Skocz do zawartości
fipa

Szelki

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie je kupić? Google wywalają głównie szelki dla psów.

 

Chodzi mi o jakies oryginalne, fajne szelki, ale takie, abym mogł w nich czasem gdzies wyjsc z domu ;]

 

Nic nie piłem, ani nie paliłem :ploom:

 

Chyba, ze macie jeszcze jakies pomysły na oryginalny ubiór, to chetnie poczytam.

 

Firmy takie jak Adidas, Rbk, Big Star czy tego typu robią szelki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że zaczyna się tu robić nowe testowe :blink:

Co do tych szelek to może zamiast neta pochodzić po sklepach ?

To nie ja piszę o spodniach w krate podciagnietych pod szyje..

 

W sklepach w mojej miejscowosci nie znalazłem, dlatego pytam. Nie musisz mi na to zwracac uwage, skoro sam upominam wielu userow w tego typu tematach, aby najpierw poszukali 'pod nosem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja piszę o spodniach w krate podciagnietych pod szyje..

 

W sklepach w mojej miejscowosci nie znalazłem, dlatego pytam. Nie musisz mi na to zwracac uwage, skoro sam upominam wielu userow w tego typu tematach, aby najpierw poszukali 'pod nosem..

Akurat tych słów nie kierowałem pod twoim adresem :wink:

Co do sklepów to sorki, akurta nie wiem jaka jest sytuacja w twojej miejscowości, ba bawet nie wiem dokładnie gdzie ona się znajduje :oops:

A odesłałem ci do fizycznych sklepów gdyż wdług mnie net nie jest panaceum na każdy problem, czasami jest coś łatwiej znaleźć w realu niż necie

 

sorry, ze sie wcinam w post.. Ryki -> http://mapa.szukacz.pl/?x=702773&y=421458&...ycki&g=Ryki&z=3

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jedyne szelki jakie mi się podobały to takie na moto, konkretnie na choppera, ale takie do normalnego stroju by nie pasowały, no chyba że ubierasz się jak metal, cena to ok 300zł więc niemało.

 

Podobno w google ciężko znaleść bo wywala szelki dla psów... link

taa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu grozi wstyd. Ja olewam zdanie innych o Moim ubiorze,

Gdyby szelki były wygodne to bym je nosił, a tak to uj ;p

Hehe to byla ironia, tak samo jak Ty, leje na to co mowia inni :-P Ubieram sie jak chce, i musi byc wygodnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...