Skocz do zawartości
vdo29b

Temat Trochę Nie Na Temat... ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zamiar zrobić stronkę z zupełnie darmowymi dodatkami do telefonów komórkowych. Oczywiście ze wzg. na to, że będą to naprawdę darmowe dodatki wymagany będzie kabel do przerzucenia sobie tapety lub loga na swój telefon.

Szukam osób które chciałyby zamieścić jakieś materiały na tej stronie (artykuły, recenzje, grafiki, loga, itp.). Często zabawne grafiki nawiązujące do PC lub innych platform goszczą na waszych wyświetlaczach. Jeśli jesteś autorem takiej tapety i chciałbyś się nią podzielić z innymi to napisz do mnie!

 

W chwili obecnej jest pod adresem:

http://www.gsmik.pl znajduje się tylko prowizorka :), ale ile można zrobić w pojedynkę...

(jeśli będzie z waszej strony jakikolwiek odzew, bardzo prawdopodobne, że uda się to zmienić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka nie jest z szablonu. Lay sam wymyśliłem i wykonałem...

Ma ktoś może jakiś pomysł na to co by można tam jeszcze zamieścić? :unsure:

Może ktoś zna jakąś darmową bramkę sms, którą dałoby się zamieścić na stronie? Ta która jest działa, ale reklamy denerwują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie ma takeigo czegoś.. wszlekie bramki korzystają ostatecznie z tego co udostępnia operator danej sieci... jeśli Orange jest darmowa to jest darmowa.. ale wymaga podania tokena i ma limit do 10 przychodzących... tego się nie da chyba obejść...

 

aczkolwiek kiedyś była radziecka :) strona z której sły smsy wszędzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róznosci dla SE P800 i P900 , ale nie teraz a wkrotce. Zainteresowany?

 

Witam!

Mam zamiar zrobić stronkę z zupełnie darmowymi dodatkami do telefonów komórkowych. Oczywiście ze wzg. na to, że będą to naprawdę darmowe dodatki wymagany będzie kabel do przerzucenia sobie tapety lub loga na swój telefon.

Szukam osób które chciałyby zamieścić jakieś materiały na tej stronie (artykuły, recenzje, grafiki, loga, itp.). Często zabawne grafiki nawiązujące do PC lub innych platform goszczą na waszych wyświetlaczach. Jeśli jesteś autorem takiej tapety i chciałbyś się nią podzielić z innymi to napisz do mnie!

 

W chwili obecnej jest pod adresem:

http://www.gsmik.pl znajduje się tylko prowizorka :), ale ile można zrobić w pojedynkę...

(jeśli będzie z waszej strony jakikolwiek odzew, bardzo prawdopodobne, że uda się to zmienić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka nie jest z szablonu. Lay sam wymyśliłem i wykonałem...

:lol: :lol: :lol:

Terefere!!! Widziałem ten szablon w joomli, więc nawet nie kłam!!! Po raz kolejny okazuje się, że kłamstwo ma krótkie nogi :mrgreen:

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

Terefere!!! Widziałem ten szablon w joomli, więc nawet nie kłam!!! Po raz kolejny okazuje się, że kłamstwo ma krótkie nogi :mrgreen:

Nie kłamię :angry:

Od czasu kiedy zaczełem ten temat mineło troche czasu. Lay o który wtedy chodziło jest teraz pod adresem:

http://www.eemp.nazwa.pl/gsmik2/

 

Znudziło mi się jednak pisanie wszystkiego od 0, dlatego postanowiłem stronkę postawić w oparciu o CMS Mambo.

Teraz jeszcze jestem na etapie konfiguracji, ale nie powinno mi to zabrać więcej niż 2 dni.

 

Odnośnie bramki sms, to właśnie o jakąś z zagranicznych mi chodzi... szukałem na google, ale nie znalazłem nic działającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIedługo się przekonasz, że warto pisać wszystko od 0. CMS nie dają tyle możliwości co własna inwencja twórcza, a poza tym są co twoje to twoje, a nie CMS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...