Skocz do zawartości
mat_zab

1g ( 1024 Mb ) Kingstone Ecc, Double Row

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mozliwosc kupic tanio pamieci 1G Kingstone ECC, Double Row w cenie 180zł teraz tylko pytanie czym one roznia sie od normalnych takich jak w podpisie, i czy beda działały na płycie Gigabyte K8NE S 754 N-Force4-4x.

 

Dokladny opis tych pamieci to:

 

rodzaj pamięci: DDR DIMM

standard: DDR PC-400

pojemność pamięci: 1 024 MB

ilość kontaktów [pin]: 184 szt.

częstotliwość pracy: 400 MHz

przepustowość: 3 200 MB/s

czas dostępu: 5 ns

opóźnienie - cycle latency: 3

timingi: 3-3-3-6

obsługa ECC: tak

rejestrowane: tak

low-profile: nie

markowe [major]: Kingstone

dodatkowe informacje: double ro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles twierdzi ze na plycie asus a8n sli deluxe chodza bezproblemowo nawet moze przyjechac do mnie do domu i sprawdzic na mojej plycie. A tak wogole te pamieci sa jakies szybsze od normalnych czy tak samo dzialaja i czy warte sa tej ceny ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był włąsnie dzis ten koles z tymi pamieciami i wszystko chula ładnie :) . Kosci maja jakies dziwne bo takie malutkie jak BGA tylko jeszcze przez pol :). A oznaczenia to Kingston KVR, Samsung K4H560438e-GCCC, BEHB68PB. W miare dobre te kosci sa ??. Nizej scren z Everestu.

 

 

post-451-1141989154_thumb.jpg

 

O kurde chodza bez problemu na FSB 265 przy 3-3-3-8 bez zmiany napiecia !! czego moja plyta ma tylko zwiekszenie napiecia o 0,2 !!!!!!! :mur:

Edytowane przez mat_zab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...