Skocz do zawartości
Grinch

Sztuczka Magiczna....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dostalem takie cos kliknij

Jets to w fromie prezentacji PP. Pokazuje sie 6 kart, w myslach wybieramy jedna i po chwili z na ekranie pokazuja sie wszystkei karty oprocz tej o ktorej pomyslelismy. Zadzialao za kazdym razem a robilem 5 razy :P Nie iwem moze jestem juz dzis zmeczony i nei widze jakeigos szczegolu, albo to magia :lol: :mrgreen:

 

Doba teraz zauwazylem :P tu jest odpowiedz (spoiler):

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak juz wybierzemy karte, i potem pokazuja sie ponownie bez tej naszej, to tak narpawde sa zupelnie inne karty :P hehehe
Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta robota w 1 pokazie kart sa wogole inne od 2, cala filozofia. Ale na poczatku nikt nie zwraca uwagi na pokazywane karty tylko skupia sie na ta ktora wybral. Proste ale efektowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://will_vandom.webpark.pl/czytnik.html

To jest lepsze :D

Już to rozszyfrowałem ale póki co nie będę psuł zabawy :)

pozdr.

:mur: Toz tu sie matematyka na poziomie podstawowki klania ;) Nie chce pisac, ze BYLO ;] ale pamietam ze kiedys juz na Tweaku tlumaczylem ta zagadke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Toz tu sie matematyka na poziomie podstawowki klania ;) Nie chce pisac, ze BYLO ;] ale pamietam ze kiedys juz na Tweaku tlumaczylem ta zagadke ;]

heh, wybaczcie, ale mój humanistyczny umysł tego nie ogarnia, na czym to polega???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dostalem takie cos kliknij

Jets to w fromie prezentacji PP. Pokazuje sie 6 kart, w myslach wybieramy jedna i po chwili z na ekranie pokazuja sie wszystkei karty oprocz tej o ktorej pomyslelismy. Zadzialao za kazdym razem a robilem 5 razy :P Nie iwem moze jestem juz dzis zmeczony i nei widze jakeigos szczegolu, albo to magia :lol: :mrgreen:

 

Doba teraz zauwazylem :P tu jest odpowiedz (spoiler):

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak juz wybierzemy karte, i potem pokazuja sie ponownie bez tej naszej, to tak narpawde sa zupelnie inne karty :P hehehe

Caly pic polega na tym ze sa zamieniane wszystkie karty na inne, a nie ta ktora ktos sobie wybral ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...