Skocz do zawartości
darch

Text w filmach na stałe(nie chcę)

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio sciągam dużo divixów i mam problem

wikszość z nich ma wgrany text polski na stałe

złączony z plikiem filmu(mimo braku pliku txt też są napisy)

przebolałbym to ale nie wyświetlają się litery tajie jak :ł ż ś ć itp tylko jako robaczki

jest to robione pod jakiś specjalny odtwarzacz?

ja używam best playera lub vplayera

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sciągam dużo divixów i mam problem 

wikszość z nich ma wgrany text polski na stałe

złączony z plikiem filmu(mimo braku pliku txt też są napisy)

przebolałbym to ale nie wyświetlają się litery tajie jak :ł ż ś ć itp tylko jako robaczki

jest to robione pod jakiś specjalny odtwarzacz?

ja używam best playera lub vplayera

proszę o pomoc

Jeśli są to pliki AVI, to usunięcie napisów jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sciągam dużo divixów i mam problem 

wikszość z nich ma wgrany text polski na stałe

złączony z plikiem filmu(mimo braku pliku txt też są napisy)

przebolałbym to ale nie wyświetlają się litery tajie jak :ł ż ś ć itp tylko jako robaczki

jest to robione pod jakiś specjalny odtwarzacz?

ja używam best playera lub vplayera

proszę o pomoc

No słuchaj i pewnie w traiu pokazuje ci sie taki monitorek ?? jak tak to kliknij na niego prawym przyciskiem i wyłącz pierwszą opcje od góry na pewno pomoże ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam ponownie moze sie coś zmieniło w tej materii. Skoro taki programik vobsub generuje pliczek z napisami, który później dzięki programowi virtualdub dołączamy do pliku avi to chyba musi istniec jakis programik który taki plik jakos przepakuje ponownie rozdzielajac film od pliku z napisami. Chyba , ze to tylko jest możliwe w mojej wyobraźni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam ponownie moze sie coś zmieniło w tej materii. Skoro taki programik vobsub generuje pliczek z napisami, który później dzięki programowi virtualdub dołączamy do pliku avi to chyba musi istniec jakis programik który taki plik jakos przepakuje ponownie rozdzielajac film od pliku z napisami. Chyba , ze to tylko jest możliwe w mojej wyobraźni  :lol:

Niestety tylko w Twojej wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo czegos rozumiem, jesli napisy sa w filmie i nie ma pliku z napisami to napisy zostaly chyba zrippowane bezposrednio z filmem dvd, wiec jak moga byc krzaczki?

 

jesli uzywasz best playera to moze zainstalowales kodek pack w ktorym wybrales ocje wyswietlania liter dla G400 ktora powoduje dobudowanie napisow do filmu - wygladaja podobnie jakby byly zrippowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca jest tak.

 

Kiedyś, jak jeszcze za bardzo nie miałem pojęcia jak ripować i nie było tyle co teraz stron do pobrania samych napisów, przy pomocy vobsub'a zgrywałem same napisy z płyty dvd i później "wtapiałem je" w zripowany film. Dzięki temu powstawał jeden plik avi. Napisy w filmie na dvd nie sią wtopione w obraz tylko tez są osobno na płycie , przecież można je włączać lub wyłączać, wybierać ich język.

Ponieważ siedzę teraz poprzez dc++ na kilku szwedzkich hubach ściągam non stop jakieś filmy i wiele z nich ma już wtopione szwedzkie napisy których poprostu nie kumam :lol:

Oczywiście można szukać filmów bez wtopionych napisów, przecież ripuje filmy sporo osób ale mam tak zajebfajne transfery przy ściąganiu że do końca roku będę tam gościł i ściągał gigabajty filmów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...