Skocz do zawartości
Casion

Problem Z Ominięciem Directx9?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Kupiłem Laptopa z chipsetem graficznym Intela z serii 900 (dokładnie 915).

 

Nie obsługuje on DX9.

 

Chciałbym sobie od czasu do czasu pograć np. w Call of Duty 2.

 

JAK TO ZROBIC!!!??? JEST COS PODOBNEGO DO 3D-ANALYZERA? MOZE JAKAS NOWSZA WERSJA (JA MAM V2.36B I NIE MOGE WYMUSIC ZEBY RUSZYLO Z COD2)

 

DZIENX Z GORY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Kupiłem Laptopa z chipsetem graficznym Intela z serii 900 (dokładnie 915).

 

Nie obsługuje on DX9.

 

Chciałbym sobie od czasu do czasu pograć np. w Call of Duty 2.

 

JAK TO ZROBIC!!!??? JEST COS PODOBNEGO DO 3D-ANALYZERA? MOZE JAKAS NOWSZA WERSJA (JA MAM V2.36B I NIE MOGE WYMUSIC ZEBY RUSZYLO Z COD2)

 

DZIENX Z GORY!!!

 

Po pierwsze - wyłacz capsa, bo to tak jakbyś krzyczał. :blink:

Po drugie - wszystkie zintegrowane chipsety graficzne Intela z serii 900 (Intel GMA 900 w Twoim przypadku) wspierają technologię DirectX 9

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje jedno z wielu okienek wyskakujacych we wszystkich new game "DirectX® encountered an unrecoverable error. Check the DirectX® FAQ for possible solutions." A żadna instalka Directa instaliuje sie w 1/10sek cos jest nie tak....

 

No nie wiem czy mam zapomniec o grze NFS:MW chodzi bdb :-) RAM troche nadrabia to zintegrowanie - i nie chodzi mi o full wypas efekty... chyba oczywiste!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje jedno z wielu okienek wyskakujacych we wszystkich new game "DirectX® encountered an unrecoverable error. Check the DirectX® FAQ for possible solutions." A żadna instalka Directa instaliuje sie w 1/10sek cos jest nie tak....

 

No nie wiem czy mam zapomniec o grze NFS:MW chodzi bdb :-) RAM troche nadrabia to zintegrowanie - i nie chodzi mi o full wypas efekty... chyba oczywiste!

NFS MW chodzi w 800x600 na minimum i z wyłączonym blurem na lapie z siga płynnie. Co do DirectX instalującego się w 10 sekund-prawdopobnie ściągnąłeś wersję Web install, zainstaluj z jakieś płytki dołączanej do gazety, albo ściągnij sobie pełną naprzykład z tego miejsca:

http://sterowniki.net.pl/drvs.php?t=16&g=2...c515c51d46c0e14

Wcześniej dokładnie posprzątaj śmieci po starym DirectX

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche burackie pytanie.

czy directx 9 powinien byc w dodaj usun programy? jakos go tam nie widze, jak instaluje z jakiesj gry, to to tez trwa 1 sek. wszystkie gry oprocz NHL 06 sie jednak wlaczaja. czyli jednak jest chyba zainstalwoany ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche burackie pytanie.

czy directx 9 powinien byc w dodaj usun programy? jakos go tam nie widze, jak instaluje z jakiesj gry, to to tez trwa 1 sek. wszystkie gry oprocz NHL 06 sie jednak wlaczaja. czyli jednak jest chyba zainstalwoany ...?

Nie, DirectX nie pokazuje się w panelu "Dodaj/usuń programy". Co do szybkości instalacji :blink: sam nie wiem... U mnie też raz trwa to sekunde, innym razem kilka minut. Skoro wszystko działa, więc pewnie jest oki,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...