Skocz do zawartości
lopik_

Outlook - Ciągle Prosi O Hasło.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Office Outlook'a '2003 w tray'u i jak sprawdza poczte to czasem wyskakuje takie okno:

Dołączona grafika

 

 

 

Co jest z tym nie tak, jak zawsze zaznaczam "Zapisz to hasło na swojej liście haseł" to dlaczego on stale się pyta o te hasła ?

I to jest nie tylko dla onet.pl bo dla wp.pl, tlen.pl itd. jest to samo. Po prostu, raz sprawdzi i nie zapyta a drugi raz sprawdzi ale zapyta.

Da się to jakoś zapisac na stałe ?

 

I bardzo proszę nie pisać "Zmień klienta poczty" :roll:

 

THX

Edytowane przez Rocky998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat miąłem napisać taki sam ponieważ mam ten sam problem.

Wiec jeżeli to błąd serwera to czy jest sposób na to żeby to okno nie wyskakiwało?

Czy ktoś z was ma kilka kont (onet, wp, o2 itd) w programie pocztowym i ma go w trayu i ma włączoną opcje sprawdzania co 5 czy iles tam minut i nie wywala mu błędów przyjęcia hasła?

Jeśli tak to co to za wspaniały program? Thunderbird? The beat?

Nie sprawdzałem tych i innych programów bo odpowiada mi outlook 2003 jezeli jednak jakiś program ma fantastyczną opcje w rodzaju: "nie pokazuj tego wiecej! sprawdź se poczte za 5 minut! może ci sie uda!" to jestem gotowy się na to przesiąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...