Skocz do zawartości
Gość hydro2

Ford Street Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny jest efekt po wyjechaniu z tunelu - lekkie oslepienie, tak jak po wyjsciu z ciemnego miejsca na slonce, bardzo fajnie zrobione. Jest jeszcze kilka fajnych efektor ala hdr.

Przydaly by sie lepszy model zniszczen, no ale to czysty arcade, chociaz fajnie sie wchodzi w zakrety na rekawie. ;] Grafa na niektorych torach jest nawet ladna, jak by dodac te wszystki rozmycia i inne [ciach!]ly to by wygladala tak jak w most wanted ;d. Gierka po instalacji zajmuje na hdd niecale 180mb, wiec jak na ta objetosc nie jest zle. Pograc mozna. ;]

Co do crach day to musze nabyc i przetestowac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem możliwośc obejrzenia tej gry na kompie. I powiem jedno ten sam poziom co w polskiej grze Makuch Racer tylko ciut lepsza grafika. Dźwięk w głośnikach jakby ktoś pierdział :lol: , grafika bardzo przeciętna (ocena 3/10). Zagrałem raz i już mam dosyć tej gry. Najlepsze są efekty specjalne, czyli iskrzenie jak podczas spawania ma miejsce kiedy zderzamy się z przeciwnikiem :lol: . Uderzamy w drzewo i nadal jedziemy nawet na prędkości nie tracąc full realizm jak widać. Crashday jest o niebo lepszy od tej gry. Totalna porażka ale nie jest za to droga gra chyba jedyny plus jej bo reszta to same minusy. Nie wiem czym się zachwycacie w niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem możliwośc obejrzenia tej gry na kompie. I powiem jedno ten sam poziom co w polskiej grze Makuch Racer tylko ciut lepsza grafika. Dźwięk w głośnikach jakby ktoś pierdział :lol: , grafika bardzo przeciętna (ocena 3/10). Zagrałem raz i już mam dosyć tej gry. Najlepsze są efekty specjalne, czyli iskrzenie jak podczas spawania ma miejsce kiedy zderzamy się z przeciwnikiem :lol: . Uderzamy w drzewo i nadal jedziemy nawet na prędkości nie tracąc full realizm jak widać. Crashday jest o niebo lepszy od tej gry. Totalna porażka ale nie jest za to droga gra chyba jedyny plus jej bo reszta to same minusy. Nie wiem czym się zachwycacie w niej.

Bo to jest arcade a nie sim... :-| Jesli szukasz w tej grze realizmu to powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

no nawet nie patrz na to jak na symulator tylko jak na arcade a jako arcade to daje mu 5/10 bo troche słaba jest ale pomysłowi autorzy byli. Bardzo fajny jest tryb Team Racingu. A nie podoba mi sie brak modyfikacji samochodów :( Tu sie zawiodłem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest arcade a nie sim... :-| Jesli szukasz w tej grze realizmu to powodzenia.

Ok. Zgadzam się z Tobą. Ale wiesz co? Ja w tej grze trzymałem cały czas tylko kursor (czytaj gaz) i nic poza tym. Nawet nie zwalniam przed zakrętem zbytnio. Mogłoby być jakieś utrudnienia, chociaż tak, że jak walniesz w drzewo to zwolnisz a nie przejedziesz przez nie.

Edytowane przez Tommi_bydg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie gra bardzo wciągnęła, idealna pozycja na odprężenie się od GT4. Tak włączyć, przejechać się kilka razy i wyłączyć, i tego chyba powinno się od niej wymagać. Dla mnie świetna sprawa, w przeciwieństwie do poprzednich części. Chociaż 2 nie była też taka tragiczna, mam ją gdzieś, kupiłem kiedyś, chociaż nie wciągnęła mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gierką. Po instalcji gry pojawiło się okienko konfiguracji, grafika i kontrola. Ja je ominąłem i teraz mam 640x480 i nie znam do końca kontroli. Jest sposób aby uruchomić tą konfigurację jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...