Skocz do zawartości
mikins

Tunertv A Problemy Z Kolorami W Windowsie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku dni dręczy mnie następujący problem.

Podłączyłem sobie Tuner - Leadtek TV 2000XP Expert na płytę z nForce4 Gigabyte. Niezależnie, czy do tunera podłączona jest kablówka, czy nie jest oraz czy oglądam tv czy też nie, kiedy tuner jest podłączony (próbowałem na 2 gniazdach PCI oczywiście), niektóre odcienie koloru szarego, chyba tez trochę zielonego (odcieni) jakby tak pulsowało. I nie chodzi mi że podczas oglądania tv tylko wogole - podczas np grania czy siedzenia w windowsie. Czasem jest to bardziej intensywne a czasem mniej. To wygląda tak jakby tam spadało odświeżanie, ale co dziwne dzieje się to tylko na okreslonych kolorach, czy tez widoczne jest na nich. Jak odłączam tuner, problem znika. Tuner dziala bez zarzutu oczywiście.

Czy ktokolwiek potrafi jakkolwiek mi doradzic w tym temacie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w biosie mozesz zmienic widmo

a konflikty z nforce4?

lol

nic takiego nie ma

Widmo?

To znaczy co/w jakim menu?

 

Jakbym mogł prosic o kilka słow objasnienia :)

 

EDIT:

 

Własnie pokombinowałem troche i doszedłem do wniosku ze problem pojawia sie gdy podłączam kablówkę.. nie kiedy tylko karta siedzi. Czy to cos zmienia?

Edytowane przez mikins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...