Skocz do zawartości
bortas

Dziwne nazwy sklepów, etc

Rekomendowane odpowiedzi

kazdy nazywa swoj sklep, punkt uslugowy jak chce ale czasami czy to nie przesada?:)

1. w białymstkou jest apteka ktora nazywa sie "palcebo" (dla tych co nie wiedza - efekt placebo jest to mowiac krotko autosugestia)

2. w tykocinie widzialem Dom Pogrzebowy "Nowe Zycie"

3. Warszawa - Dom Pogrzebowy "Hades"

moze ktos ma cos podobnego ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja obok mojej miejscowasc jest wiocha STOLEC

Tak cudowna ma jedyny "sklep" w promeniu kilku kilometrow sliczne jeziorko pod reka i urocze bandy miejscowych przed ktorymi kilkamiesiecy temu zwiewalismy na rowerach jak nas naszla ochota na szwedanie sie po zachodnio-pomorskiem ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a słyszeliscie o olsztynie?? Co za buracka nazwa ;) ehe zartuje :)

 

Tumidaj ju zgdzies słyszałem. Spytam sie jutro kumpli w szkole bo wiem ze ktos z nał z nich własnie takie smieszne nazwy miejscowosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na trasie z Wrocka do Lodzi jest wiocha TuMiDaj ;p powaga :) niewiem gdzie dokladnie do z 3 lata temu tamtedy jechalem

12 kilometrów przed Sieradzem a jak jedziesz od Wrocka to jest dokładnie tak Próba a zaraz za nią Tumidaj :P

 

Mi się podobało w Slesinie tabliczka na płocie Dentysta- Barbara Rzeźnik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy nazywa swoj sklep, punkt uslugowy jak chce ale czasami czy to nie przesada?:)

1. w białymstkou jest apteka ktora nazywa sie "palcebo" (dla tych co nie wiedza - efekt placebo jest to mowiac krotko autosugestia)

2. w tykocinie widzialem Dom Pogrzebowy  "Nowe Zycie"

3. Warszawa - Dom Pogrzebowy "Hades"

moze ktos ma cos podobnego ciekawego?

hm nie rozumiem

 

co jest takiego wyjatkowego w slowie hades czy wyrazeniu nowe zycie zwlaszcza biorac specyfike tych zakladow ??? wiesz wogole co oznacza hades ???

 

a placebo hah to owszem .. zabawne : )))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem w sklepie tabliczke: Espedientka daje od tyłu. :lol:

Przejezdzalem przez GNOJNIKI, a w miejscowosci WALIM (to jakas wiocha) na przystanku byla tabliczka "Walim na rzadanie" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...