video) lub s-vhs, nastepnie te kable lecą do karty telewizyjnej. Robert

 

No właśnie to co dali do karty to lipa.a te alternatywne softy OK tylko gdzie je szukać?

To jest program do przechwytywania mam rozumieć .Bede szukał.

W takim razie pomijam kwestie kabla "ale" nie kazde gniazdo euro ma wyprowadzony sygnal SVHS... smieszne ale prawdziwe, dla pewnosci testowal bym na composite (cinch) a jak juz ruszy to dopiero podlaczal przez SVHS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...