Skocz do zawartości
mateuszgreloch

Sprzęt Do 2.500 Tys Zł Pod Gry

Rekomendowane odpowiedzi

A więc wybrałem takie części -

 

1) Proc

2) Płyta Główna

3) RAM

4) Zasilacz

5) Obudowa

6) Wentyl na proca

 

Posiadam już jedną kość Twinmos 512 więc dokupuję tylko drugą.

Jedyny dylemat jaki przede mną stoi to karta graficzna.

Za całość zapłacę 1663 złote więc na grafę zostanie ok. 800-900 zł.

Proszę was o pomoc w wyborze karty graficznej.

Moje wymagania - 256MB/256bitowa szyna. Obsługa Dx 9.0.

 

Myślałem o GeForce 6800GS od Gainwarda

 

Czy myślicie że taki zestaw udźwignie najnowsze gry i dobrze sprawdzi się w CS:Source?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROCKA To moze sempa 3000 + s.939 350 zł cooler jest dorby do tego epox 9npa ultra + twinmoss troche ich za malo jak n ate czasy teraz to tylk o1 gb najlepiej patrioty zasilacz dobry obudowa b. mi sie podoba a obudowa to jzu wedlug gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROCKA To moze sempa 3000 + s.939 350 zł cooler jest dorby do tego epox 9npa ultra + twinmoss troche ich za malo jak n ate czasy teraz to tylk o1 gb najlepiej patrioty zasilacz dobry obudowa b. mi sie podoba a obudowa to jzu wedlug gustu

Napisałem że posiadam już jedną kość twinmos i teraz tylko dokupuję drugą ;] Dlaczego polecasz Sempa a nie athlona? I co jest nie tak z tą płytą główną?

 

zestaw fajny...ale 6800gs nie od gainwarda

Dlaczego nie od gainwarda? Słyszałem że to porządna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateuszgreloch jak stac cie na a64 bo biez i sie nie zastanawiaj zawsze cache 512kb a to jest b.duza roznica :) a co do mobo to moze ten epox jest przyzwoity :> a wlasnie jesli mowa o gainwardzie to odradzam cio jego zakup poniewaz placisz za firme ktora jest zdeczko przereklamowana, moze jakis gigabajt, albo asus? Edytowane przez Kvaz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Takiego Gigabyte'a. Cena o 100 zł niższa, tylko jak z podkręcaniem ?

 

Zastanawiałem się też czy zamiast tego Tagana wziąć Chiefteca 420. Bo dla GF6800GS potrzeba mocnego zasilacza.

 

W ciągu ostatnich dwóch dni wiele namieszało mi się w głowie odnośnie tej karty graficznej.

Mam dylemat: Brać GF'a 6800GS albo Radka X800GTO2 i zmodować na X850XT. Co poradzicie?

Edytowane przez mateuszgreloch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego epoxa(do krecenia lepsze sa tylko DFI), jak chcesz zaoszczedzic to asrock DualSata2.A co do roznicy miedzy tym sempem a venice, to nie jest ona naprawde duza.

Jesli chodzi o karte to w tym przedziale 6800gs, radek x800gto2, warto tez powaznie sie zastanowic nad 7800gt(cenowo nie wyglada jeszcze najlepiej, ale w najblizszym czasie na polki sklepowe zawita 7900gt wiec powienna potaniec).

Wg moich wyliczen powinno ci starczyc na tego 7800gt.

Jaki masz dysk twardy?

 

Kvaz!:

Ten semp co s4t1n poleca tez ma 64 bity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus A8N-E 353zł

Athlon64 3000+ 506zł

Arctic Cooling Freezer 64 Pro 88zł

TwinMos 512MB DDR400 CL2.5 132zł

Samsung 160GB SATAII 272zł

Radeon X800GTO 577zł

BenQ DW1650 142zł

FDD 45zł

Tagan TG380-U01 277zł

I-Box Lynx 228 GS 118zł

 

Niepotrzebne skreślić :lol:

 

Razem: 2510zł, ceny z Apollo.

 

PS RAM tylko 512MB, bo jedną kość już masz.

Edytowane przez Gwynbleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus A8N-E 353zł

Athlon64 3000+ 506zł

Arctic Cooling Freezer 64 Pro 88zł

TwinMos 512MB DDR400 CL2.5 132zł

Samsung 160GB SATAII 272zł

Radeon X800GTO 577zł

BenQ DW1650 142zł

FDD 45zł

Tagan TG380-U01 277zł

I-Box Lynx 228 GS 118zł

Wreszcie się ktoś mądry odezwał chociaż od tego asusa nie wiele droższy jest epox a ten epox to jedna z najlepszych płyt do oc z resztą śmiało można do tego asusa porównać asrocka dual sata2 ktora niczym nie ustępuje a akosztuje raptem 225złm hmm ten radekma szyne 256bit bo troche nie w temacie jestem, nagrywarka benq bdb ale mozna lg też kupić nec strasznie głosnie zamiast tego tagana lepszy będzie huntkey hk 400ap z proline chyba 230zł a on naprawdę ma 250wat pozdrawiiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napędu nie potrzebuję, ten radek który napisałeś to X800GTO a ja chcę brać X800GTO2 od Sapphire'a i zmodować na X850XT.

HDD także posiadam - Maxthor 160GB Sata 7200/s, 8MB Cache. FDD też nie potrzebuję i czy ta obudowa jest dobrze wentylowana? Zależy mi na niskiej temperaturze i możliwości zamontowania dodatkowych wentylatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...