Skocz do zawartości
Gość

lodóweczka

Rekomendowane odpowiedzi

to kłamstwa berkut potwierdzi :). Prawie niemozliwe jest w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ie czesci do kompa do lodówki!!! tam jest temp. ~ - 18C więc na płycie osadzi sie szron jezeli nie bedzie wszytsko zalane sylikonem. Moze jest lodóweczka ale na pewno nie mrozi kompa!!. 4 monitory tez trundo w to uwierzyć co obsłuży 4 monity?? do tej pory chyba najlepszy był dualhead w matroxach dla grafików potrzebujących duze przestrzenie ale to jest na dwa monity!!!. Jak dla mnie to całe zdjecie to wałek jak skur... Pewno gosc ma 4 monitory (ja mam w domu 6 i sie nie chwale) ustawił je kolo siebie i lodóweczki zrobił zdjecie i sie chwali ze tam jest komp <span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda!!!. Jakby tak było komp by był na bank właczony by zrobić zdjecie!!!. POPROSTU POZERKA ZEBY SIE PRZYPUCOWAC A TAK NAPRAWDE TO WIELKI FARMAZON!!!. Na forum tweaka chłopaki chociaz nie sa sliczni to są ku... mać autentyczni!!!.

Nienawidze takich pozerów FARMAZON NIE BRUNER NIE ZE MNĄ TEN NUMER!!!. Ale mnie koles wkurzyl chetnie bym mu wyklnął w ryj!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kłamstwa berkut potwierdzi :). Prawie niemozliwe jest w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ie czesci do kompa do lodówki!!! tam jest temp. ~ - 18C więc na płycie osadzi sie szron jezeli nie bedzie wszytsko zalane sylikonem. Moze jest lodóweczka ale na pewno nie mrozi kompa!!. 4 monitory tez trundo w to uwierzyć co obsłuży 4 monity?? do tej pory chyba najlepszy był dualhead w matroxach dla grafików potrzebujących duze przestrzenie ale to jest na dwa monity!!!. Jak dla mnie to całe zdjecie to wałek jak skur... Pewno gosc ma 4 monitory (ja mam w domu 6 i sie nie chwale) ustawił je kolo siebie i lodóweczki zrobił zdjecie i sie chwali ze tam jest komp <span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda!!!. Jakby tak było komp by był na bank właczony by zrobić zdjecie!!!. POPROSTU POZERKA ZEBY SIE PRZYPUCOWAC A TAK NAPRAWDE TO WIELKI FARMAZON!!!. Na forum tweaka chłopaki chociaz nie sa sliczni to są ku... mać autentyczni!!!.

Nienawidze takich pozerów FARMAZON NIE BRUNER NIE ZE MNĄ TEN NUMER!!!. Ale mnie koles wkurzyl chetnie bym mu wyklnął w ryj!!!

 

a czy zastanowiles sie nad faktem ze lodowka ta jest wylaczona ?.... poprostu ma mocne nawiewy... nie ma parownika nawet czy jak tam sie to zwie (zamrazalnik)... poprostu ma sporo polek i ladnie wyglusza te wielkie wentyle :))

Ciut za wiele emocji wkladasz w to co widzisz :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]

to kłamstwa berkut potwierdzi :). Prawie niemozliwe jest w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ie czesci do kompa do lodówki!!! tam jest temp. ~ - 18C więc na płycie osadzi sie szron jezeli nie bedzie wszytsko zalane sylikonem. Moze jest lodóweczka ale na pewno nie mrozi kompa!!. 4 monitory tez trundo w to uwierzyć co obsłuży 4 monity?? do tej pory chyba najlepszy był dualhead w matroxach dla grafików potrzebujących duze przestrzenie ale to jest na dwa monity!!!. Jak dla mnie to całe zdjecie to wałek jak skur... Pewno gosc ma 4 monitory (ja mam w domu 6 i sie nie chwale) ustawił je kolo siebie i lodóweczki zrobił zdjecie i sie chwali ze tam jest komp <span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda!!!. Jakby tak było komp by był na bank właczony by zrobić zdjecie!!!. POPROSTU POZERKA ZEBY SIE PRZYPUCOWAC A TAK NAPRAWDE TO WIELKI FARMAZON!!!. Na forum tweaka chłopaki chociaz nie sa sliczni to są ku... mać autentyczni!!!.

Nienawidze takich pozerów FARMAZON NIE BRUNER NIE ZE MNĄ TEN NUMER!!!. Ale mnie koles wkurzyl chetnie bym mu wyklnął w ryj!!!

 

a czy zastanowiles sie nad faktem ze lodowka ta jest wylaczona ?.... poprostu ma mocne nawiewy... nie ma parownika nawet czy jak tam sie to zwie (zamrazalnik)... poprostu ma sporo polek i ladnie wyglusza te wielkie wentyle :))

Ciut za wiele emocji wkladasz w to co widzisz :))))

 

 

 

Sam chcialem wsadzic kompa do wlaczonej lodowki ale berkut mnie pogonil kijem z tym pomyslem koles fajnie obczail sprawe bo ma dostep do wszystkich czesci po otwarciu drzwiczek ma tam jeszcze pol litra , orzeszki no fajna sprawa .LOdowka ma dosyc grube scianki i coolery tych 3 ech kompow sa napewno fajnie wyciszane .Wg mnie kozacki pomysl , kolesiowi nalezy sie za to big piwo odemnie a ty zxc nie pankuj odrazu tylko przynajmniej popatrz czy lodowka nie jest oszroniona .Jakbys dokladniej czytal to jest lodowka radziecka a one zawsze gdzies sa zalodzone :P Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kłamstwa berkut potwierdzi :). Prawie niemozliwe jest w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ie czesci do kompa do lodówki!!! tam jest temp. ~ - 18C więc na płycie osadzi sie szron jezeli nie bedzie wszytsko zalane sylikonem. Moze jest lodóweczka ale na pewno nie mrozi kompa!!. 4 monitory tez trundo w to uwierzyć co obsłuży 4 monity?? do tej pory chyba najlepszy był dualhead w matroxach dla grafików potrzebujących duze przestrzenie ale to jest na dwa monity!!!. Jak dla mnie to całe zdjecie to wałek jak skur... Pewno gosc ma 4 monitory (ja mam w domu 6 i sie nie chwale) ustawił je kolo siebie i lodóweczki zrobił zdjecie i sie chwali ze tam jest komp <span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda!!!. Jakby tak było komp by był na bank właczony by zrobić zdjecie!!!. POPROSTU POZERKA ZEBY SIE PRZYPUCOWAC A TAK NAPRAWDE TO WIELKI FARMAZON!!!. Na forum tweaka chłopaki chociaz nie sa sliczni to są ku... mać autentyczni!!!.

Nienawidze takich pozerów FARMAZON NIE BRUNER NIE ZE MNĄ TEN NUMER!!!. Ale mnie koles wkurzyl chetnie bym mu wyklnął w ryj!!!

Eh, tak to jest jeżeli człowiek najpierw napisze a potem pomyśli... Przeczytaj przynajmniej tekst, wiem że obrazki oglądać jest prościej, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kłamstwa berkut potwierdzi :). Prawie niemozliwe jest w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ie czesci do kompa do lodówki!!! tam jest temp. ~ - 18C więc na płycie osadzi sie szron jezeli nie bedzie wszytsko zalane sylikonem. Moze jest lodóweczka ale na pewno nie mrozi kompa!!.  

Zajrzyj do środka lamo. 3 Komputery, bols, śróbki i wzmacniacz. Gdyby to chłodziło wrzuciłbym na chłodzenie, a nie modyfikacje.

 

4 monitory tez trundo w to uwierzyć co obsłuży 4 monity?? do tej pory chyba najlepszy był dualhead w matroxach dla grafików potrzebujących duze przestrzenie ale to jest na dwa monity!!!. Jak dla mnie to całe zdjecie to wałek jak skur...  

Ten po prawej jest podpięty pod serwer, a 3 pod workstację. Jakby było 8 to może byłby problem, a tak to się instaluje 3 karty i działa.

 

(ja mam w domu 6 i sie nie chwale)

Doprawdy? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie niemozliwe jest w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ie czesci do kompa do lodówki!!! tam jest temp. ~ - 18C więc na płycie osadzi sie szron jezeli nie bedzie wszytsko zalane sylikonem.

Hehehehe mega lol

 

1. prawie niemożliwe - a jednak... 8)

 

2. kiedy widziałeś starą ruską lodówkę która daje -18C hehe a to dobre

 

3. martwi mnie tylko jedno: skoro ta lodówka jest wyłączona to wódka musi być ciepła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra..Dajcie już spokuj , może Zxc był w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iony na kolesi co mają za dużo kasy i czasu i się za bardzo nudzą i taki mod przechulił czarę barszczu na jego spodnie :-) , nie bronię go ,ale Wiecie ,czasem się człowiek po prostu w<span style="color:red;">[ciach!]</span>i.

A co do moda to lepiej powiedzcie jak wsadzić serwer Alfa do mojego malucha ,tj. małego fiata..... :-)

 

Torpido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie niemozliwe jest w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ie czesci do kompa do lodówki!!! tam jest temp. ~ - 18C więc na płycie osadzi sie szron jezeli nie bedzie wszytsko zalane sylikonem.

Hehehehe mega lol

 

1. prawie niemożliwe - a jednak... 8)

 

2. kiedy widziałeś starą ruską lodówkę która daje -18C hehe a to dobre

 

3. martwi mnie tylko jedno: skoro ta lodówka jest wyłączona to wódka musi być ciepła...

 

hehe sluszne spostrzezenie ! :) a ja na jego miejscu zamknalbym ja na klucz zeby kot nie wychlał BOLSIKA :) no i piersiówke powinien nosic przy sobie jak kazdy porzadny admin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Jakby tak było komp by był na bank właczony by zrobić zdjecie!!!. POPROSTU POZERKA ZEBY SIE PRZYPUCOWAC A TAK NAPRAWDE TO WIELKI FARMAZON!!!. Na forum tweaka chłopaki chociaz nie sa sliczni to są ku... mać autentyczni!!!.

Nienawidze takich pozerów

 

Czyżby ktoś cytował Tedego.

 

Zastanów się najpierw co piszesz.

 

Pozdrawiam

Punek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...