Skocz do zawartości
aiding

Chlodzenie Na Geforce 4mx 440 - Jakie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jakie chlodzenie do karty graficznej mozecie mi polecic do 40-50 zl ??.... Moja karta graficzna to GeForce 4 MX 440 :-| Chodzi mi aby bylo ciche i dobrze chłodziło. Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jakie chlodzenie do karty graficznej mozecie mi polecic do 40-50 zl ??.... Moja karta graficzna to GeForce 4 MX 440 :-| Chodzi mi aby bylo ciche i dobrze chłodziło. Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam

 

Za ta karte dostaniesz 60zł, dolozysz 50zł i kup sobie z allegro Radeon 9250 128MB/128BIT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym przykleił na taśme termo jakiś radiator od starego proca czy cos co tylko mam pod ręką :)

bo nie opłaca ci sie nic do tej karty kupowac :)

Ee tej karty nie da sie podkrecic

każdą karte da sie podkręcić :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdą karte da sie podkręcić :D :D :D

I to prawda. Ja swojego byłego GF MX 440 SE podkręciłem i to nawet sporo ale arty pokazały mi się tylko raz. W dodatki podkręcałem na tym małym radiotorku i bez wymienionej pasty na lepszą :-). POZDRO

P.S: "Niema żeczy niewykonalnych- są tylko nisko opłacalne" ;-)

Edytowane przez P@weł m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

MX 440 szczególnie od palita ładnie sie kręcą :lol: :lol: kolega ma owa karte i na małym radiatorku wycisnął sporo, dodam że jest to mx na pamięciach SDR na defaultowych ustawieniach miała 1800 pkt w 3d marku 01 a po podkręceniu 3150 B) a tak sie grzała że palcem jej dotknąć nie można było, nawiew na bok karty sprawił że karta jest chłodniutka, zatem podsumowując jak kolega aiding nie bedzie kręcił karty to niebieski zalman styknie :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na extreme było chyba coś o zmaganiach 128bit 440tek :wink: Ja mam 64bit i passive robi 345/535 :wink: Hm, a jakie masz teraz chłodzenie, jak ono wygląda? Ja bym proponował wyłączyć wiatraczek i przepuścić 3dmarka jakiegoś(najlepiej 01) i patryzl czy nie ma artów, tej karcie powinien wystarczyć na standartowych taktach kawałek folii aluminiowej :wink:

PS. Jeżeli zacznie sypać artami włącz wentylatorek bo przegrzejesz chama i będzie kaput :lol:

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą :) Ba, za duzo *C może spowodować krzaczki a w skrajnych przypadkach przysmalenie krzemu w GPU

Ty masz taką karte: http://www.ixbt.com/video/images/gf4mx-3/s...-card-front.jpg ? Jak tak to powinien passive uciągnąć z palcem w nosie ale lepiej sprawdź co i jak bo nie wierze temu coolerowi że jest wydajny acz szpanerski

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że sie zjara to jest niskoprawdopodobne bo jednak na nim siedzi dość duży aluminiowy kloc(dziwny ale wyglada na jakoś wydajnego). Mowie, odłącz, pentla 3x 3dm01 i obserwuj co sie dzieje na monitorze... Jeżeli zaczne sypać artami to ESC, ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>sz wentylator i wiesz że możesz szukać czegoś nowego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...